Докази неіснування Бога

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Interaktive, 26 лип 2017.

  1. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Беріть до рук біблію і ще підручник історії
    [​IMG]
     
  2. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Покажіть, де є такий "конкурс на кращого відьмака"?
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Калушанин Ігор Федоришин став учасником “Битви екстрасенсів”

    Минулої неділі на телеканалі СТБ вийшов перший випуск 15 сезону програми “Битва екстрасенсів”. Цього року проект розіслав своїх представників і зібрав кращих екстрасенсів з найвіддаленіших куточків світу, повідомляють Вікна.
     
  4. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    @Коммунарец, а скільки ще було вирізано людей во імя бога. Нариклад, візьмемо Київську Русь і Володимира, який вирізав третю частину свого ж власного народу, при хрещенні. За це він став святим! Жуть!!!
     
  5. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Тепер шукайте там слово "Відьмак"???
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    На цьому шоу "Битва екстрасенсів" беруть участь:
    -білі маги
    -чорні маги
    -відьми в поколінні
    -відьмаки і т.д.

    Нормальна людина, психічно здорова не буде брати участь у подібних програмах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    І там пише, що Ігор Федоришин - "відьмак"???
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Своєю участю сам себе ідентифікував.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я вас питав про людські жертвоприношення Богу, а не про Садом з Гоморою, яким він намагався дати шанс - якби там був хоч один праведник, то не знищив би ту мерзоту розпусти і блуду. До вас теж добереться колись :clapping:.
     
  10. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Майстер-профі-втікач від прямої відповіді, тобто Ви не знайшли слово "відьмак" навпроти мого імені?

    Ось мій офіційний сайт - www.igorfedoryshyn.com
    Прошу пошукати там слово "відьмак", або підтвердження, що я маю відношення до магії! Якщо там такого не знайдете, чесно буде з Вашого визнати - брехун Ви, @Мих !

    Давайте все ж таки повератитися до нашої теми про Вашого кровожерливого бога і любителів обрядів на могилах і трупах)))

    Дуже хочу дізнатися кому саме Ви молитесь?
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це точно. У темної сили теж свої герої. Демонстрація сил чи брязкання мучкулами?
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Капєц, ще раз... :scratch_one-s_head:о_О

    :)))
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не буду вимагати від вас документів - бо че справа честі їх подати, але я не читав таких про Володимира. В ім'я Бога і клянять баби, і дійсно вбивают, і кажуть "З Богом" - йдучи на злодійство, і "З нами Бог!" - вбиваючи мільйони в концлагерях.
    То вам-то що, який не вірить в існування Бога - чого переживати: ЗНАЧИТЬ ТО НЕ БОГ ТВОРИТЬ!
    Але в Біблії давно написано те, за що спалювали еретиків і в Откровенії Иоанна написано, що деяки церкви дружать з Сатаною а на них кров людей агнцевих. І їм винесено попередження, як і тим, хто слугують Діабло.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Попалося випадково у пошуку "Хроніки апокаліпсису" Салль Сергій Альбертович. Цікаво... Конкурент, все-таки. Відео виставляє, як Чапман... Ну, знаєте, "Тайты с Чапман". Якщо взнати її біографію, то взнаєте її как агента КДБ в Америці ну і так далі, поки її не виштовпхали з США. Потім почала ото клепати про різні таємниці світу... Так і тут. Ось даю прінт з сайту. Таке враження, що @Igor Fedoryshyn - це "перевоплощение" Сергія Альбертовича. Хоча у Діабло багато облич, а суть - одна.
    Хотів би подивитися його кіно, та трафік маленький. Якось зайду і подивлюся його "художества"...

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Для мене завжди було великою загадкою: як це християни читають біблію?

    Будь ласка, біблійський бог/ бог Ізраїлю вбиває невинних дітей. В чому була їхня вина???
    Вихід, розділ 11

    Вихід, розділ 12

    Згадаємо ще всесвітній потоп, продовжувати?

    @Мих, так де тут була брехня з мого боку. І зрештою, хто тут брехун?
     
    Останнє редагування: 27 сер 2017
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Igor Fedoryshyn
    Тобто, дев'ять попереджень фараону не вистачило, щоб відпустити евреїв додому, яких в рабстві тримали? Вам шкода дітей рабовласників, а еврейських ні? Мені всіх шкода, але египтянам ще задешево обійшлося. Росіянам перепаде більше.
    Як бачите, Бог справедливий і честний по відношенню до гнобителів і навіть до язичників. Але вони не "піддані" Бога, здається. А тоді ще не було Евангеелії і навіть Ветхого завіту і крижалів Моісея, щоб поприкнути у беззаконні.
    П.С. Почитайте оповідання. Може зрозумієте, а може не "дійде".
     
    Останнє редагування: 27 сер 2017
  17. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Я так розумію, що подібним чином можна виправдати всі масові вбиства. Якщо це робила церква, то це церква Сатани (як на мене це стосується всіх християнських церков). Якщо це робив біблійний бог, то в нього були на це вагомі причини. Дуже зручно так!

    Тим не менше - біблійний бог/бог Ізраїля/Сіону - кровавий вбивця! На кожному кроці в біблії про це пише. Діяльність його церкви - аналогічно. Посюди кров, насильство і масові вбивства!
     
  18. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Правда дуже проста: інші народи справді не його піддані, ось бог синів Ізраїлю і вбивав масово всіх! Знову ж таки - в біблії про це все детально описано!
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви теж не його підданий.:))) Сушите сухари.
    Або все ж передумаєте - час ще є? Будете діамантом в короні преображених :good:
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Скажімо так: Ви теж не відразу дійшли до такого стану, коли стали розумним, навіть розумнішим за Трорця. Мабуть не одного таргана зачавили, курок зарубали, мух перебили... Але Творець теж не відразу "Москву построил". Якщо і було щось - то на то були справді вагомі причини.
    А якщо ви, люди, розумні, то спиніть війни, кров, насильства. То мабуть іншого виходу немає, як зупинити це по іншому. Але вже так не буде, як я тільки но написав. Люди самі себе знищать, але спасуться ті, що вірять в Бога і його сина. Вони спасуть праведних і розкаявшихся у своїх гріхах.
     
а де твій аватар? :)