Google chrome

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем MITALb, 3 вер 2008.

  1. Yuriy Onuk

    Yuriy Onuk Member

    Чудовий продукт. Використовую з дня релізу все ОК. З нетерпінням чекаю плагінів та інтеграцію сервісів Google в браузер.
     
  2. dimalozz

    dimalozz Member

    Гоголь-моголь туди вже ітак інтегрований - про що й мова :)
    Доречі новина — нова версія Download Master`a вже інтегрується в сабж.
     
  3. Iri-ua

    Iri-ua New Member

    цікава штука, багатьом подобається :)
    в мене стоїть на пару із файерфоксом на якому навішано купу плагінів, без яких дуже незручно буває...
    та якщо просто серфити, то Хром рулить :good:
     
  4. Gregory House

    Gregory House New Member

    Я Хромом користуюся більше 3 місяців і зараз користуюся,і буду користуватися.Ніразу не завис.Класна штука :good:
     
  5. syavych

    syavych копач

    Лисиця, імхо, теж не висне...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    хром - супер, дуже подобається..швидкий, зручний, нічого зайвого.
     
  7. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Історія моя з 1999 року, коли почав нет бороздити. Кілька років ІЕ, 2004-2006 опера, 2006-2009 Фаєрфокс. Тепер хром. Він реально найшустріший. Довший час в мене він стояв і я не звертав уваги. Але плавно перебираю на нього всю роботу в неті. Також Опера 10-та хороша. А Фаєрфокс почав останнім часом частенько падати і неповороткий якийсь стає чим далі(Гм отакої...файерфокс зіткнувся з проблемою і впав). Хто не знає, то в хрома теж існує вже купа примочок до нього. І шустріший він - це факт
     
  8. Leri

    Leri Well-Known Member

    лисиця таки не висне але от ЦП підвішує... йой )
    довелось індекатор завантаження сторінки підрізати )))

    а хромом не зручно користуватись хочаб з того що закладки робити дуже не зручно... а я звикла до того як у опері, навіть у ФФ собі поставила плагіни для закладок як у опері...

    суттєвої різниці у швидкості не помітила...

    мабуть тому. що уже давно швидкісним нетом користуюсь

    а загалом у мене і ІЕ стоїть і Опера і ФФ і Хром... залежно від потреби користуюсь ними всіма...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Прочитав про ХромУ... Помпанув, поставив, юзакну...
     
  10. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Так дійсно опера файна своїми закладками і зараз напевно швидша за фаєрфокс. Лисиця хороша своїми додатками, в мене їх біля 10-ти стоїть і всіма користуюся. Ну але дійсно фаєрфокс висне(в мене), можливо додатки сваряться. Але все ж таки, хром швидший, це важко не помітити. І до хрома появляється все нові та нові розширення. До речі чув, що хром зробили з ядра сафарі. 80% свого часу в неті проводжу з хромом. А стоять в мене 7 браузерів і ними теж користуюсь, але все менше.
     
  11. dimalozz

    dimalozz Member

    Я думав що хром найпростіши тому його вибрав, а виявляється він дуже навіть потужний і продумано зроблений. Ось цікава стаття про хром з порівняльними тестами.
     
  12. AndriySt

    AndriySt миється в бані

    А ви потренуйтесь трохи і зрозумієте, що все там доволі зручно :) Нові версії підтримують можливість синхронізації закладок (щоправда, поки тільки девелоперські, а не релізи) коли ви користуєтесь декількома комп’ютерами.

    [youtube]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/l2cR30Q7WVk&hl=ru_RU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/l2cR30Q7WVk&hl=ru_RU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]
     
  13. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Вчора оновився до нової версії хрома 4.0.249.4 . І улюблений браузер значно швидше почав працювати. Окрім того, в цій версії вже присутні розширення(додатки) на любий смак, так як в мозілі. І взагалі за місяці користування, хром став 99% мого інтернет серфінгу. Найкращий браузер. Окрім того сівши за інший комп заходите в свій гугл акаунт і маєте всі свої закладки, що теж приємно дивує

    [​IMG]
     
  14. Mahasun

    Mahasun New Member

    Воно то так, але було б ще краще якби закладки синхронізувались із Google Bookmarks. А то збирав роками закладки, і що поновому збирай? :sad:
     
  15. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Є така функція як імпорт закладок з іншого браузера. Тобто з мозіли перетягуєте всі закладки на автоматі і все. Сортувати, добавляти і інші маніпуляції з закладками в хромі значно легше виконувати. І реально краще сівши за інший комп, зайшовши в свій акаунт, відразу бачити в браузері свої закладки.
     
  16. AndriySt

    AndriySt миється в бані

    По-моєму зараз кожен браузер (та й сервіси закладок теж) підтримує імпорт/експорт закладок в HTML або XML-документ і з закладками в такому вигляді хоч куди можна податися і що завгодно зробити.
    Особисто більше року юзав закладки Яндекса, бо там ще й кнопочка в ФФ була допоміжна. (ну й в Гугла теж, але я не вподобав собі Гмейл, натомість вподобав Яндекс-пошту із самим старим дизайном, а за поштою потягнулися і інші сервіси) Проте ідея з Хромом і синхронізацією закладок сподобалася ще більше і всі Яндексівські я імпортував в Хром — тепер нікуди не дінуться і автоматично доступні в Хромі на будь-якому компі, достатньо тільки залогінитися в Гугл аккаунт.
    От ще би якийсь популярний мессенджер зберігав всю хісторі на сервері, то взагалі було би круто. Так вміє робити гугл-толк, але як ніхто зі знайомих ним не користується, то толку з цього толку? ))
     
  17. AnShLv

    AnShLv Member

    Мені Chrome не сподобався. Firefox форева, багато можливостей, менше глюків, ніж у Google Chrome, краще працюють стандарти. Ну зрештою, про що тут говорити, коли над Firefox давно працює весь світ. Хоча рядових користувачів, як правило, влаштовує хром.
     
  18. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Забули добавити "ИМХО"
    зайдіть на якийсь інтернет ресурс де тусять айтішники(серченджінес, хабрахабр) і запитайте який браузер юзають, відповідь Вас здивує.
    Над хромом працює найдорожча компанія в світі.

    ---------- Додано в 19:32 ---------- Попередній допис був написаний в 19:27 ----------

    В Хрома хіба менше?
    Спірне питання
    Ви про що?
    Про браузер Гугл Хром
    На вкус и цвет ...
    Хоча порадив би покористуватися тиждень другий і тоді зробити висновки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    У меня тоже Хром не в фаворе, много недоделок ещё.
     
  20. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Було б набагато цікавіше, якби вказувалися факти і наводилися аргументи. А не просто я люблю чи не люблю.
     
а де твій аватар? :)