Інформаційна війна.

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Hyligan, 4 бер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Silver bullet, ви дальше надієтеся на западних партнерів? о_О
    Щоб партнери в чомусь допомогли, треба нашій владі в першу чергу самим захотіти і вирішувати свої проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Зараз питання не "хто виграє", а хто програє.
    Хто програє більше, того й тапками битимуть.

    У виграші не буде ніхто, в усякому разі
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    .. маю надію, що модель "Придністров'я" себе вичерпала.

    Я к у самому придністров'ї, так і деінде
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    #Комущобогдав )
    У одних розум куций і собаці вистачає на всіх лаяти. А іншій людині дано більше, то та не знає що з цим робити і то бігає по сайтах та плсилає всіх на ліліхуй.
    До речі, пісеньку "Дорожную" - "ленінградгрупа" переклали з російської на українську на радіо "Шансон" і заряджають людей на позитив))
     
  6. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Так.

    Нагадаю, тема має назву "Інформаційна війна".
    Маю враження, що у передвоєнний час кацапи виграли у цій "інформаційній війні" - тому вони досить впевнено влізли в Україну вже реально, типу як переможці.
    А що вони досить уважно вивчали "настрої" перед своїм вторгненням, можеш не сумніватися. Й робили це вони саме по всяких форумах.
    Щось тоді їм додало впевнености, й вони вирішили усе ж спробувати.
    А може, треба було починати їх відсилати нахуй дещо раніше, га?

    )) Був такий проміжок часу, коли й бігати не треба було, вони набігали самі, у нереальній кількості. Частина просто одразу ділово повідомляла, що "піздец вам хохли", інщі казали що "Любов збереже Україну" та закликали готуватись до тієї любові, по самі яйця.
     
    Останнє редагування: 13 гру 2018
    • Подобається Подобається x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В свій час я зробив все залежне для того, щоб вони не робили собі і нам біди. Мав найвищий антирейтинг укробандерівця, хоча майже спокійно до всіх стаілюся. Вони ненавидили мене за те, що я не підтримував їх. Так і з вами. Не хочу вас підтримувати , бо ви мені не зовсім до вподоби як особистість. Але в лісі у кожного своя робота: дятел стучить по дереву, зозуля підкидає яйця, лис полює на зайця, а ловець розставляє сілки.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Суми великі - мільйони євро. Я так зрозумів, що це допомога підконтрольному Україні Донбасу:scratch_one-s_head:

    Чи вже є якісь результати від цієї допомоги? Що змінилося на Донбасі?
     
  9. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Ффух. Аж відлягло.

    )) Маю підозру, що це взаємно.


    .. В усякому разі, за станом на початок 14-го року "інформаційну війну" ми програли.
     
    Останнє редагування: 13 гру 2018
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Однаково.
    Не ми, а ви )) ще й просерете все(
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Перепрошую за свій п"ятак...

    Я мусет десь тут вже говорив - за моїми суб"єктивними спостереженнями, ми зараз також програємо інформаційну війну і на Закарпатті.
     
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Не зовсім у курсі тієї кампанії, якщо чесно..
     
  13. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Хто - ми?

    Особисто я на "політичні теми" почав спілкуватися в інтернетах лише наприкінці лютого 2014-го, коли усе хєрове вже відбулося.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Там не кампанія, там просто люди живуть так, як їм краще. А краще їм з Угорщиною.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ми - то є Світлі Сили:superman2:
    Хіба комусь погано? Щось не помітив. Люди взагалі тут як гості, та ще й брудні, брутальні та бридки. Самі собі роблять погано. Той доведете планету, що майже всім триндець світить.:preved:
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так от, про допомогу з боку ЄС

    ЄС залучить кошти для допомоги Україні шляхом розміщення облігацій — Reuters

    Тут не сказано, що допомога конкретно на відновлення Донбасу. Але механізм напрацьований і практично не змінюється. Зверніть увагу - звучить допомога Україні. А фактично пише "Європейський Союз розміщує облігації з погашенням у квітні 2033 року, щоб залучити кошти для надання фінансової допомоги Україні на суму 500 мільйонів євро та Грузії - на суму 15 мільйонів євро", - йдеться у повідомленні.

    @Silver bullet , як ви думаєте - хто буде погашати ці облігації у квітні 2033 року? І під який процент?
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Комунарцю, то як треба діяти - можуть конкретно порадити Світлі Сили?
    Деякі діячі на ТВ теж волають "ми за мир", а цей мир тільки від однієї нашої агресивної сусідки залежить. Мир в такому разі - чи військові дії при підтримці Європи та США для звільнення наших територій, чи повалення агресивного режиму в Росії, чи наша капітуляція: "Робіть все, що вам надо, тільки не бийте".
    То скажіть, бо загадок нікому не треба...
     
    Останнє редагування: 13 гру 2018
    • Подобається Подобається x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ігор, для Донбасу там конкретні програми діють. Якось я чула європейського діяча, таке було і є для постраждалих районів в Європі. Пошукайте. То, що нам за євробонди потрібно буде розраховуватись - то звісно. Дожити ще треба.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви готові померти, залишивши своїм дітям/онукам борги по кредитах, які ви набрали за життя?о_О
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви зрозуміли, що євробонди - це не в програмі відновлення постраждалих територій?
     
а де твій аватар? :)