Докази неіснування Бога

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Interaktive, 26 лип 2017.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Слово боги/Бог у Біблії часом не означає Того Бога, Якому поклоняються християни. Є люди, для яких диявол є бог. І чому написав: не зовсім так. Бо не завжди ті боги, яким люди покланяються є вигадані, вони можуть бути реальні духовні особи.
     
  2. Slav

    Slav Well-Known Member

    В Першій Божій заповіді якраз мається наувазі Бог, якому християни повинні поклонятися, та одночасно Першою Божою заповіддю Бог інформує та наказує христянам, що не існує будь-яких інших Богів (чи богів) і всі інші Боги є лише людською вигадкою. Мої слова підтвердить будь-який християнський священник.

    Я говорю саме про Першу Божу заповідь. Якщо ви знаєте про якісь інші місця у Біблії, де визнається існування якигось інших Богів, то будь-ласка дайте посилання на такі місця у Біблії, якщо вони є.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    доведіть це, про вигадку.
     
  4. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Шановні християни, атеїсти та всі інші хороші люди!
    Сперечатися про бога не варто, бо абсолютно немає про що. Християнського бога, в такій формі, в якій нам про нього говорить церква, ніколи не існувало!

    Якщо взяти біблію на мові оригіналу (др. еврейська мова), то слів "бог", "господь" і т.д., там ніколи не було. Та й на сьогоднішній день в івриті подібних слів немає. І євреї - єдиний народ, у якого немає аналогів слова «бог». Слова Бог / God / Gott / Dieu / Dios - неможливо перевести на іврит.
    В біблії приблизно 2 тис. разів написано слово "אלוהים", що читається як "елохім".

    Ті, хто перекладав біблію з івриту, замість"елохім", в залежності від контексту, самовільно вставляли слова типу "бог", "господь", "ангели", "судді" тощо. Тобто навіть в бібілії в старому завіті про бога немає жодного слова. Це всього лише витвір людської уяви!

    Хто ж такий/такі цей "אלוהים" (елохім)? Закінчення "ім" на івриті - це множина чоловічої форми. Тобто мова йде про групу осіб, що називалися себе "елохімами".

    Та ж перша заповідь дослівно звучатиме приблизно так:
    "Я Яхве (YHWH - ЙХВХ) Елохім твій, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства; Хай не буде у тебе інших елохімів, крім мене".
     
    Останнє редагування: 18 сер 2017
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Як ви перекладете першу заповідь?

    Не буде у тебе інших ілохімів, крім мене?
     
  6. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Отже, біблійного, чи християнського бога таки не існує. А 3 млрд. людей вірять в Ілюзію!

    Це приблизний переклад, я не філолог і не лінгвіст)
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Суть в тому, що так званих елохімів було багато, а один з них - на ім"я "ЯХВЕ", хотів бути найголовнішим/найважливішим серед них!

    Мільйони примірників біблії не вартують навіть того паперу, на якому вони написані. Одна брехня, маніпуляції та хворі фантазії.
     
    Останнє редагування: 18 сер 2017
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та чого багато? Троє.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та-та... І знайшовся Ігор Федоришин і все опровеГ одним дописом на ЛФ.:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зате одним махом пояснили всю лінгвістику та філологію.

    От чомусь у нас так є. Не спеціалісти пояснюють, а фірмани, доярки, лісоруби і т.д.
     
  11. Slav

    Slav Well-Known Member

    Це підтвердить кожний священник. Але це добре зрозуміло і зі змісту Першої Божої заповіді.
     
  12. Slav

    Slav Well-Known Member

    Обережніше... Вас тут можуть віртуально заклювати і забанити за такі відвертості. А ще можуть за таке і пошукати в реалі...
     
  13. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Та чого троє? В старому завіті про кількість з цього приводу
    нічого не сказано!

    Вибачте, але я точно не фірман, не доярка, не лісоруб і т.д.

    Якщо Ви не звернули увагу, говоримо ми з Вами не про лінгвістику і про не філологію. А про докази "не існування бога". Саме їх я Вам і привів.

    У Вашому "фірмовому" стилі, немає що сказати по темі, чи по-суті... опа... і ми одразу переходимо на обговорення особистості . В рамках теми знаходитись не виходить?

    Я навіть Вам конкретні факти, які дуже легко перевірити. Хочете продовжити? Так спростуйте їх, а не починайте давати оцінку і характеристику Ігорю Федоришину!
     
    Останнє редагування: 19 сер 2017
  14. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Правда є такою, якою вона є. Всі мої висловлювання тут стосуються теми даного обговорення.

    Віртуально заклювати - це як? Це типу, коли немає аргументів по питанню, що обговорюється - то буду обговорювати опонента. Так подібне вже є і звичайно ж буде.

    Пошукати в реалі? Священники і попи?)))))
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    А мусульман чому не дораховуєте до цієї цифри? Вони ж в того самого єдиного Бога вірять. Лиш провайдери різні в християн і мусульман.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви впевнені? Чи може неуважно прочитали?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Неправда.


    1
    ’Εν
    В
    ἀρχῇ
    начале
    ἐποίησεν
    сотворил


    θεὸς
    Бог
    τὸν

    οὐρανὸν
    небо
    καὶ
    и
    τὴν

    γῆν.
    землю.

    Нема тут слова Елохім.

    А взято з подстрічкового перекладу.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цілителі, відьми:))), мольфари і всяке гадюче поріддя
     
    Останнє редагування: 19 сер 2017
    • Тупо Тупо x 1
  19. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Доведіть протилежне!

    Та ні, правда!
    Старий завіт писався на др. еврейській мові. Ось так це виглядає (початок книги Буття):



    Таке слово на івриті як אלוהים (Елохім) там є?

    Цей факт навіть не заперечує церква. На багатьох християнських інтернет ресурсах є їхні несміливі пояснення цього.
    Так само цим питанням роками цікавляться вчені, дослідники біблії, богослови, теологи тощо.

    Ось навіть цікавий сайт по цьому
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви бачите там то слово? Бо я не бачу.

    Я вам дав підстрічковий переклад, тобто під кожним словом стоїть переклад.
     
а де твій аватар? :)