інтернет -провайдери Львова

Тема у розділі 'www', створена користувачем doris, 26 лют 2007.

?

Якби я зараз обирав провайдера то вибрав би?

  1. Інті (airbites)

    18,5%
  2. Київстар

    26,2%
  3. БІТ-Уарнет

    0,6%
  4. Вега (Фарлеп)

    4,8%
  5. Укртелеком

    11,9%
  6. Одеко (Лініяком)

    4,2%
  7. Воля Бродбенд

    6,0%
  8. Комітех

    5,4%
  9. власний варіант

    22,6%
  1. felici

    felici Member

    Не скізь реально вони є.
     
  2. AecktaNN

    AecktaNN New Member

    Доброго дня. не буду братися радити провайдер, я пораджу людям до якого не підключатися. Славнозвісний провайдер ВОЛЯ. Не провайдер а якась пародія.. Добре що в дома інший провайдер. Мав проблеми з ним на роботі і дуже багато проблем. Вічно пропадав, бували випадки що тижнями не було і ніякої компенсації з боку провайдера, хоча проблема полягала в несправном їхньому устаткуванні. Терепець увірвався тоді коли заблокували айпі за яким містився фтп сервер дуже потрібний для роботи. Перевірив в друзів які теж на Волі були, та ж ситуація, причому з будь-якої іншої мережі заходило все добре. На мої доводи в кол центрі відповідали тільки : "Компанія Воля не має практики блокувати айпі". Близько 1 тижня часу, більше 50 дзвінків, биття головою в стіну і без результатів. Поміняли провайдера і все гуд.. гора з плеч . Категорично не рекомендую. І дуже шкода що в центрі Львова так мало провайдерів працюють... і такі гамняні.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

     
  4. zjomka

    zjomka New Member

    Порадите провайдера, який може провести нет на пл. Ринок і Вул. Галицьку. Укртелеком не підходить.
     
  5. dobermann

    dobermann New Member

    Шукаю альтернативу Укртелекому терміново по адресі
    площа Данила Галицького 6
     
  6. bananas

    bananas Member

  7. bananas

    bananas Member

  8. bananas

    bananas Member

    Linkcom там є, і доволі давно linkcom.lviv.ua
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мої розборки з Волею за нормальний аплоад закінчились тим, шо я дурак і що такий аплоад в 2015 році за 150 грн на місяць - це норма

    [​IMG]

    Зателефонував на Лінкком, пообіцяли наступного тижня мене підключити. Жду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "В Україні" просто дописати, і все стає на свої місця.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Це Київстар 60 грн. за місяць. І 60 бонусів на телефон.
     

    Вкладення:

  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Тююю. А не пішли б вони?
    Ось що за 120 грн на місяць у нормальних провайдерів
    [​IMG]
    а якщо відразу заплатити за 5 місяців, то буде ще дешевше, бо 6-й місяць на шару дарують. Що я з успіхом роблю вже рік. Виходить 100 грн на місяць))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Panasenko

    Panasenko New Member

    Всім привіт! Маю питання про провайдера Linkcom. Хто вже підключений чи був підключений, що можете сказати хорошого чи не дуже про послуги даного провайдера, їх тех підтримку, швидкість і т.д.? Шукаю зараз варіанти щоб підключити нет, але не знаю чи хороший цей вибір. Про решту в неті є відгуки, а про даного провайдера щось не можу знайти нічого....або я сліпака троха:)
     
    Останнє редагування: 19 сер 2015
  14. bananas

    bananas Member

    Користуюся Лінкомом вже біля року, причому на 3-ох різних адресах. Жодного разу не було проблем (хіба раз пропав, але на годину, і то через те що в сусідньому будинку світла не було). Тех. підтримка працює без вихідних. Швидкість завжди відмінна.
    Настійно рекомендую)
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    1) http://www.sputnik.datagroup.ua/
    2) http://www.giraffe.ua/
     
  16. matafix

    matafix New Member

    Допоможіть обрати провайдера по вул Ярослава Мудрого 12.
     
  17. bananas

    bananas Member

    У вашому дома є провайдер Linkcom.
     
    Останнє редагування модератором: 2 вер 2015
    Reason for edit: видалено контакти
  18. Nirthaer

    Nirthaer New Member

    Доброго дня, підкажіть, будь ласка хтось, чи можливо на вул. Чумацькій (Професорська Колонія, неподалік від "Мікроприладу") підключитись до чогось, крім Укртелекома?
     
  19. VegaTelecom

    VegaTelecom New Member

    Доброго дня! Приємна новина! Компанія Vega організувала будівництво нових ділянок підключення до мережі за технологіями FTTB та FTTH на центральних вулицях Львова. Переважно це ділянки підключення до мережі за технологією FTTB на центральних вулицях Львова з новобудовами: як житловими будинками, так і бізнес-центрами. Тепер інтернет від Vega є на вулицях Личаківська, Угорська, Городоцька, Головацького, Кондукторська, Єфремова, Погулянка, Лінкольна, Скорини, Героїв УПА, Рубчака та інших.
    Єдиний інформаційний центр нашої компанії в Україні по телефону
    0800600060 (цілодобово, дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України та МОБІЛЬНИХ безкоштовні).
     
    Останнє редагування: 18 вер 2015
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    to VegaTelecom ,Ви вже не переслідуєте клієнтів ? ,які по факту відмовились від послуг прова,перестали платити ,а біллінг далі числить їм віртуальну заборгованість .ПиСи мені ще числите? бо в свій час і в рашку ваші уроди телефонували
     
а де твій аватар? :)