Десять найбагатших львів’ян за версією «Forbes». Найзаможніший – Антонов - Львівські новини

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем NewsBot, 27 тра 2013.

 1. avatarwin

  avatarwin Well-Known Member

  Таких втілювачів капіталізму після 1991 року розплодилося повно, і втілюють по самі вуха.
   
 2. Un.Known

  Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  Ага, і в кожного 294 мільйони зелених на рахунках... :)))
   
 3. Bambook

  Bambook Persona non grata

  До Антонова які претензії - конкретно?
  Бізнес чистий, як сльоза, в інвесторах - уряд Ліхтенштейну і Європейський банк реконструкції та розвитку, в чому проблема?
  Жаба дусить?
   
 4. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Бамбук файний хлопака, але міліонер в нас, і бізнес чистий як сльоза?! Тричі ха-ха.
   
 5. avatarwin

  avatarwin Well-Known Member

  Може когось і душить, але простий народ просто задихається. Абсолютно чистий бізнес як і у всіх інших (хто був сам, або його родичі і близькі при кормушці КПСС, а пізніше перейшли з однієї партії в другу ,також при кормушці) , це стосується усіх бізнесів які працюють на сьогодні в Україні( легкова , харчова, паливно -мастивна , енергетична промисловість , і сільське господарство) без чого людина просто не виживе.

  Я би хотіла почути а що до тих великих мілліонерів , які підняли хоча один завод у Львові на ноги , а їх було так багато і в тому числі і наукових інститутів , з досить хорошим науковим потенціалом. Що розуму більше не достатньо, як купи-продай, і обдури. Хай піднімають колишні заводи такі як Полярон, завод ім Леніна , КІнескоп , Електрон , Автонавантажувач, Термоприлад і багато інших-ось тоді будемо про щось говорити.А бізнес безумовно чистий дивлячись для кого. У пані Юлії з її чоловіком також чистий бізнес, чи хтось сумнівається.
   
 6. Green belt

  Green belt Well-Known Member

  "Бізнес чистий як сльоза" ? Хтось знову бавиться в моралістів? Добре сидіти за монітором і розказувати що у всіх решта бізнес "недостатньо чистий". В нашій країні складно вести велику корпорацію чи в-во "чисто" не даючи хабарів, відкупного, і т.д. провладним і контролюючим структурам. Вони рідко ходять до ФОПіків в яких нема чого взяти, а от у п-ва, а ще краще в корпорації з великим оборотом, кількістю працівників є що "вкусити". І виходить так що людина генерує ідею, дає продукт на який є попит в даному регіоні, знаходить інвестора, розвиває виробництво і тут понеслось...якщо "дружби з верхами" по вказаному тарифу не виходить то прийдуть і скажуть "відписати" все на сина Івана Івановича а самому працювати в.о. - і тебе ніхто не троне, або просто задавлять і буде шанс втратити все.
  Якщо з самого початку бізнес не спонсорується/дотується з бюджету, як вугільні/металургійні гіганти на сході, то це ще той хардкор :rock:
  І стосовно того що розікрали/розбомбили заводи - нажили мільйони. Зі списку оголошеного раніше наприклад Тарас Кіцмей (SoftServe) - який завод з програмним забезпеченням розікрав цей Тарас щоб попасти у цей рейтинг? Хоча про діяльність SoftServe майже нічого не знаю, може таке і було:)
   
 7. Bambook

  Bambook Persona non grata

  Зрозуміло, що ви навіть близько не розумієте, про що пишете :)))


  Які претензії конкретно до Антонова?
   
а де твій аватар? :)