День Перемоги - це свято?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Полковник, 18 кві 2007.

?

Чи треба обговорювати питання святкування Дня Перемоги?

  1. так

    78 голосів
    44,3%
  2. ні

    98 голосів
    55,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    На форуме ежедневно находится более 100 человек со всех уголков бывшего СССР и из других держав. Вдруг кто-то узнает знакомую фамилию? А там, глядишь, И НАГРАДА НАЙДЁТ ГЕРОЯ или его потомка?

     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Странник

    Странник Well-Known Member

    Відповідь: 9-го травня - День Перемоги

    Хорошее дело, нужное, доброе...
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: 9-го травня - День Перемоги

    мого діда тут немає....
    а чому тема так називається?...
     
  4. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Напередодні 9 Травня, мене цікавить думка "пересічних українців" про цю подію? Хто, і як відноситься до цієї дати? Хто вважає її святом, хто ні, і чому?
     
  5. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Не на том форуме Вы ету веточку окрыли..... где Вы тут видели..да и воообще в интернете "пересічних українців" ?????:cool:
    А по сути...щас начнется...щас Вы узнаете про себя много интересного...и кто был Ваш дедушка...прадедушка... дяди..тети..и воообще это и вовсе не Вы...:D :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Для тих хто воював в лавах ЧА - свято, для тих сімей в які ніхто не повернувся швидше день скорботи.
    Для мене - звичайний день, Україна від перемоги СРСР на Німеччиною нічого доброго не отримала, відповідно і святкувати мені нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Ну, що.... поїхали?
     
  8. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    mota_boy І знову - "драсьте"! Дуже чітка і відверта відповідь. Дукую. В мене прямо протилежне відношення. І базується воно на засадах людських цінностей і власної гідності. Особисто я не поважаю тих хто з хлібом-сіллю зустрічав німців на параді у Львові. Якщо боротися то боротися! І немає тут різниці з німцями чи НКВДістами - всі вони анексовували в ті часи Українські землі, а от свято Перемоги - це свято духу народу який не хоче жити під чужим ярмом. Якщо б не було Перемоги над фашизмом не було б і незалежності України - на все свій час!

    Для тих хто воював в лавах ЧА - свято, для тих сімей в які ніхто не повернувся швидше день скорботи.U] - Невже Ви відверто вважаєте, що всі хто воював в лавах ЧА ПОВЕРНУЛИСЯ додому? У роки Другої світової Війни загинуло більше 50 млн. людей ( в тому числи більше 20 млн. колишніх громадян СРСР) і якщо воїни української повстанської армії постійно заявляють, що вони боролися с німцями (тільки самостійно) то, чому вони не визнають цю перемогу (в якій брали участь) власною? Німців же перемогли? Чи це яскравий приклад подвійних стандартів?
    Для мене - звичайний день, Україна від перемоги СРСР на Німеччиною нічого доброго не отримала, відповідно і святкувати мені нічого.[/ Треба долати комплекси меншовартості. Перемога СРСР - це і перемога України як складової частини тієї країни. Для інформації - після Другої Світової Війни (із створенням ООН) Україна отримала власний голос в цій організації.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Читатель _обкома.
    1. "Пересічні українці" узяті в лапки;
    2. Якщо я когось образив - прошу пробачення;
    3. Я не боюся відвертих розмов, тим більш, що "неадекватна публіка" невміє користуватися інтернетом, а "продвинуту молодь" я, неадекватною не вважаю.
     
  10. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Поїхали ))
     
  11. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    А тих хто зустрічав радянські війська в 39р квітами поважаєте? Я поважаю і тих і інших бо на той час була надія на свободу, це з погляду років видно що ті дії були помилковими.

    думаю так само

    Хто Вам таку дурню сказав?



    В мене їх нема, вони є в тих хто плаче що ми не проживемо без дешевого газу і старших братів.

    Якщо не помиляюся і Білорусія також, але правильніше сказати Москва отримала ТРИ голоси, а не ці три республіки по одному.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Свято! Що тут потрібно пояснювати? На мою думку, це зрозуміло кожній розумній людині.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Це до того, що отримала Україна (і Білорусь) в рамках СРСР (де окрім нас було, ще 13 інших республік) на міжнародній арені - ВИЗНАННЯ її значимісті для світової спільноти як повноцінної вагомої нації світу. І ще не відомо, щоб з нами (і з Європою) було, якщо б перемогла у тій війні Німеччина..

    Часи радянської епохи зникли разом із розвалом СРСР. Сьогодні ми - українці - вже інші, як інші і росіяни, грузини, вірмени, тощо.. Історію можливо переписувати безліч разів, але від цього вона не змінеться. Історія - це завжди суб'єктивний погляд, а долі людей - цілком реальні речі, реальних родин! -
    "Есть только миг - между прошлым и будущем - именно он называется - ЖИЗНЬ!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    mota_boy Якщо не помиляюся і Білорусія також, але правильніше сказати Москва отримала ТРИ голоси, а не ці три республіки по одному.[/QUOTE]

    Для того, щоб менше помилятися http://www.ukraine.uz/ru/section.scm?sectionId=473&contentId=488

    Прошу не ображатися, це виключно по дружньому..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    На привеликий жаль - Ви романтик!
     
