Економічна криза

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем av355, 12 сер 2008.

  1. Євген М.

    Євген М. New Member

    Натрапив я на такий сайт. Рекомендую дочитати до кінця.
    А якщо коротко тезами:
    - на протязі цього року долар припинить своє існування (принаймні як світова валюта);
    - приводом для цього імовірніше за все стане серйозний військовий конфлікт із застосуванням ядерної зброї;
    - світ повертається до багатополярності.

    Цікаво які в кого будуть думки з приводу прочитаного?
     
  2. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Ну я ж живу не в лісі,а між людьми .Просто у мене як в істинного українця,є вроджена недовіра до такого роду фірм.Плюс небажання платити такі великі відсотки.Можливо,як що б були відсотки 5-6% так як були в США то і я б спокусився.А так переплачувати банкам ще раз таку суму мені було просто жаль.Не так легко ці гроші приходять,щоб віддавати комусь просто так.
    Тай аналізував і розумів,що в нашій совдепівській Україні,ще добра скоро не буде.Не ті люди мають гроші,не ті люди керують нами.Мимоволі згадаєш про Мойсея і 40 років.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    виходить все зав"язано на Обамі :), а не на тому, що банки у штатах "кращі" ;) ....
     
  4. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member


    Там політика сильніша і політики розумніші!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ovod

    ovod Well-Known Member

    по-перше, я думаю, що автором цієї статті не є той хто в кінці пропагує купити частину нерухомості біля моря, це все, на мою думку, було дописано(реклама),
    а так цікаво розкриває факти на те що відбувається.
    на цю тему треба також дивитися "піраміду боргів", "Дух часу 1" , "Дух часу 2", "Дэвид Айк-Свобода или фашизм", "Беседы с Рокфеллером" на rutube.ru
     
  6. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    оффтоп
    може не всім це подобається, але кожна країна/народ заслуговує на тих політиків/владу які ним керують ....
    сумно це визнавати, але частенько в цьому переконуюсь ....
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. sselev

    sselev Well-Known Member

    У разі проблем з доларом військовий конфлікт провокуватимуть в першу країни які екпортують за долар, наприклад Китай. У "великому світі" багато хто знає про проблеми долара, але продовжують його використовувати як основний платіжний засіб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    колись було таке порівняння, імхо дещо перебільшене, але тим не менше: "Windows (ОС) як презерватив - ніхто його не любить, але всі ним користуються" ....
    з доларом також є схожа залежність - одночасно майже всі пророчать йому крах, але ніхто особливо не поспішає від нього відмовлятися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    НБУ ввел временную администрацию в Трансбанк
    видно не зійшлися з Мінтрансом у ціні
    ......
    Нацбанк ввел кураторов в Укргазбанк и Соцкомбанк
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. illia

    illia Well-Known Member

    в як взагалі можна від нього (долара) відмовитись? можна перейти на євро... але це суті не змінить. учасникам ринку потрібна надійна валюта, яку вони зможуть обміняти без проблем в будь-який час (і в будь-якій точці світу), а раз одна валюта значить і один орган, який буде вирішувати коли і скільки її друкувати. світова торгівля неминуче призводить до глобалізації економіки. :dntknw: імхо
     
  11. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Ну а я вважаю, що Україна на таке г....но не заслуговує..:pardon: Кожному своє...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Трохи відхиляючись від теми ...
    Зверніть увагу на гілки про базари,супермаркети, транспорт(в транспорті), лікарні, різні інстанції та й ті ж самі банки про які в цій гілці говоримо - кругом як не дурять чи вимагають, то хамлять .... і то часто не "владні" інституції, а рядові приватні/комерційні .... :sad:
    Там ж не політики працюють/спілкуються чи просто поруч їдуть/проходять ....
    Кажуть, що риба гниє з голови, але багато бачу гниття з "периферійних" органів, навіть взагалі незалежних/автономних.
    Можна й хороше побачити в гілках про допомогу потребуючим, але сьогодні, то швидше виняток ....
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Що до ТрансБанку то від учора зняти навіть ті лімітовані 500 грн навіть у банків партнерів вже нереально :sad:
    І як тепер ті гроші вибити?
    Чекати що НБУ наведе там порядок і почневидавати по 200 грн як в Надрах?
     
  14. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    залежить від того наскільки складна там ситуація ..... в будь якому разі змушені чекати ...
    Наскільки розумію у Вас поточний (картковий) рахунок, то Вам чекати менше, ніж тим у кого закінчився депозит (6 міс. мораторій).
     
  15. sselev

    sselev Well-Known Member

    Взято тут:
    http://www.segodnya.ua/news/14036586.html

    Хто ще хоче, щоб Україна отримала наступний транш допомоги від МВФ???
     
  16. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Знаєете чий ресурс цитуєте ? Це я до тональності викладеного і домислів типу
    Не хочеться виступати захисником, але щодо вимог(змін), то ряд з них вже давно переспіли, завдяки популізму і перманентним виборам. І відкласти це зараз, пізніше удар буде болючішим.
    З іншої сторони цей документ скоріше декларативний характер має і не думаю, що в тій частині, що стосується пільг справді потребуючим будуть серйозні зміни.
     
  17. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Так ми ж, здається, про депозити, а не про кредити спілкувалися :)
     
  18. sselev

    sselev Well-Known Member

    Не знаю чий це ресурс.
    МВФ - це не благодійна організація, тому буде ставити жорсткі вимоги. І ще питання чи відчують українці вкачування грошей в Україну МВФом. Осінню вкачали 4 млрд - я нічого не відчув.
     
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    точка зору залежить від посади (чи місця сидіння) :)
    ваша кишеня - в хвості черги. а допомогу МВФ видають "по одній допомозі в одні руки"
     
  20. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    ПР
    так власне що не благодійна, тому і є вимоги
    Вагомий аргумент :). Питання не в тому, що Ви не відчули, а в тому, що могли б відчути якби тих грошей не було.
    Ви проводили тут розрахунки на скільки вистачить міжнародних резервів НБУ, відніміть ще ті 4,5 млрд і побачите наскільки знизиться потенціал центробанку щодо утримання курсу. А потенціал породжує (або нівелює) очікування щодо курсової стабільності. В сучасних умовах саме очікування визначають динаміку розвитку багатьох економічних процесів: курсових, інфляційних і т.д.
    Складність ситуації в Україні породжена також політичною ситуацією, себто очікуваннями щодо політичної стабільності, точніше нестабільності.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)