Домофон метаком

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем SERYJ, 31 жов 2009.

  1. SERYJ

    SERYJ Member

    Чужие здсь 'ходют' .У меня есть желание купить самолёт но нет возможностей,
    есть возможность купить козу но нет желания....Так выпем за то чтоб наши возможности не росходились с жиланиями...
     
  2. Bodya

    Bodya Member

    ну-ну... може ти просто до сусідів хочещ залісти ;)
     
  3. vujko

    vujko Member

    З тими домофонами то взагалі розвод.... прижодить фірма і промиває всім жильцям мозги.... мол от всі майже погодились а ви ні, треба ставити давайте гроші....

    Далі є такий слизький пунктик "Обслуговування"- Чому люди мають платити за нього, якщо врни купили ці двері з домофоном і замком, трубки в квартири, ключі. Повірте мені як спеціалісту в цій галузі якщо все якісно виконати в плані монтажа, то все без проблем працює по 2-3 роки.

    Адже купивши замок в квартиру ми не ходимо в магазин і не платимо за його обслуговування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Азбуку краще придбайте!

    Люди мали б платити за ремонт, викликаний вандалізмом користувачів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. sani

    sani Well-Known Member

    ті домофони то повний розвод, в нас в домі був прекрасний механічний кодовий замок на металеві двері але ЛЕГКІ, не треба було пів години в кишенях ключі шукати, щоб зайти, просто код ввів і все. Друзі прийшли код сказав і зайшли...

    Поставили то чудо, дуже тяжкі двері, діти взагалі живіт надривають, щоб ті двері відкрити, як було "чисто" так і залишилось, як ходили незнайомі люди(я реально не можу запам"ятати всіх жильців 10 поверхового будинку, які раз в кілька місяців змінюються бо деякі квартири здають) нічого не змінилось, тільки кишені жильців опустіли на енну суму, і ще кожного місяця 6грн за "обслуговування"

    Ставити домофон вигідно тільки у власному будинку, де ти сам господар і можеш проконтролювати наявність чужих у домі, і то самому або найняти приватного спеца, який не буде вимагати абонплату!
     
а де твій аватар? :)