День Валентина(куди піти??)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Fran4eska, 11 лют 2009.

  1. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    Порадьте щось романтичне, шоб можна було посидіти і почути один одного....
    І може хто знає як там на рахунок театрів, є шось толкове в суботу???
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в кінопалаці показуватимуть файні французькі кіна, в центрі буде якась масовка - типу масовий поцілунок і тп...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Або ще краще, масові поцілунки на перегляді французьких кін :haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    я думаю так воно і буде))))))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. bermooood

    bermooood Member

    Які театри в дєнь Валєнтіна? Хочете відчуттів? На стадіон з пляшкою Слави і олімпією, не забудьте сємкі. Дівчатам можна взяти бренді колу або Квіти Погулянки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. MEFIS100

    MEFIS100 Well-Known Member

    Я знаю, що ти ярий противник таких "свят", але здається троха перегнув палку:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. bermooood

    bermooood Member


    Валєнтіночка, лєті
    Нєт прегради на путі!
    Ти в ладошку опустісь
    И в сєрдечко прєвратісь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. molikan25

    molikan25 Member

    От класно пiдiбрала :haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Посидіти, не знаю, а от полежати, можна вибрати непоганий готель. Там Ви найкраще почуєте один одного...:)
     
  10. ТюльПан

    ТюльПан New Member

    Народ, як на рахунок дискотек. Хто знає де і що буде?
     
  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Мені цікаво, чи є десь статистика скільки пар займається сексом напередодні Дня Валентина і в День Валентина?:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    День Валентина(куди піти??)....на ЛФ:))) (не кидайте капцями,то я туди збираюсь:))) )
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    День Святого Валентина – це саме той день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити воістину великі подвиги. А ім`я цьому почуттю – кохання...

    Якщо Ти хочеш незабутньо провести цей день, ти маєш шанс вперше, в історії нашого міста приєднатись до встановлення студентського рекорду «Кохання до небес». Приходь 14 лютого на площу Ринок (з боку між фонтанами Нептуна і Амфітрити) о 14.00. Ти отримаєш Валентинку на повітряній кульці, і написавши ім’я своєї коханої людини, зможеш запустити валентинку у небо! (Тільки на хвилинку уяви, як це буде красиво, коли над Львовом попливуть сотні послань кохання, і серед них буде Твоє!!!!)

    Якщо Ти цілий рік мовчав і приховав почуття до свого коханого або коханої, то в день святого Валентина можна сміливо освідчуватись в коханні! І ще й як освідчитись! У межах свята буде проведено конкурс на краще освідчення. Прояви свою фантазію, відкрий серце, зроби приємність близькій людині, адже кохання — найзагадковіше з усіх людських почуттів!

    Розпочни святкування Дня Валентина разом із коханою людиною, та іншими закоханими парами, встановленням рекорду «Кохання до небес»!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    думаю такого числа ще не придумали :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    До речі ніяких французьких фільмів я не побачила, в кінопалаці йшло все шо і протягом тижня... Думаю це дуже романтично в день Валентина йти на "Інший світ":))):)))
    а в театрі тоже нічого такого: в оперному "Мойсей":))):)))правда в Вознесінні була гарна постановка, але я її вже бачила...

    Ну ми з коханим не розгубились і купили батькам квитки в театр на "Божевільні від кохання":))):)))
    Всі залишились задоволеними:))):)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а я ходила на суші, а потім в кінотеатр на "Австралію". Дуже сподобався фільм!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Зануда

    Зануда така зануда

    Святкували у ресторані "Босфор". Було файно, от тільки "рєстаранний шансон" мене прикро вразив. А все решта було супер!
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Це той що на Левандівці???
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Зануда

    Зануда така зануда

    Той самий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. CurLyheadeD

    CurLyheadeD Member

    були французькі романтичні короткометражки в арт-залі)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)