інтернет -провайдери Львова

Тема у розділі 'www', створена користувачем doris, 26 лют 2007.

?

Якби я зараз обирав провайдера то вибрав би?

  1. Інті (airbites)

    18,5%
  2. Київстар

    26,2%
  3. БІТ-Уарнет

    0,6%
  4. Вега (Фарлеп)

    4,8%
  5. Укртелеком

    11,9%
  6. Одеко (Лініяком)

    4,2%
  7. Воля Бродбенд

    6,0%
  8. Комітех

    5,4%
  9. власний варіант

    22,6%
  1. Forpost

    Forpost Стоїк

  2. VegaTelecom

    VegaTelecom New Member

    Ні, схема нарахування, як і у багатьох провайдерів, авансова.
    Оплата надходить, абонентська плата списується. У кредит нарахувань не відбувається, відповідно, заборгованостей бути не повинно.
     
  3. Venice

    Venice New Member

    Живемо на Довбуша і ніяк не можемо підключити собі інтернет :sad: Варіант Укртелеком - не хочеться... Може хтось знає , які інтернет-провайдери тут можуть підключити?!

    П.С. планувала підключити linkcom, але тепер вже й не хочеться! Вперше стикнулась з таким сервісом, таке враження , що з нас просто знущаються і насміхаються: вперше зателефонувала їм 1.5 місяці тому , сказали , що підключать протягом 2 тижнів, через 2 тижні сказали знову, що протягом наступних 2 тижнів, далі не підключили і вже пройшло 1.5 місяці, а вони й далі розказують, що з дня на день підключать! З ким не балакаєш - ніхто нічого не вирішує, коли кажеш дайте телефон того хто вирішує - не дають. Жахливе відношення, вперше з таким стикнулась!!! Я все розумію, можна було на тиждень пізніше зробити, на два, але вже 1.5 місяці, і сьогодні черговий раз подзвонила, а мені далі заїжджену пластинку "з понеділка-вівторка вам передзвонять, я нічого не можу сказати!" І так вже 1.5 місяці! До слова, кожен раз коли обітцяли передзвонити ніхто ні разу не передзвонював!
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    сьогодні на роботі.
    Укртелеком форева!!!

    [​IMG]
     
  5. RomkoBomko

    RomkoBomko New Member

    Хочу підключити linkcom, але реально про нього дуже мало інформації, по тих відгуках що знайшов важко судити, чи варто його підключати.
    Підкажіть, вельмишановне панство.:dntknw:
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ги...
    Телелан форева!!!

    upload_2015-12-6_18-43-29.png
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Нам на селі і два мегабіти то суперкруто ) Я ше памятаю дуалаб коли про відео можна було тільки мріяти ...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Дуже дивна кантора інтернет-провайдер Linkcom. Я намагаюсь підключитись вже від весни. Точніше, я навіть кинув спроби підключитись :)

    Отже, коли про них дізнався, вирішив, що треба підключатись, оскільки якість послуг Волі мене не влаштовує. Живу в центрі. Крім Волі в мене є наразі одна альтернатива - ОГО, якість якого мене влаштовувала ще менше. А тут новий провайдер з оптоволокном, звучить заманливо.

    Знайшов сайт, там є форма подачі заявки на підключення. Відправив, декілька днів жодної реакції. Ок, телефоную. Кажуть так, можем вас підключити. Спитали тільки, чи є ключі від горища і сказали, що наступного тижня прийдуть піключать. Ок. Минув тиждень, два, місяць. Ще раз спробував відправии форму з сайту, нуль реакції. Я знову телефоную. Відбувається приблизно така ж розмова, як і попередній раз, знову обіцяють, що з понеділка прийдуть. Знову ніхто не приходить. Ця історія повторювалась ще раз чи два і більше туди не телефонував і заявку більше не відсилав.

    І от десь здається в жовтні, коли я забув про існування такого провайдера, дзвінок. - Це компанія Лінкком, коли можна прийти підключити?
    Кажу, ну приходьте, коли зручно, головне перед тим зателефонуйте. Чувак знову спитав про ключі від горища і сказав шо в понеділок прийдуть підключати. От вже грудень, досі чекаю :)
     
    Останнє редагування: 22 гру 2015
    • Смішно Смішно x 1
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [​IMG]

    Зараз почнемо піськами мірятися )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. MGpwnz

    MGpwnz New Member

    Підключав літом, цілий місяць дзвонив їм . Прийшли 2 майстри с такого похмілля... Частенько відвалюється їх свіч потім довго чекати поки відремонтують. Із плюсів(+) є IPTV. Мінуси(-) обслуговування, підключення.
     
  11. Serovii

    Serovii New Member

    Комітекс став поганий( зараз більше менше це Воля
     
  12. Nazarko333

    Nazarko333 Well-Known Member

    Доброго дня вельмишановне панство! Якщо буде така ласка підкажіть інтернет провайдер на вулиця Майорівка (приватний сектор). Недавно приїхав ще не розібрався, що тут доступно. Варіант запитати у сусідів не підходить - користуються ОГО, і вже всі лінії зайняті
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    живу у Львові давно ,а яка це вулиця не знаю :sad: . Хоча підозрюю вам тільки Інтертелеком або інший оператор мобільного звязку третього покоління може щось запропонувати
     
  14. Nazarko333

    Nazarko333 Well-Known Member

    Я теж не знав, що є така вулиця поки туди не переїхав. Це майже у кінці вулиці Медова Печера, за рестораном Медова Печера.
     
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Це дуже дивно. Бо навіть я її знаю як облуплену.
     
  16. Juvusark

    Juvusark New Member

    Доброго дня.
    Недавно переiхав на Гайдамацьку (Пiдземче). Е проведений кабель. Якi тут е провайдери? Дякую.
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    кхм...знаю дуже добре цю вулицю Думаю але не впевнений: 3моб, інтертелеком, укртелеком провiдний, Київстар 3g, ЛАйф 3g
     
  18. bananas

    bananas Member

    Скоріш за все у вас проведений кабель Linkcom провайдера.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  20. Boanfide

    Boanfide New Member

    Усім доброго вечора. Допоможіть у вирішенні такого питання. Живу в центрі Львова (вул.Стара,бічна Сянської ,або Площа Різні) .Мав інтернет "укртелеком" - відключив по всім зрозумілим причинам. Потім підключив ЛінкКом(75 мб тарифний план),оскільки вибір невеликий тут,перших пару місяців пройшло на "ура" , пінг 8-10,інет 70мб,не пропадав,все добре. Зараз почались проблеми просто ужасні. Пінг 80-100,інет 10 мб. Вони приходять і просто лазять в настройках роутера,результато "0". Фільми грузить довго,по соц.сетях полазити дуже важко.
    Отже,хтось може щось порадити ? Що є ще в цих краях ? Які є альтернативи і що можна зробити. Дякую
     
а де твій аватар? :)