Дерматологи Львова.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем IgorLvivM, 3 лис 2013.

  1. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Робота. Звик брати на себе відповідальність. Підлеглі. Тощо.
     
  2. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ясно)А ви на підлеглих звалюйте всю відповідальність;)І не нервуйтесь,бо нерви то така штука погана...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. liljaaa

    liljaaa New Member

     
  4. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Звалюю давно. Їм пофіг. :sad:
    То є трохи інша тема десь тут поряд. Там варто шукати.
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Зменшіть зарплату їм, накладіть штрафи за не виконання посадової інструкції (якщо вона звісно в вас є), тоді скоро почнуть виконувати все, що від них вимагаєте;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    О це точно,ніщо так не впливає на продуктивність роботи,як штрафи за не виконання завдань))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А ще вони мотивують заробляти більше, та уникати їх))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. teagirl

    teagirl Member

  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Моя вам порада взагалі не користуватися масмаркетинговою косметикою, там якщо 5 % якоїсь діючої речовини буде то і ще дуже добре))) Найкраще розгляньте якісь варіанти професійної домашньої косметики.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. HalynaIl

    HalynaIl New Member

    Всім привіт! Допоможіть, будь ласка, знайти у Львові фахового дерматолога. Проблема велика - важка форма АКНЕ. Перепробувані різні методи лікування різними "дохторами". Результату ніякого. Буду вдячна Вам за допомогу.
     
  11. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Зверніться на Коновальця в шкір.вен.диспансер до лікаря Бондарчук Людмила Ігорівна.Вона одна єдина мені правильно поставила діагноз,а то всі інші казали ,що це демодес і я рік часу лікувала не те,що портібно.
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Чим ви лікувалися, які ліки приймали, процедури які робили, домашній догляд?
     
  13. Irishka sun

    Irishka sun Member

    Раджу звернутися до професійного косметолога, який порекомендує і процедури для вашого типу шкіри і косметику, яка буде допомогати (з власного досвіду рекомендую Оксану з салону Нава, дуже приємна та досвідчена дівчина). Бо такі дуже популярні і розповюджені товари як Гарніер збирають гроші за рекламу, а не за якість товару(
     
  14. yogik

    yogik New Member

    Усім доброго здоровячка!
    Я нещодавно приєдналася, але хочу поділитися своїми надбаннями. На початку сторінки вели бесіду про висипки червоного кольору. В мене починалося так само, потім покрилося усе тіло. Я намагалася чистотілом, ромашкою вивести. Але, коли почало лушпиння сипатися, нарешті пішла долікаря.
    Приймав доволі старий дідусь. Виписав мені ліки, уколи, дієту. А напикінці сказав, що вснує крем Здоров. Його пацієнти говорили, що саме після нього почалося одуження. Я теж вирішила спробувати. Вже третього дня зник зуд, та почала зявлятися нова щкіра замість лушпиння. Ось така моя всторія.
    Доречі крем купувала тут http://кремы-от-псориаза.рф/
    Але вже при подальшому спілкуванні дізналась, що існує крем-воск. Він працює краще.
     
  15. Maria Igorivna

    Maria Igorivna New Member


    Доброго вечора! З прочитаного зрозуміла, що Ви стикались з проблемами шкіри голови або випадіння волосся. У нас сталась велика неприємність - у чотирьох місячного хлопчика на голові появились лисі плями, під якими не має волосяних фолікул, в приватній клініці сказали алопеція. Чи можете порадити хорошого фахівця? І чи допомогло Вам його лікування? Бо не знаємо до кого звернутися. Буду дуже вдячна за відповідь
     
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Спробуйте звернутись до спеціаліста з Києва Сіножинська Ю.Г.працює трихологом в центрі Лазерхауз,правда не знаю чи з дітками працює,але в дорослих алопецію лікує.Головне спочатку визначити причину,поздавати аналізи.Вона вам хоча би підкаже з чого починати.А лишня думка ніколи не помішає.
     
  17. AlpenshtokImeniAnnu

    AlpenshtokImeniAnnu New Member

    Дерматологічні проблеми це наслідок внутрішніх проблем зі здоров'ям. Я свою алергію лікувала в Сінево на Чорновола. Там звичайно не дешево, але швидко все виявили. Мене не житіє моє довело, а кіт. Чоловік подарував, і все... Через день все позакладало й навіть подразнення на шкірі пішли.(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Погоджуюсь з тим що написав Mylnyk про причини шкірних захворювань. Від себе додам ще одну: "Зашлакованість організму". У кого проблеми зі шкірними захворюваннями починайти чистку організму від шлаків.

    І ще одне, раджу не змішувати воду та їжу разом, поїли годинкі дві почекалши тоді пьєте чисту воду!
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    З перекисом водню чи з содою? Ви точно пишіть, ато ще хтось щось переплутає...
     
  20. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Вам персонально можна і с тим і іншим, як власнику особливого організму.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)