Інформаційна війна.

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Hyligan, 4 бер 2014.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я вчора йшов з роботи і до мене чіплявся якись пенсіонер - мат через мат. Я спокійно дивився на нього і пішов собі далі. А встряг би в розмову - хтозна, що було би... Таке і в Почаєві було і взагалі, де ходив по Україні цього року.
    Нехай собі бісяться, бо недовго тим потворам залишилося взагалі дихати. Але бережіть свою душу, щоби не пропасти разом з ними.
    Зло буде чим далі наростати, а ви майте витримку.
     
    Останнє редагування: 11 жов 2018
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я зовсім не пропоную встрягати в розмову з рускагаварящіми.
    Я пропоную заборонити на форумі спілкування російською.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    От же вперті... Вам так западло розмовляти з русскоязичними? Ви взагалі христіянин, щоби так одназначно вирішити позбавити права не україномовних права спілкування? Вам приємніше бездушна англіцька або собача німецька?((
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені не хочеться на українському ресурсі, на львівському форумі слухати російську мову від користувачів.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Навушники вимкніть)
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви не мудруйте.

    Повторюю - зараз ативувалися всякі проросійські хахли, мишебратья і адіннарод.
    Воно нам треба?
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Щоб забанити російськомовного неадеквата, не потрібно забороняти, а причину можна завжди знайти, було б бажання. За розпалювання ворожнечі, хамство тощо. Це було б чемно і справедливо, ніж забороняти і тим паче російськомовному одеситу або херсонцю висловлювати свої думки.
    Хіба що ви запровадите в ВР закон про заборону російської мови на просторах інтернету.
    Іноді україномовний викливає гидке враження, то що його вітати?
    Подумайте.
    До речі, є сугубо бандерівські сайти, де є ваші однодумці, може...?
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @ІгорМ
    Є багато сайтів з авторитарним керівництвом - там не дуже приємно спілкуватися. Якщо Україна - правова і демократична держава, то треба вчитися приборкувати свої емоції і тоді буде все лади.
    Особисто я спокійно дивлюся на Хріма, Майормайор. Вони мені не потрібні особисто, але вони створені Богом і я не маю права їх ображати, але читати чи не читати і відповідати їм - то моя справа. Але якщо буде треба - то і відповім їм. Я що, даремно 100 днів в послушниках пл монастирях мандрував?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я не говорю про явних неадекватів, я говорю про розповсюдження російської мови на українських ресурсах
    Неадекватів хватає і україномовних:)))
    Шо за нісенітниці ви несете?
    Ви десь зустрічали україномовного петербуржця або івановця, котрий на російських форумах висловлює свої думки українською мовою?

    Кожний одесит і херсонець знає українську мову.
    Я не пропоную заборону російської мови на просторах інтернету.
    Я пропоную заборонити російську мову на Львівському форумі.

    До речі, на ФБ є цілком адекватні і успішні проукраїнські групи, в котрих за рускій язик женуть геть.
    До чого тут враження?
    Говоримо про російську мову.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вже був тут експеримент по забороні спілкування російською по п’ятницях (якщо я не плутаю дні). Закінчилось пшиком.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тоді було інакше - на форумі були москалі.
    Тепер москалів практично нема.
     
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Тюрьма для тролля. В Финляндии судили основателя прокремлевских сайтов
    Он был признан виновным по 16 пунктам обвинения – в клевете, диффамации, разжигании ненависти против определенных этнических и религиозных групп...
    Законы пропаганды известны: нужно много раз повторить ложную или искаженную информацию, чтобы люди ей поверили.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Та йдуть вони нахєр, зі своїми "заявами". Іще отих злодіїв піарити
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То не піар ;)
     
  16. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Будь-яка згадка про те "утворення" у всесвітньому інформаційному просторі то є згубна справа.


    Сприяє його легалізації, де-факто.
     
  17. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Хай спілкуються, хулє. Але не отою собачою мовою.

    ) От дивись - я можу спілкуватися руською, а вони українською чомусь ні. Зайва хромосома заважає?
    Чому це повинно бути так? То є не дуже справедливо, тим більше, що вони лізуть "спілкуватися" саме на українських ресурсах.
    На кацапських я не напрягаючись шлю їх нахуй на русіше, й усі задоволені, суцільна гармонія.
     
    Останнє редагування: 12 гру 2018
  18. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Ти зробив мій вечір.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А я давно за легалізацію тотих утворень, ви хіба не бачили моїх дописів?

    Так от, ще раз заявляю - надати тотим ЛНР/ДНР повну самостійність, згідно референдуму 2014

    Для цього :

    Перерізати всі електричні дроти, всі труби і всі рейки, які є між Україною і тотими ЛНР/ДНР.

    Перекопати всі дороги. Залишити тільки дві пішохідні стежки, щоб можна було пройти пішки в обидва боки до родичів на похорони і на весілля - одна стежка на кордоні з ЛНР, друга стежка на кордоні з ДНР

    Перестати Україні виплачувати всякі соціальні виплати.

    Якщо з боку тотих ЛНР/ДНР будуть поступлення в Пенсійний фонд України, то пропорційно до тих сум виплачувати пенсії на територіях тотих ЛНР/ДНР. Якщо поступлень не буде - зупинити виплату всіх пенсій.

    ЗІ

    А щоби все було юридично грамотно і демократично, треба провести всеукраїнський референдум, в якому прописати два питання -
    - Чи потрібен Україні Крим?
    - Чи потрібні Україні тоті ЛНР/ДНР?

    І вже на результатах всеукраїнського референдуму будувати дальшу політику.
     
    Останнє редагування: 12 гру 2018
  20. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Мушу засмутити - ті "Референдуми" такими не є,
    бо питання територіального устрою держави вірішуються виключно
    всеукраїнським референдумом. А я таких не пам'ятаю.

    Стосовно ж тих, хто не сприймає Україну як державу, - не бачу ніяких складнощів.
    Саме для цього винайдений слоган "Чємодан, вокзал, Россія".
    І це не потребує ніяких референдумів, тим більше, що у кацапстані радо зустрічають "співвітчизніків",
    наділяють їх масою земель та надають громадянство поза чергою. ) Друге, як правило.
    Бо дивним чином ті не квапляться "виходити" з українського громадянства.
    Бовдурів, які в окупованому Криму на камеру спалювали українського паспорта, можна на пальцях перерахувати.

    Не бачу поважних причин того, що якісь "рускіє" вирішують питання своєї щелепи
    за мій рахунок - за рахунок того, що нині я обмежений у пересуванні країною, пересуванні за справами та для відпочинку.

    Я он теж тіпа рускій - мені цей лугандон на Донбасі нахуй непотрібній. Підтверджую.
    Хай он валять на Кубань та там лугандонять - тільки вітатиму.
     
    Останнє редагування: 12 гру 2018
а де твій аватар? :)