Інформаційна війна.

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Hyligan, 4 бер 2014.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Лугандонські мавпи.
     
  5. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Все это фигня для тех, кто и так вместо головы имеет хлопковую коробочку.Настроения "запаребриком" меняются.И "лечебное голодание" этому очень способствует.Местный быдлос хотел "зарплат как в расиси при украинских ценах" а получил строго наоборот.И впридачу негде и не у кого лечиться, дерьмо вместо продуктов, ликвидацию шахт и заводов и полную безнадегу.Так что больше половины далбасян уже "не против".
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "не против" чого?
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Приклад як журнашлюшки спотворюють в корені зміст інформації за допомогою заголовка

    Заголовок - "Украинскую еду могут запретить в Европе". Кошмар, правда? Впору бігти з виряченими очима і кричати "Дивіться, до чого нас Вальцман довів! Ну шо, раді, дострибалися??".... Аде тільки якшо задовільнитися заголовком і далі не читати.

    Бо далі йдеться

    І до чого тут питається Україна взагалі??:facepalm:

    Украинскую еду могут запретить в Европе
     
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Сейчас очень популярные высказывания донбасских аборигенов в стиле "да мы не против того, чтобы вернулась Украина, мы только боимся, что при заходе правосеки беспредельничать будут". На вопрос почему эти правосеки не беспределят в Харькове в ответ невнятное мычание.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Данбасскіє абарігєни хай йдуть лісом - і вони і данбас Україні не дуже і потрібні (вони тре хіба всяким алігархам, які там зашибали бабки) :)
    Хто там кричав "расєя пріді", "да здраствуєт лугандон" - той свого домігся, і тепер нехай собі жиють своїм розумом і нєфіг скигліти ;)

    Україні тре пообрізувати труби і дроти, закрити переходи, перестати слати туди гроші на соціалку. Най вчуться жити самі
     
  10. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Ну социалку уже обрубили.Теперь только реальным переселенцам платят.По крайней мере, в Харькове так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. zet

    zet Дуже важлива персона

    Сестра сейчас работает в этой сфере. В Днепропетровске тоже стали жёстко и регулярно проверять, так что платят только реальным переселенцам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Пердянска уже нет. Есть Днепр.:)
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нема ДнЄпра. Є Дніпро, москалята.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Пригадую, що ще декілька років тому, Ви мене "заставляли" пояснити, що таке москалі.
    Щось змінилось?
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Кассіре, я живу в Стрию з 1971 року. Як Ви гадаєте, я не знаю кого називають москалем?
    Ви мабуть мене з кимось сплутали.
     
  16. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Та ні, ні з ким я Вас не сплутав. Мені, чесно кажучи, приємно, згадати Ваші своєрідні, скептичні, вислови
    що до того, як ті чи інші форумляни, і я в тому числі, відносяться до москалів.
    А ще приємніше, що Ваша думка про москалів змінилася.
    І, взагалі, читаючи різні форуми, взяти хоч би "Одесский форум", дуже багато людей змінили свою думку,
    що до "старшого брата".
     
  17. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Да ты тут главный москаль и есть.
    Закрий рота та не дихай.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    НХП
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та ви шо.... нема слів!:haha:
     
  20. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Взаимно. И даже дальше.
    Ты тут только информационной диверсией и занимаешься.
    Крот?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)