Філософ Ніцше

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем paschenkomax, 1 лип 2007.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    мені це знайомо :)
    так що все нормально :)
     
  2. Мішаня

    Мішаня Well-Known Member

    Християнам не треба шукати ворогів- вони ся "самі" появляют. Кожна книга чи інформація несе добре або зле(середнього нема)і людина зберігає то добро чи зло.Губка та шо ви посуд миєте,їїяк опустите в чисту воду набереться чистої, опустиш у нечисту...Так і тут
     
  3. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Людина - не губка. Вона думає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Мішаня

    Мішаня Well-Known Member

    Дякую буду знати
     
  5. Окультист

    Окультист Well-Known Member

    Наведу простий приклад - уявімо собі книгу, у якій докладно і поетапно розписано методику добування ядерної енергії (наголошую, книга суто уявна). Яку інформацію вона несе? Добру (адже за допомогою ядерної енергії ми отримуємо електрику на АЕС)? Злу (керуючись цією книгою, можна почати виготовляти ядерну зброю)? Інший приклад - книга, яка описує певні методики гіпнозу. Яку інформацію вона несе? Добру (адже за допомогою гіпнозу часто лікують певні шокові стани і не тільки)? Злу (адже гіпноз можна використати для маніпуляцій із свідомістю людини)? Книга просто несе інформацію, а як її використати вирішують люди. Ніцше писав про надлюдину - хтось сприйняв це як поштовх до самовдосконалення, хтось як поштовх до знищення інших народів. Це інквізиція ділила книги на добрі і злі. Що із того вийшло - всім відомо. Та і хто буде визначати добра книга чи зла? Судді хто?
     
  6. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    На жаль, далеко не кожна :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А ми будемо оптимістами. :)))
    Просто деякі люди думають про їду й телєвізію, а не про життя та його сенс. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Ви вважаєте, ті, що думають про телевізію, будуть читати Ніцше? :) Гадаю, ні...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А це вже інше питання. ;)
    Я думаю, що вони навіть дивитися про нього по телєвізії навряд чи будуть. Хоча, спробую й далі бути оптимісткою. :)))
    Тільки не питайте, чи зрозуміють і переймуться, бо мого оптимізму на то вже не вистачить. :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. LeBron

    LeBron Member

    Мій реалізм підказує, що не будуть. І не зрозуміють. Доволі складна філософія була у людини.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Василь

    Василь Well-Known Member

    Проект подолання ірраціоналізму

    Ніцше був одним з засновників філософського ірраціоналізму. Ірраціоналізм був неминучим етапом розвитку філософії, але найважливішим є те, як його подолати, тобто відновити розумну систему філософських понять, яка б відображала в собі абсолютні моменти розкриття змісту абсолютної тотальности буття. Як вийти з стану ірраціональности, в якому опинилась філософія після Гегеля?
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це таке вчення, як християнство. Кому як заманеться - той так може трактувати, бо написано все загадками.
     
а де твій аватар? :)