громадський транспорт

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Letunka, 25 жов 2010.

  1. morze

    morze Well-Known Member

    я вибачаюсь, бо недавно на форумі: це інстинктивно! Просто більшої глупості Львів недопускав!!!
     
  2. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Він був дуже вигідний маршрут для людей, які користуваються трамваями,чи погано знають місто(гостей Львова). Жаль, а що поробиш...:sad:
     
  3. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    мдя... порснулися, пройшло вже десь 5 років, а ви тільки зараз помітили ;-)
     
  4. morze

    morze Well-Known Member

    П'ять років як спассибо!!!
     
  5. morze

    morze Well-Known Member

    Не в гріх місцевій владі, -А прокласти трамвай шістку до Галицького початку Львова???
     
  6. SPB

    SPB Well-Known Member

    В генплані є це і багато іншого, але от грошей на ці всі проекти нажаль не так і багато, тому мпочатку на мою думку потрібен трамвай на Сихів, а потім, після прокладання кола Стуса - Сихів - Автовокзал - Княгині Ольги, можна взятися і за коло Підзамче - Промислова - Богдана Хмельницького - Мазепи - Замарстинівска :)
     
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Так це здається для міжміських перевезень)
     
  8. SPB

    SPB Well-Known Member

    Він тепер і їздить на приміських, фотка стара, вже 11 маршруту 3 місяці нема:)
     
  9. morze

    morze Well-Known Member

    Списані Ікаруси, тепер, будуть возити що-дві зупинки!
     
  10. kitana

    kitana Banned

    О котрій годині зранку автобуси починають ходити?
     
  11. DIO

    DIO SAINT SINNER

    Может мне кто нибудь ответит на один вопрос - куда постоянно едут пенсионеры? Складывается впечатление, что они совершают какое то тайное паломничество, ежедневно. Заходишь в троллейбус, как в дом престарелых. Шоб вы не подумали, что я имею что то против стариков, это не так, но это иногда напрягает(бывает, хочется и присесть) :)
    А как удастся присесть, заходит девушка, ну, не ...лядство, а? :)
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Особливо зранку, коли маршрутки забиті під зав"язку від"їжджаючими на роботу. Таке відчуття, що базари без них свою роботу не почнуть. Та перечекай ти ту годину пік і спокійно їдь в напівпорожній маршрутці. Нє, треба лізти в саму гущу..
     
  13. DIO

    DIO SAINT SINNER

    Вот и я о том же. Особенно!!! с утра, все как шпроты. С одной стороны - старость нужно уважать. С другой - такое впечатление(если судить сугубо по общественному транспорту), что мы живем в стране стариков :)
     
  14. SPB

    SPB Well-Known Member

    В тому ж Франківську придумали цікавий метод як постимулювати старших громадян не їздити в час пік: з 10 до 16 проїзд для пільгових категорій безплатний і без обмежень, а от в інший час суто 2 місця і тільки певних категорій.

    Ну а загалом в цьому процесі сильно допомогла б монетизація пільг (див. Росія, хоча й не ідеальний приклад): всім пенсіонерам по, нехай, 100грн до пенсії на проїзд, а вже за їхнім бажанням тут же на пошті продаж проїздних на місяць (за тих же 100грн) для тих з них кому вони потрібні. Але державі це не дуже вигідно, оскільки тоді кошти за проїзд прийдеться реально виділяти бо бунтувати почнуть, а зараз перевізникам можна платити раз на рік з затримкою на рік і то не всім і вони всеодно возитимуть людей.

    При такому режимі пенсіонери двічі б думали чи варто на 4х транспортах з пересадкою їхати на базар на іншому кінці міста щоб зекономити 1грн.
     
  15. DIO

    DIO SAINT SINNER


    А з безкоштовним проїздом, у певний час, то добре вигадали. Пропускаю по 2-3 тролейбуси, доки трохи натовп схлине. Приїздиш на роботу, особливо влiтку, а "макiтра" вжэ "отака о", злий, як собака.. :)
    Може i в Одесi таке зроблять, бо iнодi, як в Японiї.
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    в Одесі мене дивувало, що платити за проїзд тре в кінці, а не на початку!
    та ще й ціна різна, залежно від відстані
    що заваджає збрехати, де ти сідав?
     
  17. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    О! А я думала, що м. Рівне одне таке, що оплата за проїзд при виході. А тут бачу, що і в Одесі так. Мене це теж дуже здивувало. Цікаво, чи є ще міста у яких таке є?
     
  18. DIO

    DIO SAINT SINNER

    ТАм много нюансов :)
    Цены разнятся, обычно, если едешь, например, на ПосКот(туда дороже), а до него, дешевле(или на 7-й км.)
    НА счет оплаты в конце, это маразм, но не всегда так, иногда есть и билетеры(черт его знает, экономят они на них, что ли...).
    Там немного не так, не где садился важно, а где выходишь(вроде так, я на ПосКты не езжу, да и на 7-м давно не бывал) :)

    ---------- Додано в 09:47 ---------- Попередній допис був написаний в 09:44 ----------

    Та мабуть по всiй Украiнi таке :)
     
  19. SPB

    SPB Well-Known Member

    А ще таке в Севастополі бачив, там взагалі з транспортом :crazy: є "маршрутка"(Спрінтер), є "топік"(автобус розміром в пів Богдана, їхній місцевий винахід), є "маленький автобус"(Богдан/Еталон) і є "просто автобус"(автобус), ну і ще тролейбуси, пароми, катери і автобуси-експреси при чому все за одним маршрутом з однаковим інтервалом і різною ціною.

    Там плятять і при вході і перед виходом і під час руху:crazy: і водії ніразу не кричали чогось типу " в задньому проході ще троє не передало".

    Зате перевагою є те, що "маршрутки" (Спрінтери) їздять всю ніч за подвійним тарифом (звичайний в них 3-4грн, тож нічний тариф - 6-8грн за пасажира):drinks:
     
  20. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    так так, мені теж в Севастополі сподобалось, що вночі їздить транспорт, хай дорожче, але все ж таки є, і то не таксі за 50 грн)
    не бачила всі види транспорту, але наблюдала жовті Богдани, які беруть стоячих і коштують десь 2 грн, і є сидячі типу газельок куди стоячих не беруть і коштує таке щастя 3.50.

    В Хмельницькому теж доречі існують суто сидячі маршрутки, і там навіть водіїв штрафують якщо бачать багато людей всередині, і здається теж на виході оплата..
     
а де твій аватар? :)