Де у Львові..? Чим доїхати..? Скільки коштує? (Підкажіть туристові)

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Georg, 24 лис 2006.

  1. inchen

    inchen New Member

    А в Яремчі де ви були? Де зупинялись??
     
  2. muravey

    muravey Well-Known Member

    В готелi "У Ярослава". Взагалi там теж багато мiсць, де можна якicно зупинитись на вiдпочинок i базування для виходу на гiрськи прогулянки.
    Брав екскурсiю по водоспадах Женецький Гук, Труфанецький з вiдвiдуванням курорта Буковель i джерел в с. Кваси.
     
  3. inchen

    inchen New Member

    а екскурсію вже по місцю замовляли? і готель бронювали по приїзді чи раніше через букінг?
     
  4. muravey

    muravey Well-Known Member

    так.
    так, там ходять агенти рiзних турфiрм просто по вулицi i пропонують тури.
     
  5. inchen

    inchen New Member

    Дякую, подумаємо)
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    То, хіба, гелікоптером)))) А по дорозі - 250 з хвостом буде (по не дуже файній дорозі). Якщо по ліпшій (через Стрий) то всі 290.
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    По прямій. Ну туристів у Західну Україну з решти України це не бентежить ні разу. Коли вони планують поїздку "в Карпати", в них у радіус зони екскурсій потрапляє все від Ужгорода до Тернополя.
     
  8. hrim

    hrim Well-Known Member

    Гарний сайт Замки та храми України. Маса визначних місць. Мо щось підійде.
    Замки і храми України
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. passerby

    passerby New Member

    День добрий файне місто Львів.
    Я сам з Харкова.
    Мій брат, мешканець Ізраілю, буде у вас у місті на початку грудня.
    Дуже цим переймається.
    Будь ласка, накидайте у тему порад про трансфер аеропорт- центр міста, що подивитись, де можно гарно поїсти, де обов*язково побувати.
    Дякую.
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    "Жидівська кнайпа" єсьтєсьна....
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Unitok

    Unitok New Member

    Доброй ночи, уважаемые форумчане!
    Я через неделю хочу приехать во Львов со своей любимой не несколько дней. Посоветуйте пожалуйста, где остановиться, как заказать гида на эти дни и конечно же, есть ли еще билеты на матч ЛЧ?
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  13. passerby

    passerby New Member

    Ну це єсьттєсьна ....
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. hgygvg

    hgygvg New Member

    доброго дня ) хочу на новорічні свята поїхати у Львів зі своїм хлопцем на декілька днів ) підкажіть будь-ласка недорогий готель або хостел ? на які екскурсії можна піти ?))
     
  15. soho

    soho Member

    Ось що пишуть на Одеському форумі про Львів і тих хто здає квартири на Новий рік і Різдво : Да уж,не ожидала таких цен на НГ,реально очень дорого,100% после праздников там мертвый сезон Мы тоже с компанией их 4-х человек ездили во Львов на новогодние - все люди хозяева были честные, милые, старались помочь всегда! Еще и праздники на носу. конечно, атмосфера праздничная и все такое, но это цены на квартиры О_О просто не подьемно.... дешевле чем 1800 за добу не могла найти. Искали альтернативные варианты, но уже распродались билеты и отпуск перенесли и все пошло вверх тармашками, Очень обидно, я еще с сентября хотела в поездку ! Хоть у меня и есть билеты на 30.12 на Львов, но тоже решили не ехать из-за сумасшедших цен.Причем, что цены сервисом не особо подкреплены, кава та вареники та й усьо....
    и шо с билетами ? их сдать хоть можно? там вроде с фамилией....Львов сейчас окрымячился, нужно на него временно забить.
    Есть куча вариантов, например Киев.согласна! уже начала задумываться о визите в Каменец-Подольский, Хмельницкий, возможно в Черновцах тоже есть где погулять и что посмотреть
     
  16. DanaFox

    DanaFox New Member

    Жити в готелях дорого. Коли ми були у Львові вперше, то жили в готелі "Жорж" в центрі міста, а коли поїхали вдруге, то зняли квартиру теж в центрі, то шикарна квартира нам обійшлася дешевше ніж номер в готелі. Знайшли ми собі квартиру на Vlasne.ua, варіантів тут вдосталь. А гід у Львові це взагалі не проблема, вони там всюди, на кожному кроці і самі до вас підходять, безпомилково вираховують туристів і пропонують свої послуги.
     
  17. albe

    albe -Do you speak English? -Шо-о-о?!

    Завтра вирушаю у Львівську область, в суботу буду у Львові, хочу знайти вулицю Івана Багряного, мабуть треба їхати по Городецькій десь до залізниці, або з залізничного вокзалу на електричці до платформи Городецька. Підскажіть так чи ні. Буду в інеті до 5-ї ранку 8,08. Дякую.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Електричка там не стає. На скільки я пам'ятаю. А з вокзалу рукою подати.
     
  19. albe

    albe -Do you speak English? -Шо-о-о?!

    Щось близько 2-х км.
     
  20. albe

    albe -Do you speak English? -Шо-о-о?!

    Дякую, Вам.
     
а де твій аватар? :)