Город мечты

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем Дайрекс, 24 лют 2009.

  1. Fireball

    Fireball Well-Known Member

    В якому лісі?!о_О
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    львівському лісі, пан ромко часто в ньому гуляє...
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ну да,люди не знають...я там постійно...партизаню...
     
  4. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    и даже землянка есть?
     
  5. Fireball

    Fireball Well-Known Member

    Romko, Вам набридло гуляти в тому лісі? Гуляйте в іншому...
    Чи може я чогось не зрозумів.
    Доброї ночі.
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    я знаю...
    це називається "схрон"...
     
  7. Уся інформація, яку я отримував впродовж мого життя трансформувалася у бажання дістатися колись до Лондону, у першу чергу. Можливо, це моя любов до англійської музики та до мови, якою розмовляє пів-світу, історії колишньої імперії, не знаю. Можливо, це повага до найцивілізованішої демократії в світі... Скоріш, усе разом. Без пребільшення скажу, що це була мрія усього життя. Кажуть, побачити Паріж та померти. В мене це Лондон. Звичайно, помирати я не збираюсь, але візит до цього міста відкрив в мені щось нове, як це буває, коли зустрiчаєш кохану людину або везеш з пологового будинку своє немовля. Це те, що завжди буде з тобою і що завжди буде твоєю часткою.
    Сан-Франціско - це інше, це просто дуже далекий романтичний рай, якого я зовсім не знаю. Це щось на кшталт Good-bye Америка, о, Где я не был никогда. Прощай навсегда. Возьми банджо, сыграй мне на прощанье. :)
     
  8. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    В Японию хочу. В Сингапур хочу, поеду наверное. А вобще во много городов и стран хочу. В Копенгаген и Стокгольм в том числе.
     
  9. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Хотів би дуже побувати в Сан-Франциско і в Велінгтоні:cool:
     
  10. Вуйко Стефко

    Вуйко Стефко миється в бані

    Хлопи-и-и...а я си як вип'ю троха в львівськім барі куняку з кавою та запалю-си файного дзигара,то...то знову хочу до Парижу,як тамтого року.
    -Йой,а ти шо був тамтого року в Парижі?
    -Хе-хе...та ні-і-і.Тамтого року я юж раз хтів до Парижу,а того року то знову хочу! :preved:
     
  11. Маджентис

    Маджентис Главный Бухгалтер

    В Берген (Норвегия) хочу опять. Суровая природа.
     
  12. ostrov_Юра

    ostrov_Юра Well-Known Member

    Одесса.....там живёт моя любимая.....жемчужинка...
     
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А я хочу в ліс..і до Львова..Ось такий пародокс.Хтось з лісу. а хтось у ліс.
     
  14. Jiliana

    Jiliana Well-Known Member

    А я всегда мечтала увидеть Багдад ,Дамаск и Бейрут.Но теперь думаю,что это так и останется мечтой....
     
  15. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    Однозначно Прага....

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. Jiliana

    Jiliana Well-Known Member

    А справку приготовили?:rolleyes:
     
  17. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    паранжу примерить?;)
    яку таку справку?
     
  18. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    Якщо Ви хочете у ліс, то Вам до Львова :) І місто гарне, і єлектричкою - у Карпати. :good:
     
  19. Jiliana

    Jiliana Well-Known Member


    Уже с 1 июня чтобы получить долгосрочную визу в Чехию, граждане Украины вынуждены будут подавать медицинскую справку об отсутствии тяжелых инфекционных заболеваний, т.е. что они не больные СПИДом, туберкулезом и сифилисом. Но это еще не все, справка должна быть переведена на чешский язык и официально засвидетельствована, а это означает, что на ней необходимо будет ставить Апостиль.

    это относится к гражданам Украины,Монголии,Молдавии и еще пару африканских стран;)

    а про паранжу Вы явно погарячились,особенно что касается Сирии и тем более Ливана,да и в Иране это не обязательно;)
     
  20. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    а разве справка такое уж тяжелое дело?
    просто захотел узнать откуда интерес к мусульманским странам:)
     
а де твій аватар? :)