Добудова лоджії

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем touptikon, 23 тра 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. touptikon

    touptikon New Member

    Підкажіть будь-ласка, чи обов"язково потрібен дозвіл сусідів для прибудови лоджії на першому поверсі на нефасадній стороні? Сусіди зверху (другий поверх) не погоджуються.
     
  2. BigDub

    BigDub Member

    Зміна фасаду потребує погодження усіх мешканців. Це не хлів якийсь.
     
  3. touptikon

    touptikon New Member

    а зміна НЕ фасадної сторони теж потребує згоди всіх мешканців ?
     
  4. BigDub

    BigDub Member

    Все, що є фасад - це спільна сумісна власність. Мусите приймати спільне рішення
     
  5. DenisMerkushko

    DenisMerkushko миється в бані

    В будь-якому випадку необхідно отримувати дозвіл від мешканців на прибудову. Сам так прибудовував теж на першому поверсі лоджію з полікарбонату (по типу такого profil.ua/listovye-plastiki/polikarbonat). Але я не впевненений, як це саме працює в кооперативах. Здається, з юридичної точки зору, там це зробити буде набагато простіше.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. trap

    trap Member

    це в новобудові?
     
  7. touptikon

    touptikon New Member

    ні, це брєжнєвка.
     
  8. Zaaaya

    Zaaaya New Member

    привіт. питання про освітлення у лоджії холодній, ну без утеплення і опалення. вологість там нічогенька і я переживаю чи не попсуються світильники. вірніше не знаю які з по параметрах підійдуть, бо по дизайну хочу типу такі Цвет арматуры Золотой. Точечные светильники - магазин G9.com.ua і там є ж "степень пилевлаго защити", а шо воно таке, х.з? може зможе хто просвітити? вдячна заздалегідь.
     
  9. Aristarh

    Aristarh миється в бані

    В основному на всі добудови необхідна згода співмешканців, тут вже треба вміти домовлятись.
     
  10. irinabelaya

    irinabelaya Member

    стосовно забудови лоджий, я вам дуже раджу утеплити підлогу і стелю. але якщо не вийшло то ось тут почитайте статтю про лоджії та балкони і як їх утеплювать https://uden-s.org/uk/obigriv-lodzhij-i-balkoniv-iz-panoramnymy-viknamy-2/ і все в вас буде добре
     
  11. tohanich

    tohanich Member

    Ролеты День-Ночь из магазина ДомДом - https://www.domdom.com.ua/ua/tovary-dlja-doma/zhaljuzi/zhaljuzi_den_noch/, идеальное решение для улучшения интерьера в вашем доме. Эти стильные и функциональные аксессуары не только прекрасно регулируют уровень освещения в помещении, но и добавляют шарма вашему интерьеру. Их удобство проявляется в том, что вы сами контролируете, сколько света пропускается через окно, создавая идеальное сочетание уюта и интимности. Благодаря двухслойной конструкции, они обеспечивают идеальную изоляцию от жары летом и холода зимой. Ролеты День-Ночь из магазина ДомДом прекрасно впишутся в любой стиль интерьера благодаря разнообразию цветов и текстур. Установите их во время ремонта, и вы увидите, как ваше пространство станет более уютным, функциональным и элегантным. Это незаменимый элемент дизайна, который придаст вашему дому новый облик и комфорт.
     
Tags:
а де твій аватар? :)