Диплом

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем pavloss, 10 сер 2018.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    з власного досвіду...
    4 клас... 1 вересня... пройшов перший урок... заходить директор школи...
    - Так... ну я вас усіх вітаю з новим учбовим роком...
    Завтра всі приходимо з відрами - їдемо на помідори...
    всі: УРА-А-А... (тому що на полі цікавіше, чим вчитися... свобода :yahoo:)
    і так цілий місяць, або й півтора... щороку...
    5 годин робочий день, норма 15-25 відер помідорів, вчителька все записує...
    відро помідорів з собою додому можна взяти (або скільки піднімеш)
    буває, що й на яблука посилали, на огірки...
    ну а в кінці сезону - зарплата... хто скільки заробив..
    кілька десятків рублів виходило :)

    ще бувало, лікарські рослини збирали...
    ще батько привозив мені надомну роботу - ящики посилочні збирати... 12 копійок штука )

    я впевнений, що так правильно ... так на практиці людина вчиться розуміти ціну грошей...
    тоді і витрати на навчання будуть більш точними...

    ніхто ж не каже, що у дитинстві треба надриватися... але можна ж знайти щось за інтересами, та по кілька годин кожного дня
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А шкільна програма хай йде лісом...І потім чого дивуватися, що сільські діти були неконкуретні до міських при вступу до вишів?

    Я впевнена, що так не правильно. По-перше, не можна підміняти навчання помидорами, по-друге, хіба можна 4-класникам (9років)тягати ведра з помидорами?
    Заробляти успіють. Все життя попереду.
    Мій син без помидорів в 4класі - в 18 років(після 1курсу влітку) поїхав комп'ютеризовати сільські школи по Україні. Була така програма. На бусіку вдвох (він і старший хлопець - він і водій) розвозили комп'ютери від фірми, пробивали розетки, прокладали мережі, встановлювали потрібне ПО, займались навчанням вчителя інформатики і директорів.. Побрив голову налисо і поїхав). Що вони там їли, а спали сидячи... Іноді добросердечні сільчани насипали хлопцям борщу..
    За місяць заробив багато. Навіть додому микрохвильову пічку купив)
    Ніхто не примушував, сам знайшов роботу. Так це хоч повнолітня людина, хоч і молода дуже. А щоб малюки тягали повні ведра я не розумію. Цього не можна.
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1) раніше навчання було з 7 років... тобто 4 клас - це не 9...
    2) "тягати відра" по 7-8 кілограм доводилося аж за 10-20 метрів до причепа... раз на 15 хвилин...
    3) якась робоча втома була, але зовсім виснажених дітей я ніколи не бачив, цього б ніхто не допустив
    4) ну а в чому смисл тримати живих людей у тісних класах, і пхати їм у голову знання, які ніколи в житті не знадобляться :scratch_one-s_head:
    5) коли було цікаво вирішувати задачки - я кілька разів вигравав районні олімпіади по математиці і фізиці...
    але коли було нецікаво... вибачте дорослі... коли я не розумію смислу... не вірю :mda:
    6) у роботі в сільському господарстві смислу значно більше, чим у заняттях спортом ;)
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну а якщо зараз раптом скоротять на роботі... і терміново потрібні будуть гроші... піде на фізичну роботу?
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    _103768518_swns_pumpkin_patch_002.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Він айтишник вищої кваліфікації. І вчився не тільки в виші - в цій сфері вчитись треба постійно, зате без роботи такий спеціаліст ніколи не залишиться. У нас айтишники одержують порівняно великі гроші - до $5 тис.,в залежності від статусу. Бо платить їм частіше за все їноземна кампанія - США, Канада, Швецарія, Англія тощо.
    А, наприклад, в Канаді айтишник отримує стільки ж, скільки, наприклад, водій автопогрузчика, що розвозить в супермаркеті продукти чи піддони.
    І точно так же цей водій може взяти кредит на 30 років і купити будинок за $500тис. повністю з меблями, готовий до експлуатації...Якщо родина стане більше, він може переїхати з того дома в інший - йому просто в банку зроблять виплати кредиту трохи більшими і все, аби кредитна історія була гарна...

    У нас зараз по 20тис. і більше стали заробляти медпрацівники (ті, що з ковідними). Підняли викладачам - вже при Зеленському.
    Шкільні вчителя з категорією стали заробляти непогано.
    Але все це не ті гроші, щоб брати кредити на купівлю житла.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Картинка з гарбузами дуже яскрава та позитивна, але це тільки фото. Чи багато навозить 5річна дитина.
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ось канал програміста з Ростова, живе в Канаді, отримує тисяч 10-15,
    все залежить від кваліфікації...
    https://www.youtube.com/c/Програмысли/videos

    щодо житла... ну а скільки при союзі стояли в чергах на однокімнатну квартиру... )
    чи не щастя )
    це вже залежить від аппетитів...
    десь у селі можуть і одразу житло дати... аби тільки жили, та якусь користь приносили,
    а місті - тісно і дорого... так завжи було :not_i:

    на днях знайомий черговий раз приїхав з Польщі...
    робота є, усе там класно і дешево... не те що в нас )
    крім вартості житла і землі...
     
а де твій аватар? :)