Десятина в церкві

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Liliyah Romanova, 20 кві 2007.

?

Чи має бути десятина в церкві?

  1. так, має бути

    8 голосів
    44,4%
  2. ні, не повинна

    4 голосів
    22,2%
  3. в церкві має бути інше вирішення фінансової теми

    6 голосів
    33,3%
  1. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Десятина була необхідною, коли закон -угода був в силі. Після смерті і воскресіння Ісуса він втратив свою чинність.
    Християни давали не десятину, а згідно власниї можливостей і сумління.
    Старійшини і служителі зборів 1 ст, не жили за рахунок громади.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я би так не сказав, Сергію.
    Авраам- батько усіх віруючих дав десятину від своєї здобичі священнику Бога Всевишнього Мелхиседеку ще задовго до того як був укладений Закон Мойсея.

    Авраам таким чином поклонився і подякував Богові за свою перемогу над ворогом.

    Для мене, особисто, десятина, це спосіб поклоніння моєму Богові.
    Я в такий спосіб дякую Йому за усі Його благословіння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Деякі звичаї, які існували до закону стали важливими вимогами Закону.
    Християни повинні були давати стільки скільки дозволяло їм їх сумління.
    Апостоли не вимагали десятини і на відміну від сьогоднішніх пастирів працювали і самі заробляли на себе.

    ---------- Додано в 20:12 ---------- Попередній допис був написаний в 20:02 ----------

    ГДЕ ЦЕРКВИ ПОЛУЧАТЬ МАТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА?



    1Кор.16:1-3
    «При сборе же для святых поступайте так, как я установил в церквах Галатийских. В первый день недели каждый из вас пусть отлагает у себя и сберегает, сколько позволит ему состояние, чтобы не делать сборов, когда я приду. Когда же приду, то, которых вы изберете, тех отправлю с письмами, для доставления вашего подаяния в Иерусалим».

    2Кор.8:4
    «они весьма убедительно просили нас принять дар и участие [их] в служении святым».

    2Кор.8:18-21
    «С ним послали мы также брата, во всех церквах похваляемого за благовествование, и притом избранного от церквей сопутствовать нам для сего благотворения, которому мы служим во славу Самого Господа и [в] [соответствие] вашему усердию, остерегаясь, чтобы нам не подвергнуться от кого нареканию при таком обилии приношений, вверяемых нашему служению; ибо мы стараемся о добром не только пред Господом, но и пред людьми».

    2Кор.9:5
    2Кор.12:14-17
    http://jhwww.narod.ru/Desyatina.html
     
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ну не ось так же:

     
  5. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Звичайно. що не так. Але завдядки звязку подібних церков з владою на них важко знайти управу.
     
  6. plastic

    plastic Well-Known Member

    Левити давали десятину з десятини. Якщо віруючі-це царствене священство, то хіба по праобразу того часу не повинні давати десятину?
     
  7. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    «При сборе же для святых поступайте так, как я установил в церквах Галатийских. В первый день недели каждый из вас пусть отлагает у себя и сберегает, сколько позволит ему состояние, чтобы не делать сборов, когда я приду. Когда же приду, то, которых вы изберете, тех отправлю с письмами, для доставления вашего подаяния в Иерусалим».
     
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    Не знав в яку гілку розмістити своє вчорашнє свідчення, але оскільки воно пов"язане з грошима, то вирішив сюди.

    Стою в церкві, йде служба. Якраз момент, коли збирають пожертвування. Я витягнув гроші, але малу суму, ці гроші не були для мене чимось особливим, якоюсь жертвою, я легко міг з ними розстатися. І раптом мені захотілося чомусь дати більше для Бога, всередині захотілося якось по-особливому подякувати Йому за ті всі блага, якими Він обдарував мене. Я витягнув суму в 4 рази більшу, ніж спочатку. Ця сума уже була більшою і уже не так легко з нею було розставатися, ці гроші були уже для мене дійсно жертвою. Я віддав ці гроші з подякую Богу.
    Закінчилася служба. І тут до мене підходить одна жінка з церкви, котру я тільки в лице знав і дає мені якийсь кульок, каже, що це для нас.
    Я приніс додому, дивимося з дружиною, а там речі на суму десь в 6-7 разів більшу, ніж ту яку я зранку пожертвував для Бога! І що цікаво, що там були речі, в котрих ми мали нагальну потребу, просто ніяк не виходило нам піти та й купити. Про те що нам були дуже потрібні ці речі ніхто не знав з людей, тільки я і дружина! Це був направду подарунок від Бога!!!
    Для мене вчорашній випадок був великим свідченням того, що Бог дійсно піклується про нас і ніколи не залишає Своїх дітей! Просто іноді хоче навчити нас довіряти Йому більше і більше!!:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    А якщо Ви не взяли б ті речі, а залишили б для бідніших від себе, Бог ще більше нагородив би Вас. А так Ви вже отримали свою платню.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    Це не платня, п.Консультант:)
    То подарунок від Татка, несподіванка, сюрприз, відповідь на крок віри... Для мене цінністю є більше те як я отримав його, ніж сам подарунок як такий...:)
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В Уганді хочуть узаконити церковну десятину у вигляді податку
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Бог самодостатній, щоб себе забеспечувати... хоча йому і не потрібно нічого. Бо він спроможний нагодувати всіх людей, як Ісус, його помазанник, нагодував 5000 людей. Пожертва має мати добровільна і йти на потреби нужденних - поломників, бідних, інвалідів тощо.
    А монахи та матушки, що працюють без відпусток, повинні мати право сходити до святинь, а не накопичувати в собі гнів. Хоча я вражений їхньою самовіддачою служінню Богу, в той час, коли головні катаються на яхтах, носять непотрібну розкош від гидоти земної, мають круті автівки та пиячуть, і то я ще не казав про блуд та гомосексуалізм...
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Що за Татко? То ваш свекр, який працює в церкві в приймальоному відділені пожертв від населення? Шучу. Але що за Татко? Не просили і дали....
    Особисто я отримую після того, як прошу, бо навіщо зайвий раз турбувати? Але скажу, що не раз був вражений Його турботою та передбачивістю.
    Нащо йому більше того, що ви можете? Може так написали, що ніби більше за всіх типу похизуватися? Скільки дали - стільки і дали...
     
    Останнє редагування: 14 лис 2018
а де твій аватар? :)