Де у Львові..? Чим доїхати..? Скільки коштує? (Підкажіть туристові)

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Georg, 24 лис 2006.

  1. sarsapareli

    sarsapareli New Member

    Доброго дня! Хочу звернутись з невеличким проханням. У вересні у Львові буде проходити Літературний фестиваль, на який я б хотіла потрапити в якості волонтера. Та я сама з Хмельницького, і цього року виділили лише 15 місць для проживання іногородніх волонтерів, і, на жаль, у цей список я не потрапила. Можливо, хтось знає де у Львові можна дешево ( як для студента ) переночувати на 4 дні з 11-14 вересня. Буду вдячна за будь-яку інформацію.
     
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    В Віп-залі Залізничного вокзалу. Там кімнати відпочинку є дешеві
     
  3. muravey

    muravey Well-Known Member

    Где можно взять рюкзак для переноски детей напрокат?
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  5. Lesenka

    Lesenka New Member

    Шановні львівяни, будь ласка, підкажіть. Прибуваємо до міста великою групою (22 особи, з них 10 діти), матимемо провести час до ночі. Де можна недорого та швидко поїсти (бажано в районі вокзалу або в центрі міста), щось на зразок швидкого українського харчування? Якщо є такі місця, то де краще з точки зору внутрішньої приємности закладу?

    Дякую.
     
  6. SPB

    SPB Well-Known Member

    Пузата Хата (2 шт. в центрі), всілякі Челентано/Картопляні Хати/ЧасПоЇсти (певно найдешевша мережа), купа піцерій (в центрі), Роберт Домс (на вечір), не зовсім в центрі, але сподобається і до вокзалу за пів години рачки дійдете, перевірте розклад концертів там. Всілякі кафешки в центрі (напрриклад Міжнародний Вареничний Фонд, знайомим харківлянам подобається :)). Фест/Синю Фляшку не рекомендую, бо на таку кількість людей ви місць не знайдете, хоча зайти глянути можна :) (у всіх згаданих закладів є свої сайти з адресами)
     
  7. Lesenka

    Lesenka New Member

    Дуже дякую, усе розглянемо зараз!
     
  8. Eger

    Eger New Member

    Доброго дня!

    Підкажіть, будь-ласка актуальні середні ціни у Львові:
    1. Бюждетне подобове житло (не хостел а окрема квартира) від центру в межах 10-15 хв. пішки.
    2. Середній чек безалкогольного ситного обіду популярного колоритного закладу (Криївка/Гасова Лямпа/Дім легенд/...).

    Дякую.
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    • Злісне нехтування п.1.3 Правил форуму
    А нащо вам тоді Краївка, як там тільки заїходиш і зразу по 50 наливають, можна поїсти просто без спиртного в Пузатій хаті. Дешевше буде ніж в Краївці, а то який тол з неї як спертного не будете, там воно якраз головнй козер.
     
  10. Eger

    Eger New Member

    Зазвичай при замовленні пляшки алкоголю в подібних закладах - його вартість більша за все інше. Тому "Безалкогольного" в даній ситуації варто читати "Без врахування вартості алкоголю". А по 50 наливають, якщо я не помиляюсь, безкоштовно. Та і відмовитись мабуть можна...

    Щодо "Пузатої хати" - то вона більш схожа на мережу фастфуду, аніж на КОЛОРИТНИЙ заклад.

    А щодо моїх питань про ціни - вони так і залишились без відповіді... :sad:
     
  11. Fon

    Fon whom how

    вам жи українською мовою кажуть. жерти треба йти в пузату хату. там на 50 грн можна норм поїсти. на 100 обжертись. в криївці (якщо ви туда якимсь дивним чином по блату попадете, ви накидаєте 200-300 грн +чайові.
    у львові є два типи закладів: "фішка" і "навалитись"
    фішка - це криївка, мазох, синя пляшка, гасова лямпа, масонська ложа, жидівська кнайпа і т.д.

    навалитись - це посидіти пости чи випити без пафосу і пантів.

    якщо ви хочете як турист з-економити, то вам в пузату хату.

    якщо ні, то велкам в криївку на свинячі рильця по 150 грн.
     
  12. Fon

    Fon whom how

    про житло окрема розмова.
    все що не хостел і в центрі - дуже дорого. якщо за вікном колядують чи паски святять, то множте на 2. можна на околиці, тоді дешевше. але ви заблукаєте в автобусах і тролєйбусах. краще вже брати житло десь за 10-15 хв ходьби від центру. саме воно. і ціна буде дешевша ніж у центрі на паску.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    2000% рентабельності...
     
  14. Eger

    Eger New Member

    З закладами типу "фішка" - все зрозуміло.
    А які ще є заклади типу "жерти" крім пузатої хати?
    Хочу для різноманіття, адже планую приїхати у Львів на 2-3 дні, і харчуватись буду 4-6 разів.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Пару років тому кілька разів з друзями забігали в цю харчевню. Без всяких понтів, але смачно, поживно і по домашньому.

    вул.Якова Остряниці (вроді, № 7)

    49.853616, 24.036625

    Гм... Чомусь мапа гуглу не вставляється............ Тому, даю просто посилання на мапу.

    https://www.google.com.ua/maps/@49.853643,24.03668,265m/data=!3m1!1e3

     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ну для різноманіття можити і заїхати на кінець Стрийської в "Голодний Микола" це найбільший в зах. Україні ристоран української кухні, можна зловити форель самому і там при вас вам її зготують, страви дуже смачні, та ціни дросить оптимальні.
     
  17. Eger

    Eger New Member

    manur, Дякую. По координатам знайду.

    Угу. "Дякую". Розташування "у чорта на кулічках". І далеко не в історичній частині міста. Мало не за містом. Дістатись туди і назад буде накладніше (кошти + час), ніж поїсти в нелюбимій всіма Вами "Криївці".

    Я б такого навіть ворогам не порадив би...
     
    Останнє редагування: 12 тра 2015
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Там теж своя історія є)) Але добратися можна автобусом або таксі, тим більше що ви збиралися на декілька днів, що будете весь час проводити в центрі міста?
     
  19. Oksana Pritkaya

    Oksana Pritkaya New Member

    Вечер добрый. У меня совет - где лучше всего купить билеты во Львов?
    Что скажете про эту компанию ******* ?
     
    Останнє редагування модератором: 22 лип 2015
    Reason for edit: реклама на форумі платна
  20. prius

    prius Well-Known Member

    В бані вам розкажуть про цю компанию
     
а де твій аватар? :)