Дієти, голодування, правильне харчування

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ШумелкаМышь, 11 лют 2010.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Всі дієти то дурня. Перебудувати голову треба в першу чергу, тоді перебудувати відношення до харчування. Збалансоване здорове харчування це те, що потрібно кожному організму. Не треба свій організм стресувати дієтами чи голодуваннями.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Найліпше холостим...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. plusik

    plusik New Member

    все правильно, только фрукты лучше кушать до 16.00

    ---------- Додано в 19:39 ---------- Попередній допис був написаний в 19:36 ----------

    я похудела за год на 50 кг и кушала за 2 часа до сна, а ложусь в 24
     
  4. plusik

    plusik New Member

    :good: Вы большая молодец!!! Мне вот самой не удавалось похудеть, а если и удавалось, то не надолго. Чем же я себя только не мучила, какой чепухи не покупала :facepalm:. А потом познакомилась с одной девушкой, которая за год сумела похудеть с 120 до 70 своими силами, без всяких добавок и прочего. она пригласила меня в женский клуб, где учит таких как я. Дело двинулось с мертвой точки. А Вам респект!
     
  5. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    А не підскажете, що саме це за клуб? Бо також самотужки щось не дуже виходить тримати себе в формі(
     
  6. plusik

    plusik New Member

    :good: Вы большая молодец!!! Мне вот самой не удавалось похудеть, а если и удавалось, то не надолго. Чем же я себя только не мучила, какой чепухи не покупала :facepalm:. А потом познакомилась с одной девушкой, которая за год сумела похудеть с 120 до 70 своими силами, без всяких добавок и прочего. она пригласила меня в женский клуб, где учит таких как я. Дело двинулось с мертвой точки. А Вам респект!
     
  7. Makso

    Makso New Member

    Треба вміти дослухатися до свого організму і їсти продукти, максимально наближені до натуральних. Я намагаюся слідувати цим двом правилам і сподіваюсь, що мій організм сам підкаже, яку систему харчування обрати, що їсти, коли і скільки
     
  8. vadimh

    vadimh Member

    Для того, щоб схуднути не потрібно ніяких обмежень у харчуванні, достатньо лише збалансувати систему обміну речовин в організмі та біоритму. Внаслідок чого все зайве відійде само по собі.

    Єдине обмеження полягає у зведенні до мінімуму вживання продуктів з домішками шкідливих емульгаторів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Novyzna

    Novyzna Active Member

    але не забувати думати головою)))
    бо в мене організм періодичо вимагає всіляку гидоту, типу злобного фаст-фуду.
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Olenall

    Olenall миється в бані

    супер! зараз можно притримуватися посту
     
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    часовой есть лицо неприкосновенное, его неприкосновенность заключается в особой охране Законом его прав, в праве применения оружия согласно данного устава, и подчинении строго определенным лицам: начальнику караула и своем у разводящему ... ой простите, при слове "пост" - автоматика сработала ...
     
  14. Olenall

    Olenall миється в бані

    это хорошо если автоматика работает хорошо - открыл холодильник - ЗАКРЫЛ! все без сбоя после 18!
     
  15. viktorvv

    viktorvv миється в бані

  16. dfghj

    dfghj Member

    а навіщо голодувати? це не правильно! можно тільки зробите ще хуже!. Просто потрібне правильне харчування і все. І фізичні вправи ,і все
     
  17. aldhhf

    aldhhf миється в бані

    Да,я тоже с вами согласна что голодать это не правильно,могут только начаться проблемы с желудком. Я вот приводила себя в форуму с помощью обычных овощей,фруктов. Делала себе только кисломолочные продукты с помощью закваски Симбилакт с лактулозой www.zakvaski.com/production/simbilakt-vivo-lactulose.html . Он восстанавливает и поддерживает здоровую микрофлору кишечника, урогенитальной системы, верхних дыхательных путей,нормализует пищеварение, улучшает перистальтику. Для того чтобы приводить себя в форму самое то! И не нужно голодать
     
  18. viktorvv

    viktorvv миється в бані

    Еще много интересной информации о здоровом питании найдете тут znay.co. Благодаря этим методикам похудел на 10 кг.
     
  19. dianamm

    dianamm New Member

    головне правило здорового харчування - це багато білків. найкраще їсти хорошу дієтичну курятину. нещодавно познайомилась з фірмою *Епікур*, їх курятина не просто ідеально смакує, а ще й максимально здорова. Без антибіотиків і гормонів. Чудово, що така продукція з*явилась на українському ринку. Рекомендую і бажаю всім здоров*я!
     
  20. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    Бачила., шо зараз в інтернеті модне якесь інтервальне голодування. Хто пробував? Плюси, мінуси...
     
а де твій аватар? :)