Докази неіснування Бога

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Interaktive, 26 лип 2017.

 1. Slav

  Slav Well-Known Member

  р е к л а м а
   
 2. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Мабуть, коли та людина, яка образить - буде шкереберть летіти згори, то не буде здивована, що з неї будуть кепкевати. А може і буде...
   
 3. Slav

  Slav Well-Known Member

   
 4. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

   
 5. Slav

  Slav Well-Known Member

   
 6. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  А хто такий модератор, на ваше визначення?
  Ви забуваєте, де ви знаходитесь? На грішній Землі. Не розумію, чому ви так дивуєтеся, коли вам хамлять?
  Ви чекаєте вибачень і жалієтеся, щоб вибачалися перед вами? Спочатку треба самому навчитися пробачення просити, а потім вимагати це від когось. Бо коли по-справжньому когось пробачите, то пізнаєте щастя, а щасливим людям багато не треба для щастя.
  Свідкі цікаві люди, але це ортодокси християнства. Вони можуть не помітити того, кого чекають, бо мають багато правильної теорії і жодної практики. А без практики людина розгубиться перед випробуванням або просто зашиється в свою шкуру, як молюск у свою хатинку і все...
   
 7. Slav

  Slav Well-Known Member

   
  Останнє редагування: 1 жов 2017
 8. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  - Модератор хіба має право редагувати чиїсь повідомлення? Я що, удаляв ваші дописи? Ні. Тому чого у вас виникло таке запитання?
  - Я б може хотів від когось вибачень, але не пам'ятаю, щоб переді мною хтось вибачився - ні в реальності, ні у вертуальності. Та то не важно мені - головне, що ніхто не вважає себе хоч трішки неправим... Як я писав еолись - так чому ж ми так погано живемо, що друг на друга плюємо, а либімся тим, хто нам пестить і нагороджує лестощами?
  - Хамство було і буде, допоки не прийде царство Ісуса. Тому краще самому не хамити, хоча б старатися не робити цього, якщо вже невмоготу. Ми поки що люди, як би хто близько не наближався до джерела чистоти душі.
  - Деяки вважають себе найгарнішими і найдобрішими, але поки не посваряться і не витягнуть літру енергії з тебе - не зможе спокійно спати, щоб не отримати задоволення. Як енерговампіри...
   
 9. Slav

  Slav Well-Known Member

   
 10. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Я до "команди форуму" не належу. Я в іншій команді. Покруче, ніж-будь яка.
  Я с тим, що можуть редагувати дописи - з таким не стикався. Який сенс? Хіба у вас є скріни з відбитками пальців...
   
 11. Maklay

  Maklay Active Member

  Людина намагалася аргументувати кожне своє слово, наводила аргументи і докази. А Ви зразу "йолоп"... То всі люди йолопи для Вас, що мають думку відмінну від Вашої? Чи представнику команди форуму можна ще й не таке?
   
 12. Un.Known

  Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  Ні, не відразу.
  Не всі. Я з повагою відношусь до кожної думки, поки її власник не починає ображати усіх, що мають думку, відмінну від його.
  Та, я розстрілюю онлайн інколи. ))
   
  • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)