Інформаційна війна.

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Hyligan, 4 бер 2014.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    А ICTV це говно ресурс?
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Незнаю, не дивився давно.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тобто ви продовжуєте стверджувати що на тому відео не грузинські події ?
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    1) Це Ваше відео, яким Ви закинули звинувачення в тому, що це поліція Саакашвілі репресує безневинних людей, але доказів так і не надали.
    2) Це називається підтасовування фактів, коли береться частково правдива інформація і на її основі накручуються фейкові обставини і висновки.
    Саме цим Ви займаєтесь, або сприяєте тим, хто цим займається.
    3) Виправдовуватись перед Вами за Ваші бездоказові троле-вкиди, інакше я не можу назвати ні оте відео із озброєними сектантами, ні останнє, де рудий порохогном, який нічого із себе не представляє, але повчає, де і яку інформацію треба брати, - не відчуваю потреби.
    4) Якщо Вас цікавить історія Грузії, що там відбувалося до царя Панька, то цікавтесь цим самостійно.
    5) Якщо Ви захочете продовжувати тролити мене дурнуватими, беззмістовними запитаннями типу "а ти купи слона", то дуже швидко Вам доведеться піти за відомою адресою.
    6) Я визнаю право кожного на власну думку. Але, поважаю лише ту позицію, яка має здоровий глузд і розумну обгрунтованність, не залежно, співпадає вона із моєю власною, чи ні.
    У Вашому обливанні брудом Саакашвілі, до цієї хвилини, я побачила лише впертість протиріччя і шкурні хвилювання що Вам не дадуть продати шматок землі у полі. Ну, і т.д.... Сподіваюсь, Ви не змушуватимете мене продовжувати. Бо до політики мені подобалось читати Ваші дотепні жарти і я б не хотіла позбавляти себе цього задоволення. :)
    Не знаю, як воно там далі складатиметься, але поки ми ще спілкуємось, хочу Вас запевнити, що завжди буду Вам вдячна за надану інформацію про Розету стоун. :hi:
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Маю надію, що спілкування між вами обома й не припинеться!!!

    @Hyligan, перестань мірятися п*****ми. @Latana Royal є розумною, самостійною і гоноровою жінкою. Я вас обох поважаю і мені б не хотілося, щоб ви через дурницю побили горшки.

    І я з нею колись горшки побив))) Ну, але причина була ТУТ - саме на форумі. І я радий, що ми склеїли ті горшки докупи і переступили через то, що було.

    Ви ж сваритеся через те, що від жодного з вас не залежить. Поживемо - побачимо. Я також симпатизую Саакашвілі, але, дуже обережно. Бо вже не раз розчаровувався в політиках.
    Таки, маю надію, що Михо підтвердить з часом, що він не політик, а, таки, державний діяч.

    @Hyligan, @Latana Royal, згадайте, що ви не діти)) Прошу вас дуже, припиніть!!!
     
    • ... ... x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не хвилюйтеся, прошу Вас! Від нервів усі хвороби :). Все буде добре. Ви ж бачите, ми ще не сваримося, тільки голосно сперечаємося :)))
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Я не хвилююся) Але, мені буде прикро, якщо хтось з вас поставить іншого в ігнор.

    Весна переможе!!!!!!! :dance3:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Усього то, справ. Ні синців, ні переломів, ні вибитих зубів, ні навіть битих тарілок! :)))
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    За кілька днів я буду вдома. Візьму та й приїду в гості до @Hyligan, наберу по телєфону @Latana Royal і дам йому трубку)))) :cools:


    Висваріться собі по телефону,diablo:diablo:diablo::tongue::tongue::tongue:

    а на форумі жийте дружньо!:drinks:
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Але ж ви обидвоє цікаві люди. Само собою, кожен по своєму. І припинення спілкування між вами - це, таки, втрата для форуму!!!:tongue:
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :)))
    А Ви шо робитимете тим часом? :mocking:
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Буду перевіряти вміст пляшок, якими агроволокно притиснуте до землі. Раптом самогон знайду))))
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    !!!! Я ТАК І ЗНАЛА!!! :sarcastic_hand: що мирити нас - то лише прикриття :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Ціхо! Хуліган в етері. Цікаво, чи щось скаже, чи ніц, а зразу побіжить сам всі пляшки перевіряти, аби мені нічого не дісталося.........
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Б'юся об заклад, що він їх усі перевірив ще до того, як написав про першу :mocking:
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тобто не надав? На відео штурм церкви в Грузії 2004 року, чи були люди "безневинні" сказати не можу, але то що були жорстоко побиті видно добре.
    Згідний, і вже неодноразово про це писав, ви не помітили?
    Я просто просив не чіпати мене з Саакашвілі, і не доводити того що на відео турки, чим ви займались ще вчора. :mocking:
    То ж не я доводив що в грузинів не буває напису "жандарма" а значить то турки :haha:
    Де? о_О Я просто запостив відео Будкевича :))). І до чого тут Саакашвілі, курва, до моєї землі? Невже він планує розкуркулювати дрібних фермерів? о_О
    Давайте залишимо Саакашвілі Саакашвіліве, а Хулігану Хуліганове, як ви правильно підмітили мій шкурний інтерес мені ближче, тому Кислотність грунту для пеларгонії цікавлять мене незрівнянно більше ніж "події в революційному таборі"
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це вже точно зайве :))). Нехай інтернет срачі залишаються в інтернеті, в реальному житті я старанно уникаю політичних тем :mocking:
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Провірив, всі позамерзали, навіть та бракована :mocking:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Дай, Боже, нашому телякі вовка з’їсти
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Маю пару друзів на Фейсі які постійно розганяють зраду з тих самих сайтів, так от дві тенденції останніх днів
    1. Явно почали топити за Юльку, раніше такого не було
    2. Розганають "інфу з перевірених джерех" шо Порошенко пішов в відставку :mocking:
    До чого б це?
     
а де твій аватар? :)