Гаварітє са мной па русскі-2

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Karmeluk, 3 лис 2012.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В шістдесятих роках моя мама приїхала в Караганду. І не змогла влаштуватись на роботу продавцем, бо не знала казахської мови. Це була одна із вимог до працівника торгівлі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не дивно ах нітрохи. Чи вона тілько російськомовних мала обслуговувати?
    Шукала б роботи, яку можна робити мовчки...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це було в клятому совку.
    Не російську знати, а казахську.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Всьо правильно.
    Бо для чого якійсь казашці у себе дома вчити російську? Щоб купити у вашої мами кіло цукру? :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Антон РАКИТИН

    Антон РАКИТИН Well-Known Member

    Главнейший родовой признак(как огромное красно-коричневое родимое пятно в пол-морды) совковой ваты "Русского мира" как в России, так и в Украине - это их дичайшая, какая-то тупо-свинячья безграмотность в родном русском языке.

    Эти орки и морлоки, которые за всю их жизнь кроме русского языка никогда не изучали никакой другой язык и всю жизнь используют только один их русский, так и не выучили свой язык и пишут на нём, как тупые выпускники ПТУ:

    например, представители руцкава мира с двумя дипломами о высшем образовании пишут вот такую дичь:

    "Мне не нравиться, что государственый флаг СССР не сделан в России вторым офицальным символом страны.

    Любой нормальный настоящий патриот в нашей стране гордитЬся великой героической историй СССР и надо чтобы когда мы отмечаем большие даты советских побед вывешивать над всеми офицальными зданиями, над всеми институтами и школами красный советский флаг. "

    Украинцы из Львова и Черновцов, которые всю жизнь мыслят, говорят и пишут только по-украински, в случае какой-либо необходимости пишут на таком совершенно безупречном литературном русском языке, как будто они доценты филологии Петербургского университета.

    А совки из Руцкава мира пишут по-русски, как малограмотные кухарки из Башкирии.
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. manur

    manur Well-Known Member

    Щоразу інше відкривається)))
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А у мене весь час одне відкривається - Пєтя на язикє гаваріт за язик
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    У трамваї повно.
    — Што ви за народ?
    Впєрєді свабодно,
    Проході впєрьод!
    Ти чєво, чувішка,
    Прьосся на носок?
    Опупєла, что лі?
    В головє пєсок?
    Нікакіх понятій
    Об культурє нєт.
    Убєрі свой локоть,
    Он же как шкілєт.
    Дама в полосатом,
    Топай вєсєлєй!
    Трудно ж протолкаться,
    Как срєді джунглЄй.
    Ти, піжон у шляпє,
    Глазом нє косі!
    Здєсь тєбє нєвдобно?
    Єздяй у таксі.
    Да протрі глядєлкі,
    Коріш дорогой!
    Ти же мнє на тухлю
    Лєзєш сапогой.
    Что ти строіш хаханькі,
    Будто нє прічом?
    Я же тібя спрашую
    Руським язиком!

    Так, бува, в трамваї здоровань гука.
    А у нього мова, чуєте, яка?
    І, либонь, гадає лобуряка той,
    Що російську знає так, як Лев Толстой.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Good man

    Good man Обычный человек

    Игорёк, хоть тебя и чмырят на киевском форуме, но в этом вопросе я тебя поддерживаю. Хочу, чтобы в нынешнее время на украинских землях были прибалтийские подходы.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не зовсім подобається, тому що тенденційно.
    Українське слово "завтра" також має корінь "утро" - "за утра", тобто, коли наступить ранок - утро. Поляки кажуть ютро - завтра
    Кожна мова розвивалася по-своєму.
    Один із моїх улюблених прикладів: хватати, хапати. Українці кажуть - вистачить, стане, росіяни - хватит, білоруси - хопыт.
    Зайшов сюди, бо є одне цікаве спостереження:
    Українські слова роззутися. взуття - однокорінні, а російські разуться, обувь - різнокорінні.
    Російська мова - також слов"янська, тут жодних сумнівів не може бути, просто її розвиток пішов трохи по-іншому.
    Мав вплив тюркських мов.
    Приклади: українське скриня хоча і від начебто російського, а насправді - старослов"янського скривати (тобто, ховати) у російській позначаєтся тюркським сундук - sandık, слав"янське гроші замінили на тюркське - деньги (тенге), скарбниця (в російській збереглося слово скарб - Беженцы везли с собой весь скарб) на тюркське казна (kazmak - вирити, викопати, у нас також викопують скарб), і ще багато прикладів.
    Я, буває, захищаю українську мову від одноязичних, наводячи переконливі аргументи: чому субота, неділя, понеділок, але суббота, воскресенье, понедельник (а не повоскресник), але до них, як правило, не доходить, переходять на "ти" і матюкаються.

    У них, росіян, зараз взагалі біда. Посилання на російськомовну Вікіпедію не діє. Путін сказав, що потрібно подумати, як замінити Вікіпедію на Большую Российскую Энциклопедию. Тому Википедию раптово стали вважати злом, спрямованим проти скрепів.
    Я думаю, недалеко той час, коли Росію відріжуть від всесвітньої мережі Інтернету.
    Ну і, як то кажуть, "світле око - хоч і в сраку". (Наддніпрянський варіант виразу - скатертью дорога)
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Калатають. Є таке слово в українській мові. Калатають в калакала.
    КАЛАТАТИ – Академічний тлумачний словник української мови
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так то в українській мові, і "калатають")

    А розмова за москалів, і за "калакалакають";
    То ж різні пари кальош, шо нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)