Експеремент з майонезом

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем tenkovir, 23 тра 2011.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А я читаю з надією побачити фотки втікаючого з підвіконня майонезу :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Дуже цікаво. Але - не нове. Якось один учений взяв варене яйко без шкаралупи, підвісив його у колбі на сіточці, а в колбу налив трішки гірчиці. І просто ледь заткнув колбу ватою і поклав на підвіконня в університетському кабінеті.

    Яйце лежить у колбі з кількома грамами гірчиці вже десятки років. І не псується.

    Не підкажете, чи є в майонезі яйця, гірчиця? Може ви ще й чули слова "асептична упаковка"?

    І головне - які висновки ви зробите. Те, що швидко зіпсувалося - корисне, а те, що зберігається довше - ні? Але ж це не зовсім так.

    Думаю, що експеримент цікавий, але висновки його будуть неоднозначними.

    Краще звернути увагу на інгредієнти. Чим менше там емульгаторів, консервантів, барвників, замінників молока, тощо - тим краще. Але зовсім не факт, що більш "натуральний" майонез зберігатиметься менше, чи довше.

    А ще краще - взяти олійку, гірчичку, оцет, яєчко з-під бабціної курки, перчик, сіль, цукор - і зробити майонез самому. Це швидко - всього кілька хвилин. Особливо, якщо маєте міксера. :)

    http://www.youtube.com/watch?v=r7j3wZUtZrk

    ---------- Додано в 04:58 ---------- Попередній допис був написаний в 04:43 ----------

    Alias... Я так ржав, що о 5 ранку побудив всіх домашніх. Стриматися просто не було сили...
    Якщо у когось ще є таргани, прочитайте на кухні ввечері допис Alias вголос, як диктор. Нехай вони хоч здригнуться від жаху.

    А наші київські таргани зникли назавжди років 10 тому, після кількох вечірок зі смакуванням ними Раптором-гель. На гель для кількох сусідів-алконавтів (вірніше, для їх тарганів :) ) скинулися всім під"їздом. І тепер - крррисота! :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас тарганів вже давним -давно немає.То як ми купили тільки цю квартиру і після тих хазяїв залишився "спадок"у вигляді почищ тарганів.І було тоді мені років 9-ть.:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    по-моєму таракани зчезли без всяких там рапторів, чи то мобілка чи то вайфай, але їх вже давно пора в червону книгу занести.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    2 DIDIO
    Можна посилання а експеремент з яйцем та гірчицею?
    Взагалі, якщо яйце просто положити, воно дійсно може лежати роками і на вигляд воно буде абсолютно нормальним, справа в тому, що волога з яйця випаровується, це зрозуміло.
    Але якщо яйце розбити, змішати його один до одного з гірчицею і поставити на сонце, то за добу воно почне пахнути, максимум за дві. Бо це білок, а білок швидко псується.
    Відносно майонезу, який випускається в промислових масштабах - хіба є такі, які без консервантів та стабілізаторів? Та практично у всіх навіть яєць нема.
     
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=50485&page=121
    а як думаєте,тут брешуть чи можна вірити,що написано?
     
  7. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Я такого майонезу не зустрічав на полицях магазинів та супермаркетів. Ну та і ви самі написали, що вам привезли з Росії, тобто він не вітчизняний.
    Взагалі я мав на увазі розповсюджені сорти цього соусу, які випускають у нас на Україні.
    А взагалі я не дуже довіряю написаному на упаковках, наприклад, пишуть, що "квас натуральний", а термін придатності вказують майже рік, а строк придатності справжнього квасу ви самі знаєте скільки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Угу..місто Олексіївка,Белгородської обл.Але ж можливо виготовити нормальний майонез якщо захотіти,навіть в промислових масштабах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Звісно, що можливо, але це не вигідно, справжній майонез вийде дорожчим, плюс він буде мати дуже короткий термін зберігання. До речі, дуже давно, ще в радянські часи, був дуже смачним львівський майонез, один з кращих в Західній Україні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    З часом багато чого змінилося.

    Вручну пошиті речі набагато міцніші від тих, які пошиті швейними машинками. Питання: як одягати стільки людей,без швейних машинок, тим більше, що люди до того ж не носять абсолютно цілі речі тільки тому, що вони "вже немодні"?

