Допоможіть врятувати дитину!!!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Korucya, 5 сер 2010.

 1. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  Ось що вдалось вже зібрати по Нікіті (це за тиждень роботи)
  станом на 15 серпня вечір
  загалом на рахунках ПриватБанку 35023 грн

  на рахунку VAB Банку 975 грн

  переказ Контакт від дівчат з естонського форуму 210 евро
   
  • Подобається Подобається x 8
 2. Tanyunya

  Tanyunya Well-Known Member

  Копіюю з теми про хлопчиків у соціальній мережі:

  Сьогодні вночі батьки з Нікіткою мали б виїхати до Польщі. Гроші зібрано лише на діагностику та лікування перед операцією. На саму операцію грошей ще немає.
   
  • Подобається Подобається x 4
 3. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  Нікіта новини
  Поляки згідні прийняти Нікіту .
  Сьогодні вночі вирушають.
  Помоліться щоб дорога пройшла легко і якнайшвидше малятко попалодо рук кваліфікованих лікарів.
  Як тільки доїдуть ми будемо знати.
   
  • Подобається Подобається x 8
 4. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  Новини з блогу Нікітки. Початок є. Як буде далі залежить і від нас.
   
  • Подобається Подобається x 5
 5. Tanyunya

  Tanyunya Well-Known Member

  Люди добрі, ми ж можемо! Давайте допомагати, хто чим! Коштами, молитвою, добрими думками!
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  Це Нікітка
  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 3
 7. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  СИТУАЦІЯ СОС!
  Вартість операції з трансплантаціі печінки (без урахування післяопераційного реабілітаційного періоду) 60 000 євро! Терміново! ЗБІР КОШТІВ! ЛЮДИ, У НАС всього тиждень! Врятуємо життя Микитка! Інших варіантів, крім трансплантаціі лікарі не дали! рахунок і висновки будуть розміщені тут, відразу ж по отриманню (очікуються 24.08.10)

  Увага всім! у Микити залишилася рівно тиждень до закінчення обстеження-до 30.08.10. після цієї дати необхідна або оплата рахунку клініки або надання гарантійних листів фондів, а потім оплата рахунку. В іншому випадку, дитина буде виписаний з польської клініки! Терміново! ЗБІР КОШТІВ! ЛЮДИ, У НАС всього тиждень! Врятуємо життя Микитка!

  Увага! Для систематизації та обліку надходжень благодійної допомоги відкрито єдиний розрахунковий рахунок

  Львівське відділення РУ ВАТ "Родовідбанк"
  м.Львів
  МФО 321712
  ОКПО (ЄДРПОУ) 35620901
  р / р 26007020000142 (грн)
  призначення платежу: блаотворітельное пожертвування на лікування Микити Хитрого

  ps в призначенні платежу обов'язково вказувати прізвище дитини, допомога, перерахована без вказівки прізвища дитини, буде автоматично ділитися порівну між Богданчиком Базюк та Микитка Хитрим.

  всіх хто хоче і може допомогти просимо - будь ласка не пройдіть мимо життя дитини!!!
   
  • Подобається Подобається x 5
 8. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  Є рахунок з Польщі. 65 000.. Назбироно лише 5 000.
  Треба назбирати до 30.08 як мінімум 25-30 000 на аванс..
  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 3
 9. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  хочу і з вами поділитися нашоюю маленькою перемогою. Сьогодні ми отримали з Німеччини такого листа:
  Нашому Нікіті Німецький фонд виділив на лікування 20 000 евро!!!!
  Окрім того у нас вже є зібрано більше 5 000 євро на рахунках
  Ще залишилося 40 000 до повної суми!

  але не забуваємо що 65 000 - це сума лише попереднього рахуунку на лікування Нікіти. А ще є розходи на проживання батьків, лікування донора, реабілітацію і т.д. ф т.п.
  Проте перші великі кроки ми вже зробили. Тому не зуиняємося далі на цьому шляху. Памятаймо, що і Богданчик чекає на нашу підтримку і допомогу.
   
  • Подобається Подобається x 6
 10. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  Всі новини про Нікітку і стан рахунків у блозі http://helpnikita.blox.ua/html/13107...,21.html?65383 і те саме по Богданчику http://bogdanchyk.blox.ua/html
  Тут інформація про Нікітку на сайті фонду Крила надії http://krylanadiyi.org.ua/info/nikita-hytryy там же є звіти про надходження коштів на рахунок фонду для Нікіти.
  Тут сюжет про хлопчиків, який сьогодні показали на ТРК Люкс http://www.ukrainatv.com/index.php?f...18098&catid=13

  Ну і інформція з блогу
  Цитата:
  Никита с мамой выписаны из клиники, сейчас живут в пансионе при клинике (стоимость проживания в сутки на двоих 90 злотых). Врачи отказались делать операцию без полной оплаты предварительного счета.

