День Валентина та подарунки

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем anonymisiii, 3 лют 2017.

1. Tessiko

Tessiko миється в бані

Мені коханий подарував золотий браслет, я його дуже довго випрошувула і він таки купив його в КЮЗ www.kuz.ua/ua/. Я вважаю, що подарунок повинен бути цінним, а краще - з дорогоцінного металлу))

2. NataliaDemchenko

NataliaDemchenko миється в бані

3. VikkiYa

VikkiYa Member

ми почали купувати один одному прикраси.

4. UstinovaEkaterina

UstinovaEkaterina Active Member

Мені подарували металеву розочку ручної роботи, дуже сподобалась

5. Yaroslav Shubin

Yaroslav Shubin миється в бані

Такое можно

6. AndySkot

AndySkot миється в бані

Я своїй дівчині, коли ми з нею у Києві були на 8 березня, подарував квіткову композицію, яка заздалегідь замовляв ось у цьому квітковому магазині, тому що завжди, коли я в Київі знаходжусь, то замовляю уних квіти та подарунки, а саме, макаруни. Вони дуже смачні. Рекомендую також сробувати.
    Я дуже хотів зробити їй приємне, здивувати, оскільки саме у Київі ми з нею познайомились та хотіли у Києві і провести 8 березня. Точніше, дівчина хотіла поїхати, щоб погуляти, згадати так скажемо ті години, коли ми зустрілися, вчилися там разом. Я був не проти да і Київ знаю добре. Тому не розгубився і замовив то усе заздалегідь. Та ще подарував браслет з бусинкою із Пандори, зараз усі дівчати дуже полюбляють ці браслети, вони дійсно красиво виглядають. Та і вона давно хотіла собі такий. Тому саме у десяточку з квітами та браслетом потрапив і їй було дуже приемно, оскільки усе це було у ресторані та офіціант їй на подносі приніс усе. Дуже класно було. Розумієш, що заради таких моментів и хочеться жити, любити та бути разом з людиною, яку ти дуже кохаєш.
    Я вважаю, що подарунок повинен бути приемний, неочікуваний, але тематичний. Тобто нужно приблизно знати, що подобається дівчині, її вподобання, чим вона займається, яке у неї хоббі, щоб не подарувати те, що просто буде лежати на стелажі та збирати пил.

7. LolaTomato

LolaTomato Member

Я уже заказала своему мужу подарок в магазине Интернет магазин косметики - купить косметику в Украине и Киеве | COSMOHIT Взяла классный шампунь и дезик от Шанел - это дорогие и классные косметические средства, и я думаю, что ему понравится такой сюрприз. Я люблю когда мне дарят косметику, поэтому и сама дарю ее всем.

8. Kyrluk

Kyrluk Member

Відповідь, можливо, не сама оригінальна, але книжка - кращий подарунок. Вихід нової збірки улюбленого поета дівчини, чи творчий вечір того ж можуть зіграти на руку.

9. Evynya

Evynya Member

я теж гадаю, як вище висловились, що букет квітів і можливо парфуми. Дивіться з розрахунку на бюджет. Може і банально але кожній дівчині, мабуть, все ж більш приємно. І за банальність не прийме. Кур'єр з квітами і парфумами -це романтично

10. Evynya

Evynya Member

або можливо такий подарунок - стильний рюкзак для міста підійде - як тут

11. Juna

Juna Member

Да где вы найдете девушку, которая любит поэзию? Сейчас-то и просто читающих книги мало.

а де твій аватар? :)