Геморой

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mevreni, 4 бер 2015.

  1. mevreni

    mevreni Active Member

    Чоловік працює водієм уже 8 років. Постійні відрядження, іноді по 24 години за кермом, відповідно і харчується погано і т.д. От і заробив на свою дупу, як то кажуть. Йти до лікаря відмовляється, надто гордий. Але наразі зовсім прикрутило, дуже болить і постійний дискомфорт. Підкажіть, будь ласка, як ви з цим боролися і чи є шанси покращити стан без лікаря? Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Краще не втрачати час і звернутися до лікаря. Самрлікування призведе тільки до ускладнення проблеми.
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чекаємо спам...
     
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Не завжди правда.

    А може і не спам... ;)

    Підскажу. Одного разу мала таку ж проблему. І поборола її без лікарів і без лікарств зовсім. Рецепт прочитала в "Бабушці". Писала жінка з Ізраїлю. Сама лікар-стоматолог. А їй підсказала її пацієнтка. :) Лікування просте, як двері: брати палочки льоду ( морозилки такі зараз роблять автоматично у вигляді дуги , або самому робити такі) і вставляти в задній прохід. Спочатку тільки трошки вставити, десь на четверть. Буде так боліти, що до стелі можна підскакувати. Але треба терпіти. Лід буде топитися, то треба брати нову палочку. А потім наступну можна пропихати до половини , а тоді і всю. Нічого не простудиться, не бійтеся. Мені вистачило таких 5 палочок. І шишка зникла, і болі, і більше не верталося. Якщо запущений, то може більше часу візьме. Спробуйте - не пошкодуєте!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вірте мені :cofee:
     
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Та нехай. А моя інформація все одно корисна іншим. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. mevreni

    mevreni Active Member

    Оля, не подумайте неправильно, але описаний вами спосіб виглядає жахливо, хіба нема іншого більш практичного і не такого дивного способу??
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    40 кісточок кизилу проковтнути .Цей спосіб не жахливий? :)))
    Мамин брат дуже потерпав від цієї хвороби. Всі народні методи тільки ускладнили проблему. Прооперували і він надовго забув про геморой.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Моя мама брала свічки з обліпихи і використовувала 10 шт,1 шт.на ніч і все пройшло.Але головне це діло не запускати,спробуйте так,а дальше дивіться.Якщо результату не буде,то бігом до лікаря)
     
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Поставила вам "тупо". Бо інакше не скажеш. Ви його пробували? Чим він виглядає жахливо? Я вам раджу те, що сама спробувала. Коли боліла шишка, що ні в туалет сходити, ні сидіти, ні ходити, ні взагалі нічого не мило, а за пару процедур все пройшло, а шишка залишилася, як в кошмарному сні, то це жахливо? Ну тоді робіть що знаєте. Чого людей питаєте поради?


    Думаю, якби він знав про лід, то нічого би йому не ускладнило більше. ;) І не довелося оперувати б. Але наші люди простим рецептам і процедурам не довіряють. Їм щоби лікування поскладніше і подовше. От тоді то лікування. А в просте - не вірять. Хоча - кожному своє. З чого лікарі жити будуть? Безробіття настане велике. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nikusik

    Nikusik Well-Known Member

    Саме через такі відповіді " Рецепт прочитала в "Бабушці". Писала жінка з Ізраїлю. Сама лікар-стоматолог. А їй підсказала її пацієнтка. " (надто складна схема :haha: радитися, щодо питань лікування не дуже ок на форумах.

    В мене був геморрой після пологів, насправді, нічого особливого і майже кожна вагітна жінка з цим стикається. Мені акушерка тоді отдразу призначила свічки Реліф, так і вилікувался.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    мені обліпихові не допомогли, ставила тиждень і результату 0 :sad:(

    також хочу додати, що важливо в такій ситуації налагодити свій режим харчування і на деякий час доведеться забути про використання туалетного паперу - тільки холодна вода або вологі серветки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. mevreni

    mevreni Active Member

    якщо можно, то щодо режиму харчування опишіть детальніше, будь ласка
     
  14. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Теж обліпихові не допомогли...
    також пробувала мазь Вишневського і медові марлечки...

    результат .. (
     
  15. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Лікування по інтернету, та ще й не профільних форумах... Воно таке ефективне)))
    Йдіть до лікаря, бо та гордість в сраці потім боком вилізе!

    View: https://youtu.be/M7T0_xWKmTo
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. DamagePlan

    DamagePlan Well-Known Member

  17. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    У вагінтних, на скільки знаю, це не рідкість. А в звичайних людей це виникає через малорухливий образ життя. Спортом треба займатися, кохані. Якщо цього не зрозуміти, то ви будете спочатку долати цю проблему, а потім повертатись до неї ще і ще.
     
  18. zeitgeist

    zeitgeist Member

    Настоянка кінського каштану, виключити гостре і копчене.
     
  19. Flametta

    Flametta Well-Known Member

    Релиф очень хорош, поддерживаю. Чего б ему не быть хорошим, с чудодейственным маслом печени акулы :good:
    Реліф неодмінно допоможе :)
     
  20. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Але вже ті люди... Будуть пхати в дупу всьо шо попало, но до лікаря не підуть :facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)