Електромобілі - перші страхи.

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Svjato, 13 тра 2010.

  1. SkyDog

    SkyDog New Member

    Я деякий час думав за придбання електромобіля, це було на прикінці 2014-2015р вивчав становище та як влаштован сам авто для подальшого використання. На той час не наважився, зараз їзджу на гібриді та інколи знову починаю дивитись у напрямок електро... На сьогоднішній день існує велика кількість Электро АЗС https://carta.ua/eko-azs/kiev у Києві та по всій україні мінімум! стало у рази більше заправок. Ця мапа не повна але актуальна, в інших країнах теж виправляється становище. Отже, зупинитися десь без заряду майже не можливо! Це спонукає до переходу на єлектрокар а не залишатися на бензині.
     
  2. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  4. Hermanmen

    Hermanmen Member

    Для мене саме страшне було, що я не знайду де зарядити акум, тому що все ж таки в нас тільки зараз почали з'являтися так багато цих станцій для зарядки. А все інше мене не пугало) Навпаки, я був радий. що можно норм зєкономити на тому ж бензині. Потім вирішив обновити свій Нісан та придбати щось більш цікавіше, і ризикнув заказати авто з америки - Электромобили из США - пригон, растаможка и оформление в Украине быстро и качественно Це був дуже хвилюючий досвід, але воно цього варте!
     
а де твій аватар? :)