Де у Львові..? Чим доїхати..? Скільки коштує? (Підкажіть туристові)

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Georg, 24 лис 2006.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як завжди, хтось створив тему і пропав навічно, а "старожили" в ній ще два роки флудять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я так підозрюю шо то Мартіні оживляє форум :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дохтур сказав - в морг :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ladyam

    ladyam New Member

    Всім привіт, я нікуди не пропала і пропозиція ще актуальна. Кого дуже цікавить фото, можу вислати приватним повідомленням в обмін на Ваше звісно:). І прошу дійсно не перекручувати та не додумувати. З мене кава - з Вас цікаві місця:), буду рада новим знайомствам.
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    у нас у Львові два красивих загс-а , але я туди більше не хочу ходити :) мені вистачило .
    Так а я хіба натякав на щось крім " гарне проведення часу в хорошій компанії, ну і нове знайомство зокрема " ?
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    в приват пишіть з фото , каву не люблю, люблю чай, живчик, іноді пиво
     
  7. eleningrad

    eleningrad Member

    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи є якийсь маршрут громадського транспорту, щоби віз від Залізничного вокзалу в центр і назад. У Львові будемо проїздом - всього на 2 години. Хотілося б хоча би з вікна трамвая (маршрутки) оглянути місто, а не киснути ці дві години на вокзалі. Побачити хотілося б театр (і проспект Свободи), вежу Корнякта (в ідеалі - вул. Руську і площу Ринок), палац Потоцьких, собор Юра. Таксі не пропонуйте - бюджет обмежений
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Трамваї № 1 і № 9. Вони їдуть по одному і тому ж маршруті, по колу. Лише один, як би сказати, ЗА годинниковою стрілкою, а інший - ПРОТИ годинникової стрілки.

    Прошу глянути схему тут :
    Трамваї - Громадський транспорт Львова - Про Львів - Lviv.Travel - офіційний туристичний сайт міста Львова

    Згадані мною маршрути навіть одним кольором (червоним) позначені.
     
  9. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    1 і 9 маршрути трамваю йдуть з вокзалу в центр і назад.
     
  10. eleningrad

    eleningrad Member

    Спасибі!
     
  11. muravey

    muravey Well-Known Member

    1 трамвай зараз не кільцевий (йде до аквапарку, поки триває ремонт вул. Київської-Русових)
    9 трамвай в зв'язку з тим самим ремонтом не ходить взагалі.

    Рекомендую 6 трамвай від вокзалу до пл. Старий Ринок (побачите костел Ольги і Ельжбети, Оперу), потім пройдіться пішки через пл. Ринок і сідайте на 1 трамвай на зупинці "вул. Руська" (саме біля вежі Корнякта, в напрямку пл. Ринок). Якщо вистачить часу, я б ще пробіг повз Домініканський собор на дорозі до трамваю.

    Але 2 години то дуже мало, враховуйте графік руху трамваїв, їхній технічний стан і складнощі на дорозі - можна затриматись на 5-20 хвилин і запізнитись на потяг...
     
  12. Zhanik

    Zhanik New Member

    Добрий вечір!
    Хочу запитати у львів'ян, що відбувається у Львові на Новий рік? (можно с фото))) Любимо з чоловіком ваше місто ніжною любов'ю, хочемо приїхати з дітьми на Новий рік. Є які небудь заходи на площі Ринок у новорічну ніч?
    Дякую за відповідь.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Добрий вечір.
    Google
     
  14. Zhanik

    Zhanik New Member

    хм... гуглом користуватися вмію... дякую), та я не питаю, про новорічні тури у Львів, як потяги курсують, та як квартиру зняти знаемо :) Я питаю про святкування Нового року на центральній площі міста, що відбувается там, є якісь гуляння, як це проходить в більшості міст України.
     
    Останнє редагування: 23 жов 2016
  15. Larek

    Larek New Member

    Добрий вечiр!
    Допоможить, будь ласка, чи iснує у Львові на вулиці Івана Франка дім під номером 31? Не можемо знайти на карті. І ще... дайте пару номерів тел. львівських такси. Заздалегідь, дякую.
     
  16. tea man

    tea man 茶人

    На розі вул.Зеленої і Франка є фотосалон Баранських. Якщо рухатися в сторону трамвайної зупинки, то є ще якийсь бар і одразу за зупинкою є металева брама. Можливо це і є номер 31? Далі вже йде номер 33.
    Таксі
     
  17. eleningrad

    eleningrad Member

    Добрий вечір! Маємо знов приїхати до Львова. Тепер на декліька днів, на католицьке Різдво. Підкажіть, чи є у центрі звичайний бюджетний супермаркет чи продуктові магазини? Житимемо на вул.Гонти.
     
  18. Take it

    Take it New Member

    Леотель - отличный выбор, если путешествуете с семьей! Бесплатно детскую кроватку ставят, если дети спят с Вами - тоже дополнительно платить не нужно. Есть паркоместа охраняемые для машин любых размеров!! Очень тихий райончик, но это центр! Пешком минут 5-7 идти[​IMG]и еще ооочень много плюсов. И завтраки просто супер!!:bye2:
     
  19. Lunat

    Lunat миється в бані

    мы ехать планируем 14 августа во Львов, сижу вот жилье смотрю, что-то типа отелей Львова в центре города недорого, нашла вроде бы хороший отель Отель Львова недорого в центре города - цена на сайте JamHotel , может кто жил, знает, подскажите свое мнение, потому как буду с сыном 7 лет, хотелось бы условия хорошие, все же ребенок.
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    При вході одразу питають, як українською буде "галстук". Хто не знає - чоловіків зразу в морду б"ють, а жінок на 3 дні в сексуальне рабство забирають.

    Але, "галстук" - то не 100%. Можуть і інше слово запитати....
     
    • Смішно Смішно x 2
а де твій аватар? :)