Ідеальні вихідні у Львові

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем Іспанка, 21 січ 2013.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Вирішила створити таку тему, щоб ми могли ділитися рецептами, як цікаво можна провести вихідні у нашому рідному місті:)
    Отже, що ви робите у вихідний день? Куди ходите зазвичай - ресторан, кафе, паб? Чи, можливо, ви надаєте перевагу активному відпочинку - ковзанка, боулінг, екстремальні види спорту? Якими для вас є ідеальні вихідні?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ідеальні ті, які не у Львові :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    За садінням бульби, до прикладу?:)))
    Не завжди є можливість поїхати кудись за місто - може підвести погода наприклад чи нема компанії.
    Для мене ідеальні вихідні - це випити філіжанку кави з чимось смачненьким у Світі кави, сходити на суші з улюбленими коліжанками, піти в кіно на новий фільм чи у театр на виставу (до речі, щойно згадала, що давно не була в театрі, треба виправлятися :) А ще люблю боулінг, більярд.
    За що люблю Львів - тут є тисячі можливостей для розваг та відпочинку у вихідний день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    на вихідні?
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В суботу садиш, в неділю півдня в ліжку від садіння відходиш (знаєм, проходили :))) ).
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    самостійно? то важкувато...
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :pardon: таке життє, Миху..Але то оффтоп. Миху, от розкажіть як Ви проводите свої вихідні:)
     
  8. Кохана

    Кохана LuBimaya

    в таку пору року? Ліжко, тепла ковдра і чоловік під боком. Мені ніц більше не треба :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І навіть місце на земній кулі не є визначальним, пра? )
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Та я теж таке полюбляю (різниця в тім лиш, що чоловіка в мене нема:) ). А коли гарна погода, пташки щебечуть так, що аж гріх в хаті сидіти? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. soviet

    soviet Well-Known Member

    Класна тема, осбисто Я вихідні у літню пору року люблю проводити по далі від міста на природі, озері, в місті в "Дубліні", МІ100 (Паб), ну і не можу втриматися від Челентано, р-н "Цепелін", багато різних смачних салатів )))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Аналогічно:) Люблю їхню піццу, вона там мені найкраще смакує (ну і ще в Белла Чао дуже смачна).
    А який активний відпочинок полюбляєте?
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ооооо, ше той гадючник....

    ---------- Додано в 20:43 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

    вихідні у львові просто не можуть бути ідеальними
    чим далі від Львова, тим краще проведений вихідний
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Влаштуйте собі екскурсію в Радехів :))) А якщо хочете справжнього екстріму то до ЛЬвова через Сокаль повертайтесь...
     
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Hyligan, не фулігань :)))
    є кращі прогулянкові маршрути
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хто не їздив дорогою Радехів-Червоноград той життя не знає....:)))

    ---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 21:00 ----------

    А якщо про Львів, то дуже приємно те що після того Євра з'явилась величезна кількість досить недорогих квартир, дуже пристойної якості які можна зняти подобово...З тими всімА вайфаями, джакузями ітп...)

    Тільки чого ж в вихідні то пертися...народу повно по кнайпах шляється, і за хати більше деруть...треба їхати в понеділок і після свят от де ексклюзивний сервіс зі знижками :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я їздив, правда тоді нею ше мож було їхати....не скоро правда
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нє нє, тоді вона було троха краща
     
а де твій аватар? :)