Доброзичливі балачки -33

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем Latana Royal, 13 жов 2017.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    • Подобається Подобається x 1
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Я дивлюсь американську версію голоса але ні разу не чув щоб учасники і судді розмовляли на кацапський мові або інших
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Дівчинка талант але вона хоче всім догодити тому її ніколи не пропустять, але я подивився цей уривок і здалося що я подивився перший канал останкіно
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так вони і індіанською не розмовляють, якщо вже бути до кінця чесними.
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Індіанських багато))))
     
  6. HalynaOdessa

    HalynaOdessa одесіточка

    Масляна до нас прийшла,
    Радість людям принесла,
    Ну а ми прийдемо з млинцями,
    Зустріти свято разом з вами!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Дуже довго велася робота по навмисному знищенню української мови і культури та насаджуванню російської. За часів сересеру багато сімей перемішалося, а це реальні люди із власними долями.
    Я по собі скажу, що після 2014 року реально прозріла, бо в моєму оточенні питання мови взагалі не було питанням, ні в один, ні в інший бік. Навчали російською - то російською і розмовляли. І ніхто не казав, що це погано. Бабуся суржиком розмовляла, бо так вона звикла. І ми з нею так розмовляли.
    А коли сталися події у Криму та на Донбасі, я не раптом почала розмовляти українською. Це неможливо раптом змінити мову. У мене цьому передував досвід складання документів і договорів українською, виступи у суді. Я пам'ятаю, що для промови треба було повністю скласти текст і засвоїти його. А коли траплялося щось говорити поза межами запланованого, то це було дуже важко - суцільне "бе-ме".
    Потім були партнери по роботі україномовні, з якими я намагалася спілкуватися українською і то теж було не легко. Весь час гальмуєш у розмові, бо підбираєш слова, контролюєш вимову. Мені казали "Фе, не псуй мову, припини, в тебе не виходить".
    Коли мо поїзали в Карпати у 2015, я була впевнена, що ми там отримаємо досвід чудової української мови. Я так донці і сказала, що їдемо вчитися розмовляти, бо я говорила ще так-сяк, а донька взагалі не говорила. Але нас чекало розчарування, бо ми чули який завгодно суржик, тільки не українську мову. Я буквально була шокована, коли в Закарпатті на нас сипалися російські слова від місцевих.
    Навіть коли завдяки донці ми почали з нею щодня розмовляти, вже впродовж року, все одно доводиться або вставляти російські слова, або переривати розмову, намагаючись пригадати потрібне слово українською. Наш тато дуже позитивно ставиться до української мови, але коли намагається відповідати, то це суцільний анекдот.
    Тут, на форумі, я теж спостерігаю багато русизмів від галичан. Хоча дописувати на форумі легше, ніж розмовляти, бо можна завжди себе перевірити. Але розумію, що люди завжди так розмовляли, тому навіть сумніву не мають, пишуть так, як звикли розмовляти і не обтяжують себе перевірками.
    Наприклад, в українській мові немає звороту "говорити на .... мові" це кацапська форма. Українською правильно сказати "говорити ..... мовою".
    Ще дуже часто чую "віддихати" замість "відпочивати". Це суржик чистої води. Російське слово "отдыхать" на український манер.
    Ну і багато іншого, подібного.
    Тому, у нас тут кожен розмовляє кацапською, просто багато хто про те не здогадується і до себе не прислухається.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Але жодна з них не є англійською :)
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Українці в це свято завжди готували вареники.

    Колись-колись північна межа культивування пшениці проходила в районі 100км на північ від Чернігова. А на північ від тої межі розсло лише жито. А з житнього борошна вареників не наліпиш. От і мусіли кацапи бліни пекти))))))))

    Хоча, звичайно, потрібно визнати, що в цьому вони досягли неабиякої майстерності!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Батько — дипломат, посол Радянського Союзу на Кубі,

    ОППА!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ольга Полякова — похресниця Фіделя Кастро.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А коли з лопати, то, мабуть, неперевершеними здаються...
    До речі, з житнього борошна якось робила вареники.:) Це могло бути тільки на фазенді, де скінчилося пшеничне борошно, а житнього завжди вдосталь, бо хліб житній не так часто пекла. Нічого так вийшли вареники, трохи темненькі, але зліпилися. З порічками.
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. prius

    prius Well-Known Member

    і налисники
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. HalynaOdessa

    HalynaOdessa одесіточка

    [​IMG]
     
    • ... ... x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Хоч не заходь у політику. Так заводжусь... :facepalm::pardon:
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    С Новым Годом !!! :) :air_kiss::give_rose:

    [​IMG]
     
    • ... ... x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну нарешті!!
    Шампанське треба...
     
    • ... ... x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я тоді теж піду.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    :give_rose::drinks:

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    наш шеф-повар блины печет)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Боже... цей ніс, ці лапоньки! :girl_angel::give_heart:
     
    • ... ... x 2
а де твій аватар? :)