  16. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Для того, щоб менше помилятися http://www.ukraine.uz/ru/section.scm?sectionId=473&contentId=488

    Прошу не ображатися, це виключно по дружньому..[/QUOTE]

    А на що тут ображатись?

    Ну на рахунок Білорусії я не помилився
    http://www.un.org/russian/basic/members.htm

    А на рахунок важливого внеску УРСР, БРСР в діяльність ООН... як на мене смішно. Невже Ви думаєте якщо б хтось з представників УРСР чи БРСР в ООН висловив позицію яка б була відмінна від позиції в Москві то він би тут довго втримався в своєму кріслі, чи взагалі в цьому житті?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    А на що тут ображатись?

    Ну на рахунок Білорусії я не помилився
    http://www.un.org/russian/basic/members.htm

    А на рахунок важливого внеску УРСР, БРСР в діяльність ООН... як на мене смішно. Невже Ви думаєте якщо б хтось з представників УРСР чи БРСР в ООН висловив позицію яка б була відмінна від позиції в Москві то він би тут довго втримався в своєму кріслі, чи взагалі в цьому житті?[/QUOTE]

    Ні, я так не думаю! Про це мова не йдеться! Наразі, мова про НАШУ з Вами історію - історію України у світовому політикумі з 1945 року (а як НЕЗЕЛЕЖНОЇ Держави - з 1991). Мені не дуже подобається, що, здебільшого, сьогодні Україну сприймають через нашіх "відомих заробітчан" - Шевченко, Кличко, тощо.. А, щодо справжньої "незалежності" абсолютної більшості держав світу сьогодні можливо говорити лише з величезною натяжкою. Якщо у вас є достатньо нафти (як, наприклад у Венесуелі), то можна і президента США послати - куди подалі, а якщо - "НІ" - то "НІ!" (А якщо, ще й теща із Чикаго???)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Тобто, думку всі хто думає інакше не розумні, дибіли ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    І мені це не подобається, але що маємо те маємо.


    і тут я з Вами згідний.


    Я веду до чого: на мою думку німеччина виграти другу світову не могла. Чому вона її почала, це вже інше питання. Чому я так думаю: пошукайте інформацію по основних видах зброї, бронетехніки, артилерії і т.д виготовлених в часи війни. Коли в німеччини рахунок іде на сотні (бронетехніка) то в СССР на тисячі інколи (може й перебільшую) на десятки тисяч. Росія взагалі така країна яку завоювати НЕМОЖЛИВО, територія занадто велика (знищити можна атомом, але не завоювати). Тому в гітлера шансів практично не було. Потенціал його був не до порівняння з потенціалом СССР, він мав ресурсу, як людського так і матеріального набагато менше.
    І зовсім це не свято коли країна, маючи перевагу в людській силі та техніці, а техніка була зовсім не морально застаріла (ну можливо авіація була трошки слабша), як нас переконували радянські історики, допустила ворога так далеко на свою територію, допустила так багато людських жертв, проспала початок війни. Скільки техніки було покинуто радянськими солдатами, скльки було знищено авіації, яка стояла на аеродромах в лінійку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: День Перемоги - це свято?

    Перепрошую, але питання цієї "гілки" поставлено доволі чітко, чи вважаєте Ви "9 Травня" - Святом! Вашу ідею обсудити "якою ціною" дісталася ця перемога Ви маєте право "розкрутити" новою гілкою. Моє питання знаходиться в площині суспільного розуміння цієї події, до якої причетна практично КОЖНА українська родина. В дискусії я намагаюся довести те, що історія не повинна поділятися на "американську" і "рядянську" версії.
    Особисто я вважаю, що СРСР - це не Росія і решта республік, тому позиція Росії, щодо "привласнення" цієї перемоги мене не задовільняє. А те, що певна кількість українців "відмежовуються" від своєї участі в цих подіях тільки "на руку" нашім сусідам.
    Якщо так піде і далі, то нащі нащадки вважатимуть, що фашизм побороли Росія і США. Тому я нехочу, щоб спекуляції окремих політичних партій які не можуть знайти своє гідне місце в історіі нашої країни, ставили під сумнів те, що наразі, визнає весь світ ( в тому числи і ті хто програв цю війну).

    P.S. Всім відомий "Воїн-визволитель" в центрі Берліну (в Трептов-парку) нікого не бентежить, його реставрують, за ним доглядають і його поважають (Бо це, теж частина історії Німеччини) ... не в приклад діям деяких в прибалтиці. Але це вже зовсім інша історія.
     
    • Подобається Подобається x 6
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)