День Валентина та подарунки

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем anonymisiii, 3 лют 2017.

 1. Tessiko

  Tessiko миється в бані

  Мені коханий подарував золотий браслет, я його дуже довго випрошувула і він таки купив його в КЮЗ www.kuz.ua/ua/. Я вважаю, що подарунок повинен бути цінним, а краще - з дорогоцінного металлу))
   
 2. NataliaDemchenko

  NataliaDemchenko миється в бані

 3. VikkiYa

  VikkiYa Member

  ми почали купувати один одному прикраси.
   
 4. UstinovaEkaterina

  UstinovaEkaterina Active Member

  Мені подарували металеву розочку ручної роботи, дуже сподобалась
   
 5. Yaroslav Shubin

  Yaroslav Shubin миється в бані

  Такое можно
   
 6. AndySkot

  AndySkot миється в бані

  Я своїй дівчині, коли ми з нею у Києві були на 8 березня, подарував квіткову композицію, яка заздалегідь замовляв ось у цьому квітковому магазині, тому що завжди, коли я в Київі знаходжусь, то замовляю уних квіти та подарунки, а саме, макаруни. Вони дуже смачні. Рекомендую також сробувати.
  Я дуже хотів зробити їй приємне, здивувати, оскільки саме у Київі ми з нею познайомились та хотіли у Києві і провести 8 березня. Точніше, дівчина хотіла поїхати, щоб погуляти, згадати так скажемо ті години, коли ми зустрілися, вчилися там разом. Я був не проти да і Київ знаю добре. Тому не розгубився і замовив то усе заздалегідь. Та ще подарував браслет з бусинкою із Пандори, зараз усі дівчати дуже полюбляють ці браслети, вони дійсно красиво виглядають. Та і вона давно хотіла собі такий. Тому саме у десяточку з квітами та браслетом потрапив і їй було дуже приемно, оскільки усе це було у ресторані та офіціант їй на подносі приніс усе. Дуже класно було. Розумієш, що заради таких моментів и хочеться жити, любити та бути разом з людиною, яку ти дуже кохаєш.
  Я вважаю, що подарунок повинен бути приемний, неочікуваний, але тематичний. Тобто нужно приблизно знати, що подобається дівчині, її вподобання, чим вона займається, яке у неї хоббі, щоб не подарувати те, що просто буде лежати на стелажі та збирати пил.
   
 7. LolaTomato

  LolaTomato Member

  Я уже заказала своему мужу подарок в магазине Интернет магазин косметики - купить косметику в Украине и Киеве | COSMOHIT Взяла классный шампунь и дезик от Шанел - это дорогие и классные косметические средства, и я думаю, что ему понравится такой сюрприз. Я люблю когда мне дарят косметику, поэтому и сама дарю ее всем.
   
 8. Kyrluk

  Kyrluk Member

  Відповідь, можливо, не сама оригінальна, але книжка - кращий подарунок. Вихід нової збірки улюбленого поета дівчини, чи творчий вечір того ж можуть зіграти на руку.
   
 9. Evynya

  Evynya Member

  я теж гадаю, як вище висловились, що букет квітів і можливо парфуми. Дивіться з розрахунку на бюджет. Може і банально але кожній дівчині, мабуть, все ж більш приємно. І за банальність не прийме. Кур'єр з квітами і парфумами -це романтично
   
 10. Evynya

  Evynya Member

  або можливо такий подарунок - стильний рюкзак для міста підійде - як тут
   
 11. Juna

  Juna Member

  Да где вы найдете девушку, которая любит поэзию? Сейчас-то и просто читающих книги мало.
   
а де твій аватар? :)