Голокост

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Meg, 25 чер 2007.

  1. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    А якому вождеві слава? Часом не лєніну? :)))
    М-да...цензурники, блін!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Тільки одне - коли під спрямовуючою дією партії з Москви налагоджували порядок під час виступів беззбройного населення іншої країни, а друге - коли люди захищали себе, своїх рідних, близьких, землю де жили
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
  5. - Какой из этого следует вывод? В первом случае украинцев можно от русских и не отличать, а во втором - обязательно? :) Поскольку Вы уже второй раз приводите это "уточнение" именно в таком контексте (в ответ на мои призывы быть последовательным в распределении заслуг и "заслуг" советских людей), очевидно, Вы считаете, что такой вывод следует. Будьте любезны, объясните ход Ваших мыслей!
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Бачу ми говоримо паралельно:)
    Ніби про одне і теж, але не перетинається. Я про захист життя, Ви - про "советский народ" і заслуги, які він здійснив під керівництвом "советской власти".
    А
    у всіх випадках. Хоча це не применшує справжніх заслуг ні одних, ні інших. Як і недоліків теж.
    Звиняйте, що частково використав Ваші слова
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Так это же памятник эссесовцам, а не бойцам УПА
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Це з ким їй було співпрацювати ? З советами чи німцями які "розпиляли" Польщу між собою. Хоча один факт співпраці таки був - Варшавське повстання. Для самоосвіти дізнайтесь чим це все закінчилось.

    У Франції була своя держава доки не прийшли німці. Україна ж була лише колонією спочатку Російської імперії потім у совку.
    ТОму приклад не доречний.

    Для ОУН-УПА і поляки і совок який тут з'явився у 39-тому були окупанти.

    Я вам це вже пояснював. Кому совок родіна, а кому Україна Незалежна Батьківщина.

    Після арешту Бандери ОУН перейшла на нелегальне становище
    як наслідок:

    ВЕСЬ БАНДЕРА В ДОКУМЕНТАХ НЮРНБЕРЗЬКОГО ПРОЦЕСУ

    Документи були надані советскою стороною.
    http://dibrov-s.livejournal.com/167597.html?thread=2983341#t2983341
    і тут
    http://alex-glbr.livejournal.com/367878.html

    Що до коментарів які супроводжують це "разоблаченіє"
    Міняємо "Уже" на "все ще" і мильна булька лопає.
    Звісно якщо ці документи справжні. Совети уміли робити підробки ще з часів Катинської трагедії.
     
    Останнє редагування: 15 жов 2010
    • Подобається Подобається x 6
  10. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo



     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Очень кстати напомнили. Ведь и там "ваши" "отметилась" - в подавлении.
    А немцы - освободители. Все понял. :mocking:
    И для этого всеми силами помогали другому оккупанту. Слава! :))) :preved:
    Вместе с "нахтигалем" и "галичиной"? У меня просто глаза открылись.... о_О
    Я всегда считал себя способным к логическим умозаключениям. И для моей логики вполне понятна борьба народа на своей земле за свою государственность. Но моя логика отказывается понимать, как сочетается помощь в захвате своей земли оккупанту - со своей государственностью? Ведь с оккупантом надо сражаться - а не сотрудничать? Или - все не ТАК? И надо всячески оккупанту помагать, поздравлять его с захватом своей столицы - и это будет называться - "Незалежна Батьківщина"... Остается только спросить - а где Вы берете такую траву? :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Не "отметілась" там лише красная_арсмія яка "героіческі" стояла недалечко і чекала поки АК і повстале підпілля захлинеться кров'ю.

    Може так дойде швидше.
    Допомагали до того часу поки німці відмовили у створені незалежної України. Так само як совок співпрацював і допомагав нацистам всім чим міг після того як вони підписали кабальний Версальський договір. Ми вже по -надцятому колу про це говоримо.
    Мова про ОУН-УПА була це по-перше. Очі треба дійсно іноді відкривати, і перестати мислити совковоми штампами, а нарешті вмикнути власні мізки.
    Черговий раз змушений займатися вашої освітою.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Зато украинские националисты отметились "по полной" -
    В подавлении восстания также принимали участие подразделения из бывших советских граждан, перешедших на сторону немцев:
    украинский полицейский батальон «шуцманшафт-31» (рота П. Дяченко), позже влитый в дивизию СС «Галичина»
    (это - не та-ли "галичина", которая на билбордах "сражалась" за Украину? И штандарты которой несли на параде "вышиванок"?)
    Уничтожения поляков на Волыни - мало. Еще и в Варшаве поработали... Слава! :mocking:
    Хорошо, пусть ТАК. Но вот - немцы отказали в независимости? И что? Вы же сами пишете -
    Я не ошибаюсь - "нахтигалем" командывал шухевич? До самого расформирования? Служил оккупантам - не смотря на закрытие вопроса о независимости?И сужил позже указанного вами 1 грудня 41 р.
    Після примусового переформування легіону на допоміжне з'єднання, формація дістала завдання поборювати радянських партизанів на Білорусі. Після її остаточного роззброєння Шухевич врятувався втечею від арешту і перейшов навесні 1943 року в підпілля, покликаний до Проводу ОУН як військовий референт
    ТАк у кого зашоренность и отказ думать? :preved:

     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Це певно автоматично робить винними у придушенні дивізію ? :)))
    Крім того нема історичних фактів що батальйон який вирушив у напрямку Варшави щось встиг там зробити на відміну від РОА яке там не слабенько "погуділо".
    http://waffen.ucoz.ru/news/2009-02-02-1205
    Тому..
    Це певно я знов маю займатися вашою освітою ? :)))

    Ну можливо з третього разу дійде. Совок як і поляки був для ОУН-УПА окупантами.
    ТОму..
    Як наслідок розформування та забирають з фронту через неблагонадійність. За рік перейшли у підпілля і продовжили опір німцям так і "красной_армії". Ще потрібно розжовувати ?

    Поки що це "язик" пересмикування і недолуге ліплення цитат та натягання брехливих пліток з українофобних сайтів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Для начала - роа для меня - банда предателей и убийц. Вместе с оун - два сапога - пара. :)
    Далее - раз приняли в дивизию убийц и душителей Варшавского восстания (я бы сказал - Варшавского холокоста) - значит пришлись ко двору. Свои. А в дальнейшем - помните что происходило?
    Ничего - я не постесняюсь просветить. Уничтожали словаков в Словакии, югославов в Югославии. "Блистательный" боевой путь. Странно, что уничтожение людей - воюющих с оккупантами на своей земле - (поляков, словаков, югославов, белорусов) - это "геройство во имя Украины" ... Или - может нет? А кровавые злодеяния немецко-фашистских прихвостней?
    Да хоть в пятый. Если можете - то хоть
    расскажите - КТО и КОГДА из лиц, принимающих решения в нацистской Германии пообещал оун незалежность? Оставьте для слабоумных россказни, что мол - мы же с лучшими намерениями, хотели помогать великому фюреру из "типа независимой" Украины - а он нашего батьку в лагерь... :haha:
    Я вот знаю, что никогда германские власти не рассматривали даже минимальной возможности какой-то "незалежності" Украины. А все рассказы о провозглашении явочным порядком какой-то мифической "держави" - для оправдания своего сотрудничества с нацистами. Собственно - еще 2 года оно успешно и продолжалось всеми - кроме для "вида" посаженых в лагерь. А когда дела у немчуры пошли плохо - организаовали абверовцы типа переход на нелегальное положение. А то, мол, арестуем. :preved: А в подтверждение этого - выпустили из лагеря руководителей. :haha:
    И позволяют уйти в "лес" - воевать с советами. Тем более - эффективность партизанской войны - от советских партизан - немчура испытала на собственной шкуре. Вот и отправили оун - "партизанить". А по сути - продолжать войну на стороне рейха. Одно не понятно - при чем тут Украина?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    "Історичних фактів", а простоше - свідоцтв про зарубаних сокирами польських дітей, старих та жінок - багато. Біда в тому, ніхто за це не покаявся. Навпаки - вбивців сокирами та косами дітей - називають "героями". У вас немає інших героїв, які зараз не горіли б у пеклі?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Для мене "сересер" і нацистська Німечинна два сапага_пара.

    Ви певно бредіте. Глупоти навіть не коментую.

    Ну раз так сам Дальневосточнік сказав тоді кааааанечно. :)))


    Або наводьте факти або ви звичайнісінький брехун.

    Мені також цікаво до чого тут Україна коли крім совка ви більше нічого не бачите.
    Звичайно "фактів" багато. На Лубянці байкарів вистачало. :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ось тобі байка, від свідків, яку я сам чув.



     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

     
    Останнє редагування модератором: 1 лис 2010
    • Подобається Подобається x 1
  20. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

     
    Останнє редагування модератором: 1 лис 2010
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)