    Майонез, зроблений з яєць, гірчиці та олії - корисніший від того, який зроблено з меланжу (яєчного порошку), пальмової олії та емульгатора зі смаковими додатками.
    Питання: як забезпечити тривале зберігання такого майонезу? Які енерговитрати потрібні на це? Уявіть собі - холодильники на виробництві, холодильники при перевезенні, холодильники в супермаркеті тощо. Причому майонез не повинен мати перепадів температури вище +8, інакше він розшарується і зіпсується. Це означає, що ВСЕ треба зберігати в холодильниках, і не допускати знаходження упаковки з натуральним майонезом на "свіжому літньому повітрі" більше 1 хвилини! Це реально? Теоретично так... Але тільки теоретично.

    Курка, які бігає та щипає травичку, набагато поживніша, смачніша та корисніша від курей, які жодного дня не бачать сонця і ростуть в тісних клітках, годовані комбікормами.
    Питання: де взяти стільки травички на луках і самих луків? Де взяти стількох людей, що пастимуть тих курей?

    Так, на Заході вже тепер є повно "біо-їжі", тобто, натуральної, вирощеної фермерами чи виготовленої без хімічних чинників. Але коштує вона в 3-10 раз дорожче звичайної.

    Питання: Ви згодні заплатити за баночку майонезу 50-70 гривень? А за курку 200-250 гривень? Відповідно - за все інше також в таких же масштабах? І витратити на "біо"- харчування кожного члена родини щонайменше 500-1000 доларів на місяць?

    Ви думаєте, така курка коштуватиме менше? Так, в Україні на базарі може й менше. Це якщо вигодувати краденим зерном. А якщо ви захочете виростити 10000 курок до ваги 2 кг, вам потрібно буде 6 кг зерна на кожну курку. Тобто, 60 тонн зерна. Додайте вартість курчат. Додайте вартість утримання і догляду (зарплата персоналу, що пастиме курей "на природі"). Додайте вартість оренди землі, насіння травички, догляд за луками, вартість просторих приміщень для курей тощо. Додайте вартість транспортування кормів та курей. Додайте вартість забою курей та утилізацію відходів.

    Чи зможе ваша родина купувати таких курей так часто, як ви купуєте зараз? Чи багато буде таких родин? Чи вдасться продати достатньо курей, щоб отримати прибуток?

    Надіюсь, що дехто зрозумів, чому кури тепер вирощуються в тісних клітках, і чому їм дають штучний комбікорм, де до міліграмів і до копійки зважено всі речовини, в тому числі і борошно з тих самих курячих відходів.

    Єдиний шлях - це регулювання державою стандартів безпечного виробництва, які враховуватимуть необхідність дотримуватись безпеки харчування та необхідність мати доступну їжу.

    Але в Україні, де часто купується будь-який сертифікат, свідоцтво, ба навіть вирок суду - це зараз неможливо. Прибуток за будь-яку ціну - ось це і є головним "стандартом".

    Причому плісняву ковбасу протирають олійкою в супермаркетах та на базарах не ляхи і не москалі. Так само смердючих курей замочують у розчині марганцівки не жиди і не бульбаші. Та й технологи, які підсипають у майонезик потрійну дозу консерванту на літо, щоб мати премію - зовсім не казахи і не негри.

    Брати і сестри українці роблять це для ближніх, бо хочуть мати зарплату. І хочуть мати "свободу". "Свободу" в лапках. "Свобода" в лапках - не свобода... Але вони цього не розуміють.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    От мене і вбиває, що в нашій державі не можна нікому і нічому вірити, я би дуже хотів, щоб можна було зайти в супермаркет чи на ринок і купити в спеціальному відділі картоплі, огірків, зелені чи того самого майонезу, який дійсно зроблений з натуральних продуктів. Але я знаю, що, як написано вище, майже кожен може поїхати і купити сертифікат )
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    NorthWind ви не повірите але львівський майонез був дуже смачний,випускався в 200 гр. баночках і без холодильника не витримував навіть тижня,його можна було їсти без нічого а заправлені ним салати це просто пісня..теперішній наш майонез це просто якась невідомоґо походження субстанція
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    КАРАВIN, я Вам верю. Когда-то и у нас был майонез в стеклянных баночках по 250 грамм, не чета нынешним. Срок годности был маленький, а нынешние год хранить можно. Я цену того майонеза помню - 51 коп.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Я б тих людей які придумали ті хімікати з приставкою Е заставив жерти тільки те шо самі ж і придумали,а потім подивився б на стан їхнього здоров'я і тих мутантів яких вони народять.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

  17. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Підсумок першого місяця проведення експерименту rivok.net/?p=651
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
    • Подобається Подобається x 3
  19. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    :)
     
  20. Summer

    Summer Well-Known Member

    абослютна правда, раніше майонез довго не стояв, був у скляній баночці( ( що теж не мало важливо), можливо... він не був такий густий, смачний як зараз, але він був без хімії...
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)