Допомога для Сергія Руднєва (Capitoshechka)

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Іспанка, 22 жов 2018.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Не думала, що моє повернення на ЛФ буде саме з такої сумної нагоди. Але я вірю, що ЛФівська родина, яка неодноразово допомагала один одному, і цього разу не залишитися небайдужою.
    Нашої з вами допомоги потребує Сергій Руднєв - більшість з вас його знає як @Capitoshechka. 25 вересня Сергій потрапив у страшну ДТП - його, велосипедиста, збила маршрутка (більше деталей ДТП за посиланням). Відтоді він бореться за життя та здоров"я у лікарні. Вже було проведено декілька оперативних втручань і це ще далеко не кінець:sad: У Фейсбуці була створена група допомоги, де можна прочитати про весь перебіг подій. Увійти у Facebook | Facebook
    Як ви можете допомогти? Насамперед фінансово.
    5168 7573 7501 4885 - картка Приватбанку, Руднева Александра Григорьевна (мати Сергія)
    4188 3710 2204 1991 - картка банку Аваль, Руднева Александра Григорьевна
    Наперед дякую всім небайдужим!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Оновлення:
    Вчора розмовляла з Сергієм по Вайберу. Голос бадьорий, тримається бійцем і навіть жартує. Просив передати всім вітання і сказати "Не дочекаєтесь" :))) У нього розтрощений таз, забої внутрішніх органів, струс мозку, зламана рука. Вже було проведено 3 операції, на останній склали його потрощений таз докупи. Попереду ще одна операція - скріплятимуть руку пластинами. Поки що операція відкладена на невизначений час через високу температуру невідомого походження - наразі шукають причину. Ну і найболючіше питання - фінанси :sad: За місяць часу на лікування вже витрачено понад 100 000 гривень. Тому кожна гривня важлива. Давайте не залишимо людину в біді!
     
а де твій аватар? :)