Дуже альтернативна енергетика

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем NewWorld, 21 січ 2014.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не для чого, а про що.
    Агрегат, який схематично зображений,, не може мати ккд більше ста відсотків. Відповідно на точках відбору енергії її сумарна сума буде менше енергії, прикладеної до обертання системи. Це майже простий механізм. Виграємо у силі, програємо в шляху.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NewWorld

    NewWorld Member

    http://www.youtube.com/watch?v=rsBplmMDcRQ у цьому відео демонструється ще один цікавий пристрій схожий на перший варіант. Правда ефективність його відносно низька, але така річ теж має право на життя.

    ---------- Додано в 00:28 ---------- Попередній допис був написаний в 00:17 ----------

    Зауважте, я про ККД жодного разу не писав :)
    Усі вантажі проходять однаковий кутовий шлях (90 градусів), а якщо врахувати мої рекомендації щодо покращення ефективності такого пристрою то думаю підрахунки будуть і складнішими і "цікавішими".
     
  3. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    судячи з теми, цей пристрій мав би виробляти "альтернативну енергрію" отож?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зараз багато пишуть про альтернативу енергію. Багато є всякого і правдивого і неправдивого.

    Мені до вподоби вітроенергетика. Бо сонця у нас малувато. Навіть сучасні китайські виробники моно і мультикристалів з якими я трохи спілкуюся, немають ще дуже ефективних рішень.

    Вітрогенератори хороші, але основні недоліки є такі, що вони нормально дають енергію при вітрі 4-6 м/с, а найменше - 3 м/с.

    Це не такий собі вітер... що у нас не часто є. Але є у нас мозговиті люди. Я маю наувазі науковця Олексія Оніпка, який спроектував і виготовив

    чудернацький вітряк, який починає давати енергію при вітрі 0,1 м/с...0,3 м/с !!!! Уявляєте? Це майже штиль.
    Такі генератори дають до 10 000 Вт год.
    Він запатентований, але нема наших зацікавлених. Є китайці, європейці... а наших нема. А по суті це бомба!!!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Слухайте, а як той зелений тариф працює? То направду можна поставити собі вітряка і продавати державі енергію в 10 раз дорожче ніж купляти (коли нема вітру). В такому чипадку і акумулятор не потрібен, а то найдорожча і ннайменш довговічна частина системи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Обленерго зобовязане купляти у 5 разів дорожче, ніж звиклі тарифи.
    Мій знайомий мав роботу в Німеччині - встановлював контроллери, які віддавали з мережі і брали з мережі енергію. В Оброшино один чувак собі таке поставив.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Він виглядає простий як ровер той ротор, і видно його не обовязково підійвати на щоглу, можна ставити на землі...
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Досліди показали, що чим нижче, тим краще.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я готовий купити таке чудо, але де?
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    На вигляд то всього навсього пару листів бляхи скручених гвинтом, якщо в неті є креслення то середній "сварщик" скліпає то за день два...
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мене то теж дуже зацікавило, може то і є найкращий спосіб опалення.
     
  13. Hase

    Hase зайчик

    Мих, можна купити у самого Оніпка, але пишуть, що дуже дорого. Ви можете звязатися:
    http://onipko.com/contacty/
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 1
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    [​IMG]

    Недавно представленный городской ветрогенератор Liam F1, разработанный The Archimedes может столь же просто получать необходимую энергию, как и его более крупный загородный аналог, но делает это абсолютно бесшумно. И даже несмотря на свою бесшумность, турбина демонстрирует 80-процентную эффективность, что на 25-50% выше, чем у большинства ветрогенераторов.
    Ширина турбины составляет около полутора метров, так что потребуется предоставить ей некоторое количество свободного пространства, но это вполне компенсируется ее эффективностью. Согласно информации из пресс релиза The Archimedes:
    "Liam F1 генерирует в среднем около 1500 киловатт-часов энергии (в год) при скорости ветра в 5 м/с, что позволит обеспечить примерно половину потребности среднестатистического домашнего хозяйства в электричестве."
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Капіталісти так не хваляться, хоча з вигляду це одне і теж...
     
  18. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    5 м/с... туповато....
     
  20. Gron

    Gron тафгай

    Пане Мих, а що туповато ?
    Мова йде про мінімально можливі 5 м/с.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)