Інформаційна війна.

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Hyligan, 4 бер 2014.

1. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

р е к л а м а
    Я вчора йшов з роботи і до мене чіплявся якись пенсіонер - мат через мат. Я спокійно дивився на нього і пішов собі далі. А встряг би в розмову - хтозна, що було би... Таке і в Почаєві було і взагалі, де ходив по Україні цього року.
    Нехай собі бісяться, бо недовго тим потворам залишилося взагалі дихати. Але бережіть свою душу, щоби не пропасти разом з ними.
    Зло буде чим далі наростати, а ви майте витримку.

Останнє редагування: 11 жов 2018
  2. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Я зовсім не пропоную встрягати в розмову з рускагаварящіми.
    Я пропоную заборонити на форумі спілкування російською.

3. Коммунарец

От же вперті... Вам так западло розмовляти з русскоязичними? Ви взагалі христіянин, щоби так одназначно вирішити позбавити права не україномовних права спілкування? Вам приємніше бездушна англіцька або собача німецька?((

4. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Мені не хочеться на українському ресурсі, на львівському форумі слухати російську мову від користувачів.

5. Коммунарец

Навушники вимкніть)

6. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Ви не мудруйте.

Повторюю - зараз ативувалися всякі проросійські хахли, мишебратья і адіннарод.
    Воно нам треба?

7. Коммунарец

Щоб забанити російськомовного неадеквата, не потрібно забороняти, а причину можна завжди знайти, було б бажання. За розпалювання ворожнечі, хамство тощо. Це було б чемно і справедливо, ніж забороняти і тим паче російськомовному одеситу або херсонцю висловлювати свої думки.
    Хіба що ви запровадите в ВР закон про заборону російської мови на просторах інтернету.
    Іноді україномовний викливає гидке враження, то що його вітати?
    Подумайте.
    До речі, є сугубо бандерівські сайти, де є ваші однодумці, може...?

8. Коммунарец

@ІгорМ
    Є багато сайтів з авторитарним керівництвом - там не дуже приємно спілкуватися. Якщо Україна - правова і демократична держава, то треба вчитися приборкувати свої емоції і тоді буде все лади.
    Особисто я спокійно дивлюся на Хріма, Майормайор. Вони мені не потрібні особисто, але вони створені Богом і я не маю права їх ображати, але читати чи не читати і відповідати їм - то моя справа. Але якщо буде треба - то і відповім їм. Я що, даремно 100 днів в послушниках пл монастирях мандрував?

9. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Я не говорю про явних неадекватів, я говорю про розповсюдження російської мови на українських ресурсах
    Неадекватів хватає і україномовних:)))
    Шо за нісенітниці ви несете?
    Ви десь зустрічали україномовного петербуржця або івановця, котрий на російських форумах висловлює свої думки українською мовою?

Кожний одесит і херсонець знає українську мову.
    Я не пропоную заборону російської мови на просторах інтернету.
    Я пропоную заборонити російську мову на Львівському форумі.

До речі, на ФБ є цілком адекватні і успішні проукраїнські групи, в котрих за рускій язик женуть геть.
    До чого тут враження?
    Говоримо про російську мову.

10. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

Вже був тут експеримент по забороні спілкування російською по п’ятницях (якщо я не плутаю дні). Закінчилось пшиком.

11. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Тоді було інакше - на форумі були москалі.
    Тепер москалів практично нема.

12. hrim

hrim Well-Known Member

Тюрьма для тролля. В Финляндии судили основателя прокремлевских сайтов
    Он был признан виновным по 16 пунктам обвинения – в клевете, диффамации, разжигании ненависти против определенных этнических и религиозных групп...
    Законы пропаганды известны: нужно много раз повторить ложную или искаженную информацию, чтобы люди ей поверили.

• Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)