Дім легенд

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем A_l_e_x, 30 тра 2010.

 1. poputochka

  poputochka Active Member

  Та нє,вже не грішіть,і кондиціонери є, і система вентиляції - мій чоловік сам ставив,просто все замасковане,хоча як придивитись,то можна і "воздуховоди" побачити.
  .
  А щодо пожежі згідна з Вами - провести швидку евакуацію людей не вдасться.
  Хоча з другого боку- це ж був жилий будинок,і ті сходи не дизайнери вигадали - вони були весь час. От в сусідньому будинку люди й досі живуть в тих же умовах,правда такого натовпу певне там не буває.
   
 2. Вадюшка

  Вадюшка Well-Known Member

  Нiчо так "кнайпочка" о п'яти поверхах плюс тераса... :crazy::mocking:
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Mavra

  Mavra Member

  Все замасковане і не вмикається? ;) Бо повітрям свіжим там і не пахне. В манюсінькій кімнатці 5 столиків, за кожним купа народу, жара і духота.

  Щоправда я була там в травні ще, може з того часу щось і поставили.
   
  • Подобається Подобається x 3
 4. Яруська

  Яруська Well-Known Member

  Побувала і я в тій кнайпі. Випити кави на терасі там можна. Але мені теж було не по собі від тих вузьких сходів і від машини яка висить над дахом і колишеться на нещасній пружиніо_Оо_О Брррр
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Вадюшка

  Вадюшка Well-Known Member

  А чого висить? Стоїть же начебто на даху. Ми в ній посиділи по черзі, нічого не коливається. Ото на чому раніш їздили, кумедно... :crazy:
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. Sten

  Sten New Member

  Таки сходив сьогодні, дійсно - духота і тіснота, в залі не сідали, а пішли зразу на терасу....та ті сходи просто нескінченні, особливо коли доводиться роминатись з потоком людей, які йдуть зверху. Гірші сходи тільки на верху ратуші, хто був - зрозуміє :)
  А загалом - так собі, є місця набагато кращі. Автомобіль, фігура сажотруса, голуби, ринва для монет - все це добре, але сама реалізація ідей виглядає якось дешево, непереконливо і негармонійно в естетичному плані. Єдиний плюс - на даху сидиш.
   
  • Подобається Подобається x 3
 7. Deus igrok

  Deus igrok Дуже важлива персона

  повторюватися не буду. дизайн , тай узагалі задумка цікава.

  страви - "не фонтан" ... замовили дві одинакові поживи ... а далі почалася кумедія ... через 35 хвилин принеслу єдну поживу мому товаришу , а мені вже ше через 25 хвилин ... шо геть поламало і настрій, і плани ... ми то думали на 20-30 хвилин заскочити ... а в результаті нудилися з годину.
   
 8. Lakrica

  Lakrica Могучий

  Мне очень понравилось в доме легенд! Безумно милые официантки, очень вкусная кухня и необычный интерьер! Побольше бы таких заведений..и хотя бы паручку бы в киеве..(
   
 9. Maryna Demeshko

  Maryna Demeshko New Member

  Дуже ідейно зроблено, все дуже сподобалося, тільки на сходах трохи небезпечно може бути, якщо там щось пити міцне:)
   
 10. Люблю дім легенд, хоч був там тільки 2-3 рази. Єдине що - хоч це і одна із візитівок закладу - дядько при вході. Так і не розумію що від мене з дівчиною хотів, трохи напрягає, хоч це і його робота. Більше всього подобається останній поверх, звичайно що з його краєвидом, правда вільне місце там ніколи не знайдеш. Всередині трохи тісно, хоч і є на що подивитись, цікава задумка і з туалетами :mocking:
   
 11. soviet

  soviet Well-Known Member

  Зроблено оригінально, дуже навіть цікаво, але обслуговують довго, страви як тут хтось писав не "фонтан"
   
 12. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  В "Домі легенд" була лише раз. Враження - дуже гарна задумка, але як на мене дуже тісно й мало місця, дуже круті сходи (в мене серце йокало і ноги підгиналися, коли спускалися згори), постійно купа відвідувачів, задуха. Страв не куштували, бо не було нам місця, щоб присісти. Мій вердикт - сходити туди на екскурсію, подивитися один раз можна, але для відпочинку існують набагато кращі й приємніші місця.
   
 13. Ferret

  Ferret New Member

  Чудове туристичне місце - для одного-двох відвідувань. Шкода тільки, що тераса ввечері зачинена - а було б класно. Натовпу, може, і не було б, якби екскурсоводи не водили групи. І ще - дужа смачна і недорога власна наливка, якшо порівнювати з іншими туристичними алкогольними штуками. Вицедив собі стопісятграмовий графінчик солодкої наливки (кавової, чи апельсинової), шось близко двадцяти гривнів, сорок градусів, і пішов гарненько гуляти...:mocking:
   
 14. Little Miracle

  Little Miracle Well-Known Member

  Одного разу мені навіть "пощасливилось" посидіти там в левовій клітці. Чесно кажучи, враження не найприємніші....(( Хоча, як було сказано вище -
  :)
   
 15. Redhotchilly

  Redhotchilly Well-Known Member

  Дім Легенд, як і інші заклади Фесту, просто замануха для туристів... Меню і обслуговування жахливе.
   
  • Подобається Подобається x 2
 16. Little Miracle

  Little Miracle Well-Known Member

  Особливо в "Зенику" на Дорошенка
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)