інтернет -провайдери Львова

Тема у розділі 'www', створена користувачем doris, 26 лют 2007.

?

Якби я зараз обирав провайдера то вибрав би?

  1. Інті (airbites)

    18,5%
  2. Київстар

    26,2%
  3. БІТ-Уарнет

    0,6%
  4. Вега (Фарлеп)

    4,8%
  5. Укртелеком

    11,9%
  6. Одеко (Лініяком)

    4,2%
  7. Воля Бродбенд

    6,0%
  8. Комітех

    5,4%
  9. власний варіант

    22,6%
  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ??? ви про що? кому рідний ? вам ?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    перший український, нє?
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Member

    виявилось, що мій планшет не підтримує якусь там мудру штуку і просто поставити в нього картку інтертелекому не можна. Треба купувати роутер їхній, але там ціна біля 700 грн...
    Питання вирішилось набагато простіше: картка лайф з безлімітним інтернетом за 15 грн на місяць.
    Фільми онлайн тягне без проблем, ігри та соц. мережі теж. Ще треба спробувати як скайп буде працювати.
     
  4. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    А що то за картка така? Можна конкретніше?
    Якщо Ви про сімку від Лайф, то це неправда.
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    е планшети з вбудованим модемом, а є без, тоді тре підбирати зовнішній модем, я вже про то писав вище
     
  6. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Гляньте на наклейці, це Rev.A чи Rev.B ? У першому випадку це не роутер, а проста точка доступу, просто кажучи "кіна не буде". о_О
     
  7. Gverti

    Gverti New Member

    Добрий день я вже давно читав мануал, про данну модель, настроював сам під Bullet. Все працюе на ура. Але коли підключаю кабель INTI в роутер він не пропускае інет. Тут я заплутався шо я неправильно роблю. Зарас схема така. Інет із сосідньго будинку+Bullet+роутер і все працюе.

    ---------- Додано в 13:29 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

    TP-LINK DAP 1155 він білий я підозрюю це В. Він вже роздае інет по WI-FI але чомусь нехоче пропускати INTI
     
  8. maksymtryt

    maksymtryt Active Member

    У вас хоть нет е.у мене крім укртелекому ніяких провайдерів немае.появилась копійка чекаю щоб провели вже 3 місяці.може хто ще щось порадить?живу на городоцькій"сільмаш"
     
  9. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    to Gverti
    Шамани на канікулах, а звичайні люди за тією кількістю информації, яку надали Ви, дати пристойну пораду, так виглядає, не можуть. Пишіть у ПП, щоб справа рушила з місця тре скуштувати кави, завареної Господинею Вашого дому.
     
  10. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    З того всього я так і не зрозумів, що то за картка така від Лайф за 15 грн. на місяць.
    Ще й інтернет мобільний і швидкий.
    Може хтось мені підкаже? Я не проти таку придбати.
     
  11. Netava

    Netava New Member

    І я не проти ... але, напевно, Made in USSR просто приколюється.
     
  12. Можливо є хтось з В.Великого 5. Хотів підключити нет від КОПІЙКИ але нажаль не хочуть підключати дім. Треба мінімум 5 чол, щоб підключили. Є Нет і від Київстару і від Волі але все-таки ... хочу КОПІЙКУ. Поки що чув тільки хороші відгуки ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    вибачаюсь не мав часу(((
     
  14. Netava

    Netava New Member

    Вибачте, будь ласка, а чим таким значним на В.Великого не влаштовує нет від КС?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MrDee

    MrDee New Member

    Можливо ціна і швидкість скачування нормальна і для ВК чи ФБ повністю хватає)))
    Але пінг просто жахливий! В той час як у інших провайдерів до європейських серверів пінг 40 то у КС вже 80 мінімум. І вони розказують в службі підтримки що для України пінг 50 це СУПЕР!!! а +30 =80 до Європи це взагалі щось неймовірне. Сперечатись з ними неможливо, так як вони запевняють що проблем у них немає а починаються тільки після того як трафік попадає за кордон (так, дійсно тест показав що пінг підскочив різко десь там в Дубліні наприклад). Але в той самий час в іншого провайдера (наприклад УАРНЕТ)пінг по Україні 10 + 30=40 до того самого Дубліна.
    Отже проблема в тому що їхній трафік після останнього контрольованого ними вузла йде через Ж...

    КС фігня, але якщо немає іншого варіанту то і таке згодиться на деякий час.

    Ще на рахунок КС трошки напишу. Колись давно був в мене Білайн який викупив Київстар і я жодного разу його не поповнював і не користувався. Та як виявилось коли подзвонили якісь чудоКОЛЕКТОРИ що я винен київстару якісь гроші бо користувався їхнім інтернетом (інтернет по передоплаті був і ніякого інтернету в борг). Дзвонять до сьогодні, вже 4 рік пішов здяється))) В суд подають, погрожують... СМІШНО АЖ.
    Зараз вони для підключення ніяких документів не просять, АЛЕ коли треба відмовитись від інтернету то потрібно йти в офіс з паспортом і ідентифікаційним номером щоб написати заяву!

    І ви ще питаєте що він має проти КС)? Повністю підтримую його! КС для домогосподарок, фотки подивитись, кіно скачати ...
    Всім Мир!
     
    Останнє редагування: 6 січ 2015
  16. Allo

    Allo New Member

    На В.Великого 5 є ще Астра-нет
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. ComisarRex

    ComisarRex Member

    В кого нет від аірбайтс, часто пропадає інтернет? За тиждень вже другий раз ****** та ще на вихідних ****** в "калл" центрі як завжди мямлять про проблеми з обладненям, техніки займуться бла - бла бла, нічого не знаю моя хата з краю..... Дістало!!!!!
     
  18. ComisarRex

    ComisarRex Member

    Є варіанти як відшкодувати втрачені дні без інтернету? Для мене один день 350-650 грн. (по роботі) на вихідних
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    підключити другу лінію від іньшого провайдера відсутність з'єднання одночасно зменшується в рази



    Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Snakeyt

    Snakeyt Member

    Добрий день, чи знає хтось провайдера біля Арсену на Чорновола,а конкретніше по Торфяній
     
а де твій аватар? :)