Фотоапарат

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Мих, 4 жов 2007.

  1. redfox

    redfox Well-Known Member

    положим с малой выдержкой и открытой диафрагмой, можно и с рук снять
     
  2. -
     
  3. redfox

    redfox Well-Known Member

    Невстранец, да пожалуйста, мы из путешествия привезли 3600 фоток... вот как разберу...думаю, это будет на этой-следующей недельке... обязательно выложу... снимали кстати в монреале - это городок на сицилии - там неимоверные мазайки

    ---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

    ))) да, с "мазайками " весело получилось...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мазай і зайці?
     
  5. redfox

    redfox Well-Known Member

    ну вот как то так получилось
     
  6. Fon

    Fon whom how

    людина просить підказати фотоапарат, і за декілька днів починається: та в нікон 700 на нижній експозиції затримка на вимір датчика лівої частини бліка обьєктива йде 0,03 секунди. тому крокодил вася піраміда теорема лейбніца протока заблоцьких вихід наліво.
    ось що читає самий заурядний хлопчик що шукає фотоапарат на цьому форумі )))

    тому раджу всі рекомендації новачкам обгрунтовувати простими словами, на пальцях
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. redfox

    redfox Well-Known Member

    я бы для начала рекомендовала никон 5100 -чудесный аппарат чтобы не заморачиваться как в мыльнице тыкать кнопку спуска и получать хорошие снимки ну и по цене он тоже приемлимый
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    3100 нічим не гірший. хіба що без live view, а зараз вже 3200 є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. redfox

    redfox Well-Known Member

    Dzeko, согласна для начала - самое то
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 1
  11. Fon

    Fon whom how

    кльовий. раджу коли з рук фотографувати - ставити менше мегапікселів фоти. бо будуть гіперпространствені стрибки
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    куда-куда.......?

    ---------- Додано в 14:09 ---------- Попередній допис був написаний в 14:08 ----------

    та й тойво теж може бути
    http://mobimania.ua/avf/foto/282-nikon_COOLPIX-L25black.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Fon

    Fon whom how

    ну розмазані фотки будуть, як зорі при гіперпросторовому стрибку ))))
     
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)


    з приміткою: коли фотографуєте в несонячну погоду, ввечері, або в приміщенні зі звичайним освітленням. Га? ;)
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хто скаже, Nikon D7000 краще купити, чи Nikon D90?
    По якості зображень щось не бачу особливої різниці.
    І ще, як в параметрах тушки позначається наявність мотора? Не можу знайти.
    В мене заре D3000 і якось замало вже.
     
  16. redfox

    redfox Well-Known Member

    а мне моего д90 хватает за глаза и за уши - ооочень аппарат!
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я вже розібрався, 7000 усі радять, бо він як наступник 90, і потім всі 90 лишають і переходять на 7000.
    39 точок фокусування! Офігіти можна.
     
  18. redfox

    redfox Well-Known Member

    к ним главное еще руки иметь и возможность воспользоваться)
    мне и моих хватает за глаза и за уши, а вообще стараюсь снимать с мануаьными настройками, ибо автомат все равно не выдаст такого

    ---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    и на счет того, что 7000 это наступник - как бы не согласна - но это дело каждого - на вкус и цвет...
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Думаю куплю 7000, щоб потім через 2 роки знову не думати. Буде з запасом для розвитку.


    З мануальними - це треба мати в голові миттєвий калькулятор розрахунку експопар, а кадр не чекає. В мене майже все в режимі P.



    Це не я придумав.
     
  20. redfox

    redfox Well-Known Member

    нууу, именно поэтому я стараюсь статичные фотки делать где можно несколько дублей снять)))

    вот и получается, что (если посмотреть фотки из сицилии) все оки, а вот когда уже кадр 8 делаешь там уже и горизонт может улететь))
     
а де твій аватар? :)