Дурні питання.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Hyligan, 16 лис 2013.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Її нема в соцмережах - давно ще сказала, що це зло. Мене теж нема))
    Я в аднаглазники на початку зареєструвалась і було цікаво, навіть корисно, бо легко назбирались на чергову зустріч наши випускники... А одного разу на 9 травня мені на сторінку адміністрація націпила колорадську стрічку, потім по сторінці пробігло стадо бізонов моїх "друзів" та друзів цих "друзів" і закидали її російським патріотичним непотрібом. :)))На цьому все і скінчилось. Ну не ідійоти?
    Вконтактик був у доньки, і коли мені було потрібно, я інколи дивилась фотки родичів та друзів. Зараз нема і ладно.
    Фейсбук дивлюсь у чоловіка, якщо є щось цікаве. Але не буду реєструватись, аднаглазники відбили охоту))
     
    Останнє редагування: 27 січ 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В мене теж було що сказати про бунтарів, які змінювали Божий світ і горіли в кострах інквізіції. Якось не можу погодитись, що і вони були в глобальному задумі.
    Бракує пазлів в картинці...У мене якраз бачення таке, що світ флори і фауни робив Бог чи космічний розум, як хочте. І зробилось як слід. Одни харчуються іншими і все до пуття). А людину Бог зробив "по своєму подобію" і тут почалось!
    В світі людини нема гармонії і ніколи не буде. Розумні і світлі штовхають світ вперед, як важкий камінь, а злі і корисні - відкидають назад і перешкоджають світлим. Але це не можна назвати правилом усіх часів і народів...Війни відкидали людство в прогресі назад. Навряд чи воно було так треба. Всі розуміють, что війна - це катастрофа і для жертви, і для нападника. Але ж торгівля зброєю - така прибуткова справа!
    Енштейн все життя спростовував - прямо боровся - з квантовою механікою. Ну не було потрібних доказів на той час. А з кібернетикою як боролись...Це не бджілки проти меду? Так.
    Фух,настрочила)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Мля.... Щось подібне ще вчора в голові крутилося. Тіко, не виформулювалося так гарно, як у @Silver bullet.

    Дякую!!!:hi:
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У Латани більш позитивний і спокійний погляд на світоустрій.
    Коли віриш, що все продумано і збалансовано, світ здається доброзичливим.
    Мене ж часто дістає зневіра.
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я ж кажу, не побачать і не почують...

    А хто раптом вирішив, що бунтарі - поза системою?
    Але ж це не означає, що Бог уподібнюється окремим обмеженим і недалекоглядним людським істотам.
    Так, так, хижаків злих на шибеницю, щоб не ображали відкидали зайчиків пухнастих світлих... [​IMG]
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Може не квапитись? Просто далі відійти

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В американців(не у всіх звичайно) навіть ціла філософія є abundance mindset , звучит то приблизно так (в моєму розумінні)
    -Світ дружелюбний
    -Всесвіт повний ресурсів. Жінок, грошей, матеріальних цінностей, емоцій і взагалі всього в світі є достатньо для всіх.
    -Кожен отримує те чого по справжньому хоче
    -Співпрацюй з іншими, ділись інфою, і воздасться тобі в тому житті грошима, сексом, релейшеншипом і лайфстаїлом

    Але те що працює в Нью Йорку чи іншому місті не обовязково спрацює в "мальовничому українському селі" :)))
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  9. manur

    manur Well-Known Member

    Мене на Магаданщині в 1990 році обіцяли собачатинкою нагодувати... Якось не сталося те.

    В 2013-2014 на Камчатці мєстних запитував, чи їли собачатину. Практично всі відповідали ствердно. Але, якось мене то минуло))))

    Оленя північного їв)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Бо скільки там тієї собаки? Інша справа - свиня!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Згадалося...

    Вуйко Микола тримав козу. Але всім казав, шо козєчого молока не п"є, а п"є тільки магазинове.
    На шо цьоця Люба раз тихенько зауважила:
    - Він там знає, яке молоко він п"є...
    :)
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, оленину від собачатини я б таки відрізнив)))) В котлетах, може й нє. Але, якщо то мнєсо на ребрах - то, таки, так!!! )))
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А шо то вже реклама в Фейсбук може бути налаштована по тому що ти шукаєш в Гуглі? Вчора шукав ватин і нині фейс мені пропонує "вподобати сторінку" Текстиль контакт і на картиночці, щоб ви думали...ватін о_О сАвпадЄніє?
     
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Так , я шукав фільтр для акваріума так мені тепер рекламу фільтра пхають повсюду навіть на цьому форумі теж 96BE2951-822D-4AD0-9153-0CB69272F5E1.png
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну тут то нічого дивного нема, бо то є оголошення від гугля, а тут абсолютно різні платформи в моєму випадку абсолютно різні імена.
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    В фейсбуці таке саме ті фільтри лізуть і лізуть
     
  17. ratqen

    ratqen Member

    Хах але, у вас тут весело!
     
  18. tea man

    tea man 茶人

    Помітив, що на деяких пішоходних переходах на стовпах світлофорів є такі кнопки, які люди натискають, щоб швидше загорівся зелений сигнал. Ця штука реально працює?
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Не швидше, а щоб ВЗАГАЛІ загорівся. У Варшаві таке є на дуже багатьох перехрестях. Якщо не тицьнеш, то й не загориться. Для машин червоний засвітиться, а для пішоходів так червоний і буде горіти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. tea man

    tea man 茶人

    Через скільки часу після натискання він має загорітися зеленим? У мене таке враження, що ці кнопки взагалі не підключені.:)
    Знайшов відповідь на своє дурне питання.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)