Гра №43. Битва Супергероїв

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Персі, 7 жов 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я вже не можу:crazy:Я тут сивію помаленьку....
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ука - Контраст
    Контраст - Ука
    Іспанка - Контраст (2)

    Голосуванням вибуває Контраст (Джокер, бос мафії)

    Мирних супергероїв вітаю з перемогою!


    [​IMG]

    Походовка:

    Ніч 1

    Сашка (ком) – Ука
    Любімая (лікар) – Дзеко
    Мартіні (затикач) – пропуск ходу
    Алекс (маф-блокер) – Сашка
    Контраст (бос) – Мартіні

    Ніч 2

    Сашка (ком) - Іспанка
    Любімая (док) - Алекс
    Алекс (маф-блокер) – Ука
    Контрас (бос) – Любімая

    Ніч 3

    Сашка (ком) – Контраст
    Контраст (бос) - Сашка

    Всі няшки, всім дякую за гру!​
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    ААААААААААА!!!!Вгадала!!Сашко, дякую величезне за підказки! я сіла, перечитала тему і то дуже сильно помогло!Мирні, вітаю нас з перемогою!!!
    Ну хоч раз я щось добре зробила....
     
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    ура!!!!
    я вже не дочекаюся наступної гри.
    і мої спиногризики теж - постійно з-за плеча читали, хоч і знають, що я того не люблю :)
     
  5. Кохана

    Кохана LuBimaya

    який я тупий лікар... то капці...
    спочатку Дзеко лікувала, думала, що його першим винесуть як новачка і не активного. А така мисля була лікувати саме Мартіні, але подумала, ну не можуть же його кожного разу першим вбивати. Потім Алєкс - його голос проти Еребуса реально поставив його в ряд мирних.
    А щодо Контраст - я її першою повішати хотіла...
    Мафи, поясніть - чого ви Еребуса зливали?
     
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    і чого він сам себе злив?
     
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я вже думала, що мафи виграють. :)
    Але Сашка такий Сашка... :girl_claping:
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Можна я припущення висловлю? сьогодні перечитала тему свіжими очима. Думаю, Алекс голосував проти Еребуса, бо на той момент Сашко висів, логічно, що Еребусу ніщо не загроєувало і Алєкс міг спокійно голос злити в сторону..
     
  9. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Еребусу просто треба було самому проголосувати )
    Була би нічия
     
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    я те саме припущення висловлювала. думаю, що так і було
     
  11. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Короче, Еребуса злили випадково... якби не Сашка і я, то його не повісили б...
    Сашка, ти супер! Іспанка, молодець, що зробила правильний вибір!
    Ука - класна перша гра!
    Персі, тобі велике ДЯКУЮ за цікаву гру!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    Fayna gra, vsim dyakuyu. :)
     
  13. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    Угу, так воно і було... Голосувати проти Насті я не міг, проти Сашка теж, інших варіантів на той момент не було... ну а вийшло так як вийшло...

    Нажаль так склалось, що повноцінно зіграти в мене не вийшло, тільки записався і одразу зліг на 2 дні з температурою, сил сидіти за компом взагалі не було, а тут ще й мафом попав... А в останній день прийшлось на роботі швидко робити все, що навалилось за той час, що хворів, тому теж можливості писати не мав і запоров дуже класну ідею з комісарством... так що вибачте за таку мою "гру"!

    Сашка молодець!) Ти дуже класний, глибокий, сильний гравець! Але емоцій, як на мене, було трошки забагато) Думаю якби в мене вийшло більше написати в останній день, могло би вийти дуже цікаво) Теж цікавий був варіант, вскритись комісаром трошки пізніше, запропонувати повісти Настю, а вночі вбити не Сашка, а Уку або Іспанку і лишились би 2 комісари на останній день)

    Вітаю Уку з першою грою!) Теж дуже класно зіграла!) І взагалі всім дуже дякую за гру, було цікаво грати з вами! Особисте дякую, моїй команді, Контраст і Еребусу, вибачте, що підвів! І дякую ведучій за проведену гру і дуже цікаву ідею!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ну в Сашки емоцій завжди багато;), власне тому й спочатку конфліктувала. Але потім, добре вчитавшись, зрозуміла, що він геніально відіграв!
    Дякую всім за класну гру - було дуже цікаво і напружено (шкода наша Жінка - кішка Мартіні:))) не зміг себе проявити у грі - ну тааак цікаво, як би гравці смайликами спілкувалися. Треба цю роль обов"язково випробувати в наступних іграх).
    До речі, бачила набір гри Мафія з купою карт і ролей, але зажала 55 грн ( нам би на форумафку їх...)
     
  15. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Гра була цікавою. Емоції... Ви не повірите, але переважно награні. Лише інколи проривало справді.
    Як перечитував тему перед моїм останнім голосуванням, то дуже насмішили списки підозрюваних за гру у мирних. Практично всі мирні під підозрою без мафів.
    Мене тривожило всю гру, що не може так бути... Не можуть мафи бути основними підозрюваними. Як мінімум один має десь бути в приписаних мирних.
    Іспанка молодець. Зробила правильні вибори і керувалась логікою. Все, що я хотів донести я доніс, як і сподівався. Класс. Дякую тобі.
    Ука... Прекрасно зіграна перша гра. Як для першого разу, я б сказав, що краще важко зіграти.
    Любімая, ну як завжди молодець.
    Дзеко мене розчарував такими закидами...
    Кост як завжди:)
    Мартіні знов пограти не дали...
    Ну а мафи.... ПОМРІТЬ!!! Жартую... непогана гра. Заплутана і непередбачувана з кучою переломів. Мені сподобалось загалом.
    ОКРЕМЕ ДЯКУЮ НЕПЕРЕВЕРШЕНІЙ ВЕДУЧІЙ ЗА ЦІКАВУ ТЕМУ ТА БЕЗДОГАННЕ ПРОВЕДЕННЯ ГРИ.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    тре було брати, ми б скинулися :)
     
  17. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ще дивує, що така насичена гра і 17 сторінок всього... То, пам'ятаю, завжди за 60...
     
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    багато мовчунів було. плюс троє вилетіло в перший день
     
  19. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    На жаль, ті старі добрі часи... ех... як би то сказати... вже не ті ))
    Тепер якось так... народ не сильно зацікавлений, пишуть мало
    Так що в порівнянні з останніми іграми ця вдалась, ІМО
    В тому числі і завдяки тобі, Алексові (старічкам), і Ука мені сподобалась, побільше б таких новачків, може, мафія би трохи наблизилась до того рівня, який був колись
    Ну і всі молодці, Мартіні шкода грохнули ))) він так прикольно першим приходом в мафа тицьнув
    Крім Еребуса ))) Еребус, шо то за фігня? ))) Немона команду підводить )
    Про Дзеко мовчу )
    Іспанку вітаю з правильним вибором. :) То завжди тяжко )
     
  20. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Шкода... Я давнооо вже не грав. І зараз наче знов класно. Тож і не відчувається таких змін.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)