Фінансова незалежність

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Pototsky, 12 жов 2017.

?

Ви фінансово незалежні?

  1. Так

  2. Ні

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @mypucm, не смію сі питати - то знову ви, Юра?:scratch_one-s_head:
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    не скажу:nea:, боюся модерації :acute:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Тобто, про 1-ше видання Вам нічого сказати?
     
  4. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Що маєтся на увазі під фінансовою незалежністью? Кредиті не беру, але і всего чтого хочетілосьбі не маю
     
  5. GlobalAdvisoryServices

    GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

    Мы пришли на львовский форум, чтобы написать то, что написали. А процитированное вами сообщение - это был наш ответ на абсолютно неэтичные и аморальные вопросы. Вам действительно нечего обсудить кроме того, на каком языке кто и как общается?
     
  6. GlobalAdvisoryServices

    GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

    I see NO REASONS to answer you. Moreover, I'm not interesting in further conversation with you especially to discuss this question. Best Rregards.
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Ні - то й ні) Як собі бажаєте. Але, як буде у Вас вільна хвилинка, то пошукайте про 1-ше видання. Так - для загального розвитку. Не завадить)))
     
  8. GlobalAdvisoryServices

    GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

    Мне все равно. Я просто считаю, что задавать вопрос людям - почему вы говорите на этом языке, а не на этом - есть признак глубокой ущербности. Я действительно больше не намерен вести с вами дискуссию. Для общего развития почитайте Конституцию Украины, в которой гарантируется свободное развитие, использование и защита русского языка, наравне с другими языками национальных меньшинств ст.10. И хватит вести себя как быдло с этим языковым вопросом. Такие как вы тащат Украину в своем развитии назад, в клоаку мелочных разборок. Я не государственный чиновник на работе и не нарушаю правила форума. Тому стулить пельку та йдiть у дупу. Дякую.
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    :scratch_one-s_head:
     
  10. GlobalAdvisoryServices

    GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

    Не вырывайте из контекста :) Вы все отлично поняли.
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    та воно загалом виглядає досить смішно... ви розшукали в інтернеті львівський форум, на якому залишився десяток людей... і відстоюєте тут свої конституційні права :pardon:
    ну вони зараз розбудять модератора і дискусія про фінансову незалежність скінчиться тим, що вас забанять,
    (і мені нічого буде читати :dntknw:)
     
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Шо то,Хто то,Юра...і фінанси?о_О:scratch_one-s_head:

    Біткоїн.png
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я Юру знаю вже з десять років, зустрічалися на різних ресурсах. Він весь час говорить про гроші і заробіток /Юра, вибачаюся, що я про вас в третій особі/;) :pardon:
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    це неправда, не весь час :acute:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. GlobalAdvisoryServices

    GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

    Ну и останется 9 человек.
    Кстати, а почему на львовском форуме так мало людей?
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вдень бульбу копають, а ввечері в Шегині на переході чергують :)
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    І після цього ти, скотік, будеш мені говорити про ущербність і правила прілічія? Гірше за москаля може бути лише скацаплений хахол. Вкотре в цьому переконуюся....
     
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1. це залежить від точки зору... може у власників є інші джерела прибутку, і цей форум - розвага, кому не подобається - зробіть краще, буває й така позиція...

    2. якщо ж хочеться більше людей... тоді потрібні реформи, для реформ потрібна мотивація...
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Як моя...катреняки реклямую-си тутка!:dance3:
    Юрко НОТОЦО.КАТРЕНИ

    Во-о...зробіть форум свідомо-націоналістичним,бандерівським,як мовлять поляки і нарід прийде сюди...бо гра у провокації і побрехеньки приведе до розпаду Неньки,о-о! Форум цей мав би бути з ярко-вираженим національним лицем.А так шо,коли нові харківські совєти рвуться своє тут торочить.
    Ой,та ладно....УРСР,так УРСР! :))):drinks:

    Про брехунів2.jpg


     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)