  У нас собрано около 15 тыс.евро, есть письмо от немецкого фонда “Ein-herz-fuer-kinder” на 20 000 евро, и информация от "Ein Recht auf Leben" о согласии выделить 5 тыс. евро (подтверждающее письмо пока не получено). Итого имеем 40 тыс. евро. Но этого не достаточно. Срочно необходимы еще 25 тыс. евро.
  Часу тиждень.
   
 11. Tony

  Tony Well-Known Member

  Скажіть, а якщо в мене є PayPal я можу звыдти перевести гроші на вебМані.

  З Веб мені не дружу по причині їхньої замудруватої системи сертифікатів і паролів!
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  Tony дякую за ваше бажання допомогти. На вебмані переводити непотрібно. Є дійсний рахунок на PayPal. Тут в кінці сторінки реквізити http://helpnikita.blox.ua/html/1310721,262146,21.html?65384
   
 13. Ponchik

  Ponchik Member

  Допоможіть хлопчику Нікіті!!!

  Нікіта Хитрий народився в м. Радивилів, Рівненської обл. 25.11.2009 року.

  Спершу трішки незвичний колір шкіри малюка лікарі списували на звичайну жовтушку новонароджених. Але, коли Нікіта продовжував жовтіти і далі, батьки забили на сполох. І розпочалися нескінченні візити до лікарів.

  Тривалий час лікарі не могли поставити малюкові діагноз. А потім, як грім з неба, вирок лікарів - важке захворювання жовчних шляхів і печінки, потрібна трансплантація печінки.

  Близько 7 місяців батьки з дитиною провели в лікарнях України - Рівне, Луцьк, Київ, Львів. Останній діагноз, поставлений нашими медиками - вроджений дрібнодулярний цироз печінки. На жаль єдиним виходом з ситуації є пересадка печінки, яку з багатьох причин не можіть зробити на Україні.

  Зараз Нікіта з батьками знаходиться в Польщі, в Варшавській клініці Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Очікує доки зберуться необхідні кошти, щоб врятувати його маленьке життя. Згідно розрахунку польських лікарів, сума попереднього рахунку на лікування становить 65 000 евро. Але і часу у дитини все менше і менше... Щодня ситуація погіршується.

  Хлопчик протягом двох тижнів перебував у клініці на обстеженні , яке показало, що є усі шанси на успішне лікування. Вартість обстеження склала (13 000 злотих) - цю суму зібрали незнайомі, але не байдужі до долі малюка люди по всій країні.

  Проте, зібрати всю суму 65 тис євро на лікування не вдалося. Тому зараз Нікіта разом з мамою Веронікою проживає в пансіонаті при клініці (це коштує 90 злотих на добу) і очікує, коли на рахунок клініки прийде вся проплата за лікування. Лише після цього дитину і маму, яка є донором для хлопчика, почнуть готувати до надзвичайно складної операції.

  На даний момент вже є зібрано близько 40 000 тис евро ( Одеський БФ "Бджілка", Німецькі фонди "Ein-herz-fuer-kinder" і "Ein Recht auf Leben" , рахунки батьків, рахунок БФ Крила Надії)

  Тому нам залишається зібрати 255 000 гривень, або 25 000 евро... І на все про все лічені дні...

  Враховуючи, що гроші на обстеження і 40 000 евро були зібрані за неповних півтора місяця - можливість зібрати цю суму є не таким вже і неймовірною... Головне - захотіти щоб Нікіта жив..

  П,С На данний момен польські фахівці дають батькам Нікіти усього півтора тижні на збір необхідних коштів . Якщо до середини наступного тижня кошти не будуть в клініці можливість провести операцію буде втрачена і Нікіті прийдеться повернутися додому помирати.

  Кошти для хлопчика можна переказати на рахунок:

  Родовідбанк
  Львівське відділення АТ "РОДОВІД БАНК"
  м. Львів Рахунок 26007020000142
  ЄДРПОУ 35620901
  МФО 321712
  Призначення платежу – добровільна пожертва для Нікіти хитрого
  (рахунок в трьох валютах долари, євро ,гривні)


  Більше інформації, і як допомогти ви можете дізнатися по цьому посиланню
  http://krylanadiyi.org.ua/info/nikita-hytryy
   
 14. Натагідра

  Натагідра Well-Known Member

  Кошти зібрані :)))
   
