громадський транспорт

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Letunka, 25 жов 2010.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Річ шикарна, але з нашими коліями не знаю, чи довго поїздить.
     
  2. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    а він їздить взагалі?? хтось вкурсі?
     
  3. SPB

    SPB Well-Known Member

    Ще теститься на заводі + має пройти сернтифікацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. soviet

    soviet Well-Known Member

    Виглядає файно, це той концерн, що Телевізори робив цікаво, але мабуть комунальникам потрібно буде взимку передним пускати прибиральника, для того щоб дорогу розчищав))))
     
  5. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    А що там на рахунок того подорожчання маршруток (з 2 на 3 грн) - ніхто не в курсі???
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму


    12.06 були громадські слухання, на які прийшло чимало обурених львів"ян. Очевидно, перевізники такого не очікували і питання підняття ціни не піднімалося. Почитайте попередні сторінки теми, там про це згадувалося.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Я читала. Просто на скільки я знаю, питання знову піднімалось. Ходили чутки, що чи то з цього понеділка (від сьогодні), чи з наступного таки мають піднімати, от і питаю, чи ніхто нічого не чув
     
  8. SPB

    SPB Well-Known Member

    Крім телевізорів (які випускаються і зараз) вони куупу всього роблять, в концерн входить з десяток підприємств, доречі прибиральні машини вони теж роблять:)

    Висота вагона над колією мала б бути стандартною, єдине що в нас місцями рейки роздовбані завдяки чому вагон буде сильніше зношуватися, тому логічно що випустять його на 2ку де крім одної зупинки в верху Личаківської вся колія нова.

    Ні з цього ні з наступного піднімати не будуть, тепер лякають підняттям з 1го серпня, але оскільки міська рада такого не підпише то маршрутчики мають перейти на так званий "Вільний тариф" (див. Укрзалізниця де в квитку є окремий рядок ПДВ) де 1/6 від вартості квитка становитиме ПДВ за яке податкова горло кому хочеш перегризе.

    Загалом вихід не найгірший, оскільки зразу зростуть обсяги зібраних податків частина якіх всеж і місту може перепасти, податкова сподіваюсь докопається до реального фінансового стану перевізників, цьому сприятиме платіння ними ПДВ та податку на прибуток.

    Тобто якщо вони на це наважатся то це може стати ну дуже серйозним стимулом для підвищення комфорту пасажирів.:yahoo:

    Доречі, на слуханнях піднімалися питання щодо того що багато речей можна зробити не піднімаючи тариф і одразу після слухань почали з'являтись нормальні маршрутовказівники і зменшуватись кількість файликів/шторок:)


    Доречі недавно згадувалось що ЗІК мочить АТП-1. Натрапив на відкритий лист працівників АТП, не все так просто там :)

    http://atp1.lviv.ua/news/article/21/
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Депутати ЛМР підтвердили: на АТП №1 «гуляють» величезні тіньові кошти

    http://zik.ua/ua/news/2013/07/16/419572

    браво швабода!!!!
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    До швободи вони не гуляли?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    гулляли, але зара ше крутіше гуляють, так як влада в місті в їхніх руках
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Треба бути оптимістом.
    Ше не є так зле.
    Всьо буде ше гірше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    навіть не маю сумніву шо буде ше гірше
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    «Бідні» перевізники Львова ще обраховують вільний тариф. Але менш як 3 грн не буде

    На засіданні Львівського обласного осередку ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», яке відбулось 11 липня, було розглянуто можливість переходу громадського автотранспорту, який працює в режимі маршрутного таксі у Львові, на вільний тариф, та вирішено обмежити кількість пільгових категорій пасажирів, які їздять у маршрутках безкоштовно. Відтак, уже в серпні львівські перевізники збираються перейти на вільний тариф. Його остаточний розмір наразі не називають, але кажуть, він буде на 20% більшим за розрахунковий (3 грн).

    http://zik.ua/ua/news/2013/07/17/419768
     
  15. yasam

    yasam Well-Known Member

    3 грн і 60 копійок - копійкові жахи повертаються (((
     
  16. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    просто чудово!!!:ireful1:
     
  17. yasam

    yasam Well-Known Member

    Шукайте копійки, вони тепер будуть в дефіциті.
     
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Як добре, що я можу ходити на роботу пішки. Залишилося придбати лижі на зиму і хай ті маршрутчики ідуть лісом:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Правильніше було б "...який декларує роботу в режимі маршрутного таксі"
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Знайшла в Фейсбуку фотку - тестування нового трамвайчика:

    [​IMG]

    Красень такий) Вже б пошвидше їздив. І щоб всі трамвайчики такі були хочу-хочу-хочу :)

    ---------- Додано в 12:01 ---------- Попередній допис був написаний в 11:37 ----------

    Мені цікаво, як тото має виглядати.
    А як скінчиться 5 років, то що, їх назад демонтують чи будуть продовжувати угоди?
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)