Двері - вхідні та міжкімнатні.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Іспанка, 18 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. VasylM

    VasylM New Member

    Не годен...Справа принципу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. VasylM

    VasylM New Member

    І взагалі, своєму пості я не просив акцентувати увагу на моїх вміннях щось зробити самому)
     
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    чесно така простиня ... лінь читати ...
     
  4. AnthonyJoshua

    AnthonyJoshua New Member

    У 2015 р. робив у квартирі ремонт і поставив собі троє шпонованих міжкімнатних дверей Термінус. Таке враження, що двері картонні. Легко зачепив і маєш світлу подряпину (двері коричневі). Крім того в деяких місцях на стиках тупо шпон відшаровується без зовнішньої допомоги. Вже 1 раз була заміна дошки по гарантії. Не хотів би більше мати справу з такими дверима :sad:. Хоча менеджер в магазині на Любінській більш менш адекватна.
     
  5. JohnRoot

    JohnRoot Member

    Досить непоганий варіант, як на мене, брати із суцільного масиву
     
  6. DenisMerkushko

    DenisMerkushko миється в бані

    Теж пора міняти вхідні давно вже. В свій час купив непогані румунські з суцільго дерева і металевим каркасом. Прослужили вже років десять, довелось заміняти серцевину замка. Двері то зачиняються на замок, але тільки виключно на ключ, язичок сам по собі вже не виконує функцію, тому довелось брати довідник дверний на кшталт такого, хоч тепер більш-менш закриваются якось.
     
    Останнє редагування модератором: 22 жов 2017
    Reason for edit: несанкціонована реклама
  7. polteplo

    polteplo New Member

    Також потрібно замінити міжківмнатні двері. Всього - 6 дверей.
    Шпоновані виглядають гарно, в магазині на вітрині .. але, багато відгуків, щодо можливості легко їх пошкодити.
    Думаємо взяти сосну та самостійно їх полакувати.
     
  8. romaturin

    romaturin Member

    Не раджу самостійно встановлювати двері. Не завжди вдається купити якісні двері, які без проблем встануть. Двері потрібно купляти разом із монтажем від фірми, так ви отримаєте хоч якусь гарантію, що вони встануть як треба
     
  9. Satrem

    Satrem миється в бані

    Це масс-маркет. Якість залежить від конкретної моделі. Але в основному двері до 500 доларів різних виробників нічим принциповим не відрізняються .

    Якщо вам потрібно двері в будинок. То раджу steelguard . Там є 2 моделі ціною 11-12 тисяч пристойної якості. Крім того Їх можна взяти в кредит по програмі ЄБРР. І отримати компенсацію 35 % від в вартості суми.
     
    Останнє редагування модератором: 22 сер 2019
  10. Stu

    Stu New Member

    Підкажіть буь ласка. Зараз як раз виникло питання вибору міжкімнатних дверей, а виробників тьма тьмуща. Покищо зупинився на Плато від Папи Карло вдітих в металевий профіль. Може хтось підказати як вони в цілому по якості, чи може на якогось іншого виробника звернути увагу?Альбері, Вейквуд, Гранд, Віладжио, може ще якісь? Ціновий діапазон десь $250-400 за двері, ну і по стилю повинен бути хай тек, тому варіанти місцевих Франківських столярів, які роблять більше класику не дуже підходять.
     
  11. Orestov

    Orestov миється в бані

    тут я з вами повністю згоден, бо двері грамотно поставити не кожен зможе, та й двері різні бувають по якості
     
  12. Satrem

    Satrem миється в бані

    Так 100%. Можливо хтось має контакти нормальних майстрів по встановленню міжкімнатних дверей.
     
  13. allinkaaa

    allinkaaa Member

    Я сейчас так же в поиске хороших дверей, Вы не подскажите, на каком производителе, в итоге остановились?
     
  14. gucul

    gucul Member

    Дуже непогані двери робить компанія Броньовик, я сам в них замовляв - залишився дуже задоволений і ціною і якістю.

    Більш детальніше почитати про цю компанию та подивитись асортимент можна на їх сайті. Пошукайте його через "Гугл" (якщо не знайдете, напишіть мені - я скину посилання на нього).
     
  15. Sergusnet

    Sergusnet New Member

    b13b4600cb2e6f5
    Змінилася адреса сайту зі статтєю. Ось посилання з актуальною адресою
    Что такое дверной притвор, двери с «четвертью» и двери с «фальцем»
     
  16. Sergusnet

    Sergusnet New Member

    Да вы не производителя ищите, обращайте внимания на конструкцию двери, наличие защиты замков и цилиндров, на сами замки и цилиндры. У многих производителей есть бюджетные решения, есть и элитные. Взломостойкость соответсвтует цене.
     
  17. AntoninaPetrivna

    AntoninaPetrivna New Member

    Можу порадити міжкімнатні двері на цьому сайті glassdesign.com.ua Скляні міжкімнатні дуже гарно виглядають та й підійдуть де завгодно. Ціни розумні
     
  18. OK San ka

    OK San ka New Member

    Замовили минулого тижня , двері приховані, в салоні Центр дверей, дуже задоволена цими дверима☺
     
а де твій аватар? :)