  • Подобається Подобається x 3
 15. Полковник

  Полковник миється в бані

  На Львівщині у родині звільненого з армії офіцера – важко хворі двоє дітей

  Велике горе спіткало сім’ю, звільненого з армії в чині майора Андрія Герасименка з Яворова Львівської області: важко хворі – одразу двоє діток.
  -AAA+
  У сина Русланчика (зараз йому – 2,2 роки) рученька нагадує звислий рукав – через родову травму. А тепер пересадки кісткового мозку 9-літній донечці Тетянці не уникнути. Про це повідомив сьогодні, 10 квітня, власкор ІА ZIK з посиланням на Ольгу та Андрія Герасименків.
  Андрій, його дружина Ольга, двоє недужих діток прописані у військовій частині, дислокованій в Яворові, бо власного житла не мають. Тиняються то по квартирах, то по гуртожитках. У мами Олі в Раві-Руській, – квартира дуже маленька, але й там час од часу живуть, як нічим за приватне житло платити. Адже в третьому військовому містечку Яворова цивільні, що скупили міноборонівське майно, правлять з військових квартирантів в середньому – 100 дол. США + комунальні послуги, газ, електроенергія, тарифи за яку, до речі, в Яворівському гарнізоні – майже на 20% вищі, ніж в самому райцентрі. Щоправда, на черзі на помешкання родина стоїть не так вже й далеко. Однак будинки в Яворівському гарнізоні зводить військове відомство, як мокре горить.
  Пані Ольга розповіла журналістові, що Русланчика від народження возять до медичних світил, які стверджують, що цій недузі раду зможуть дати. А тут Тетянка почала себе погано почувати. Звернулися до лікарів: діагноз – невтішний: потрібна пересадка кісткового мозку.
  «Якщо оперувати у Львові чи Києві, то це буде дещо дешевше. Але при цьому донором повинен стати Русланчик. А якщо за кордоном, то це – гроші великі. А в нас ні малих, ні великих гривень нема, бо чоловікова військова пенсія – всього 1980 гривень, це вже з надбавкою», – плаче в розпачі згорьована мати.
  Довідка ІА ZIK.
  Якщо хтось із щирих людей надумає бодай декількома гривнями допомогти цій родині, то контактний телефон Ольги Герасименко, матері дворічного інваліда Русланчика, який, імовірно, буде змушений стати донором для пересадки кісткового мозку своїй десятилітній сестричці Тетянці: 097-501-22-93.
  А також родина відкрила благочинний рахунок:
  МФО 325796
  ЗКПО 09325703
  Ф-я Львів ОУ АТ «Ощадбанк»
  р/р 373909203004
  ТВ БВ №1001310211
  Герасименко Ольга Василівна
  Призначення платежу:
  Збори коштів для лікування
  дитини Герасименко Тетяни Андріївни
  Одержувач: Приватбанк
  Найменування банку: Приватбанк
  Номер рахунку: 29244825509100
  МФО 305299
  ЄДРПОУ 14360570
  Призначення платежу:
  Збори коштів для лікування
  дитини Герасименко Тетяни Андріївни
  Одержувач:
  Герасименко Ольга Василівна
  Розрахункова картка (грн.):
  Приватбанк
  4405 8858 2285 8335
   
  • Подобається Подобається x 6
 16. barbosuk

  barbosuk New Member
  Контактні дані батьків????????????????????????

  ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:15 ----------

  Контактні дані батьків???
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Dantshik

  Dantshik New Member

  Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
  Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
  Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5:4)
  Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!
   
 18. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Свят-свят, а то шо таке? о_О

  Прошу пана @Dantshik, а ну, будьте ласкаві, подуйте в тотуво рурочку
  [​IMG][​IMG]
   
 19. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  21.04.2019 в кількох км від Конотопа сталася жахлива аварія - відразу 4 трупи.
  Двоє п’яних мудаків сіли в шевроле, яке вони щойно "обмили", і поїхали, скоріш за все, доганятися.
  Але вилетіли на зустрічну смугу і лоб в лоб врізалися в іншу машину, в якій їхали чоловік з дружиною і їх 13-річний син Богдан.
  Ось що залишилося від шевроле.

  Машина згоріла вщент разом з тими мудаками. Але найстрашніше не це... Найстрашніше те, що вони забрали з собою на той світ невинних людей і зробили дитину сиротою. Хлопець вижив. Але ще невідомо яка доля на нього чекає і чи зможе він викарапкатися. Селезінка видалена, розрив печінки, розрив нирки. Перелом обох ніг і дуже важка ЧМТ.
  Залишки від машини, в якій їхав хлопчик з батьками:  В інтеренеті організовано збір коштів на допомогу Богдану
  Номер картки 4731 2191 1835 4269. Поліна Горлач - це старша сестра Богдана - Єдина рідна кров, яка в нього залишилася...
   
  Останнє редагування: 1 тра 2019
 20. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  Ну от і все... Перестало битися серце Богдана. Не приходячи до тями, він так і помер в комі. Сьогодні поховали.

  [​IMG]
   
а де твій аватар? :)