Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем KabMiner, 22 лис 2006.

  1. YSmall

    YSmall New Member

    Буковель супер! Як там закінчиться сніг - всі на Драгобрат!!! В квітні кататись класно, правда машиною не доповзеш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

     
  3. YSmall

    YSmall New Member

    Був 30-45 грн з кожного
     
  4. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    а хтось про Шаяни писав? це місце хоч і не назвеш гірськолижним курортом. але там дуже красиво. сервіс як за кордоном, цілющі джерела...дуже раджу!
     
  5. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Вже ніби сніг випав. З веб камер на Буковелі ще видно траву, і стріляють сніг пушками.
    Хтось кудись їздив? Вже десь є вкатані траси?
     
  6. ура. сьогоднi купили менi лижi, про якi давно мрiяла.завтра iду на бук!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А сніг ще є? Розкажіть потім, як було.
    Може я ще встигну з'їздити..
     
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я колись так мріяла, щоб скоріше прийшла весна, сонечко, зелень...а тепер мрію, щоб сніг, або хоча б морозець протримався якнайдовше!!!:)
    Минулого тижня їздила на Плай! Дуже сподобалося - сніг не мокрий, без льодової шкоринки, сонечко світило, всі люди щасливі, словом, хочу ще-ще-ще!!!:)
    Мрію також про свої лижі...але, мабуть, придбаю влітку, щоб дешевше було! )))
     
  9. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    А де літку лижі продають??? Максимум до квітня можна купити, бо далі в магазинах ровери продають
     
  10. TOURIST_KA

    TOURIST_KA Member

    А я теж мрію, щоб в нас пошвидше наступила весна, а на гірськолижних курортах була вічна зима)))
     
  11. redfox

    redfox Well-Known Member

    дорогие форумляне, помогите пожалуйста!!!
    вопрос следующий - мы хотим компанией из 4 человек на новогодние праздники сгонять в карпаты покататься на лыжах.
    вопрос собственно в следующем:
    сколько это будет приблизительно стоить.
    потому как цены от обычного периода понятно что будут отличаться, но вот вопрос на сколько!
    помогите пожалуйста!
     
  12. MaksymK

    MaksymK Active Member

    Це буде просто космос! Як катання так і проживання! Тепер ше і фішкою є обовязкова "шоу" програма, від якої нажаль не відмовитись.:sad:

    Моя порада - це святкування нового року десь в місці в Карпатах (наприклад Дземброня де пропозиція житла доволі велика) яке не є загально відомим лижним курортом. А потім через тиждень коли ціни впадуть поїхати і за адекватні гроші (думаю це обійдеться як 1/4 відпочинку на новий рік) покататись на лижах.
     
  13. Corleone

    Corleone розівчився програвати

    Через тиждень за адекватні гроші? Ціни нормально падають лише через місяць.
     
  14. MaksymK

    MaksymK Active Member

    Ну не місяць, переважно святковий період триває тиждень, 2 тижні.
     
  15. deva

    deva Well-Known Member

    так, святковий період переважно з 28.12 по 15.01
     
  16. Друзья собрались в январе в Сходницу, предлагают ехать с ними - думаем. Это, вроде, не горнолыжный курорт и кататься придётся куда-то ездить. Подскажите, если кто знает: далеко ли склоны с подъемниками, где можно взять снаряжение напрокат?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  18.  
    • Подобається Подобається x 2
  19. Levko

    Levko Well-Known Member

    В Східниці гарно влітку! А зимою не знаю що там робити, крім ходити від джерела до джерела по воду.:)
    На рахунок лижних підйомників поблизу Східниці, то не чув щоб були...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. - Благодарю. Пишут, что есть в Бориславе и до него 10 км. Не подскажете, как туда добираются? Маршрутка/автобус регулярно или частников ловить?
     
а де твій аватар? :)