Догляд за обличчям

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Pandorra, 4 чер 2018.

  1. MargoTil

    MargoTil миється в бані

    Дівчатка, як позбавитися від прищів на обличчі, можливо маєте декілька порад?
     
  2. Svitlana Grogol

    Svitlana Grogol миється в бані

    Промиваю натуральними скрабами з кави) а так - просто адекватне харчування, тобто менше м'яса, без напівфабрикатів, ніякого цукру. Більше овочей, фруктів та горіхів. Шкіра довго залишається молодою)
     
  3. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Так штукатурка рулить.:)))
    От саме страшне коли просипаєшся ранком,а біля тебе зовсім друге обличчя сопе. :)))
     
  4. Musson

    Musson миється в бані

    мне жена крем купила какой то и им мажу
     
  5. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    А в дзеркало дивився?:))):uaflag:
     
  6. nadiyaEEE

    nadiyaEEE Member

    і як люди цукру не їдять, то напевне ви мед їсте, бо мені солодкого постійно хочеться, я стараюся їсти менше цукру, але все одно вживаю.
    Згодна, що їжа має велике значення, але все одно мені здається цього замало. Хоча я теж не дуже й щось таке застосовую. Кожного вечора мастю олією шкіру замість крема, ну а ранком звичайний крем з Єви. Ось і все.
     
  7. masterpiece

    masterpiece New Member

    кислотний догляд - пілінги, тоніки, умивалки з кислотами. Головним чином, саліцилова.
     
  8. Usernet

    Usernet New Member

    Якщо вас цікавить догляд за собою , то я думаю вам буде цікаво курсы маникюра , а почитати все про це можно на цьому сайті https://www.miracle-nails.com.ua/
     
  9. Ladanova

    Ladanova Member

    Порадьте хороший крем для комбінованої шкіри для звужння пор.
     
  10. Sammilka

    Sammilka Member

    Спробуйте японський крем для обличчя https://otome.com.ua/kosmeticheskie-linii/dlya-lica-uhod/krem-dla-lica/ старіння. Головне правильно підібрати засіб і регулярно ним користуватися, так само не забуваємо про правильне харчування і масаж, який так само чудово справляється з мімічними зморшками.
     
а де твій аватар? :)