Дороги в Україні

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Nina, 2 чер 2010.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Минулої осені цю яму вже латали.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Конотоп форева

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Дякую тобі, Боже, що ти придумав колись цеглу. Найсмішніше те, що від цієї "цегляної" дороги до асфальтного заводу близько 300 метрів. Він знаходиться на цій самій вулиці.
    А в деяких випадках і цегла не допоможе. Для того, щоб врятувати автівку, доводиться їздити по тротуарах:


    P.S.Вчора сусід по дачі був вимушений біля свого двору вирити канаву, оскільки машини з’їжджають з дороги і об’їжджають ями прямо в нього під двором. Позавчора онуку ледь не переїхали біля двору, а вчора - його дружину. Після цього він був вимушений узяти лопату і викопати канаву від паркану і до дороги. Дача знаходиться на відстані 3-4 км від Конотопа.
     
    Останнє редагування: 22 кві 2018
    • Подобається Подобається x 1
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Конотоп сьогодні в усій красі...

    IMG_20180714_080228[1].jpg

     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не єдине таке.
    Хто їхав електричкою у мостиському напрямку, біля сіл Братковичі, Вовчухи, Родатичі, там майже поруч проходить міжнародна траса до Шегинь, ще попередні роки, там виглянь із вікна вагона - вічний ремонт і вічні обїзди, не знаю, чи тепер вже накінець доведено до ладу, чи там вічні ремонти.
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    У Ромнах, що на Сумщині, працівники комунального підприємства латають уламками цегли дорогу по вулиці Горького.

     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    привіт місцевій владі.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Смішно Смішно x 1
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Конотоп не відстає...
    15 лютого 2019 року:

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. muravey

    muravey Well-Known Member

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То капєц... о_О:suicide:

    Треба файного морозу, бо дорога до виборів не протримається...

    зі

    @Capitoshechka, кажісь у вас Семеніхіна вже нема... То хто там у вас такий активний?

    /чи Семеніхін далі свободить?/
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А там триматися немає чому. Так що мороз не допоможе.
    Такі методи ремонту доріг були у нас в місті в усі часи, скільки себе і пам’ятаю: і до Семеніхіна, і при Семеніхіні, і будуть після нього.
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Image 1.jpg
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Їхав сьогодні з лікарні з Києва машиною і спостерігав як біля Києва робився ямковий ремонт... Єдиний інструмент, за допомогою якого це робилося - ЛОПАТА. Технологію розповідати не буду - думаю, що всі її знають не гірше за мене.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це так передбачено кошторисом.
    На кожний кілометр дороги законсервована лопата і робітник. Він слідкує за дорогою ;)

    [​IMG][​IMG]
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    21.04.2019 в кількох км від Конотопа сталася жахлива аварія - відразу 4 трупи.
    Двоє п’яних мудаків сіли в шевроле, яке вони щойно "обмили", і поїхали, скоріш за все, доганятися.
    Але вилетіли на зустрічну смугу і лоб в лоб врізалися в іншу машину, в якій їхали чоловік з дружиною і їх 13-річний син.
    Ось що залишилося від шевроле.

    Машина згоріла вщент разом з тими мудаками. Але найстрашніше не це... Найстрашніше те, що вони забрали з собою на той світ невинних людей і зробили дитину сиротою. Хлопець вижив. Але ще невідомо яка доля на нього чекає і чи зможе він викарапкатися. Селезінка видалена, розрив печінки, розрив нирки. Перелом обох ніг і дуже важка ЧМТ.
    Залишки від машини, в якій їхав хлопчик з батьками:

     
    Останнє редагування: 1 тра 2019
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Сьогодні вранці біля сусіднього будинку спостерігав картину: укладання асфальту. На той момент, коли я йшов, асфальт ще не укладався, але техніка вже приїхала. І я вирішив зробити знімки "до робіт" і після.
    Отже, знімок №1 - ДО



    Знімок № 2 (зроблений півгодини тому) - ПІСЛЯ


    А тепер, увага!! ПИТАННЯ: скільки часу пролежить цей асфальт, після того, як його вкинули у калюжу і в грязюку?
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я хоч не працював у службах ремонту та укладки доріг, але вже бачу, що зроблено халтурно, хто бачив укладання бруківки у приватному дворі - як мінімум бруківка кладеться на бетонну підошву, за таким же принципом укладають дороги в усіх розвинутих країнах.
     
а де твій аватар? :)