Де пограти аматорам у волейбол

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Veronica, 15 гру 2008.

  1. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Мабуть вже не збираєтесь... :sad:
     
  2. Veronica

    Veronica Member

    Yelik, збиралися але через раз. Всі роз'їхалися по морям та карпатам. Сама буду теж в середині серпня. Маєте якісь пропозиції або бажання грати?
    Шось на пошту мені не приходять про повідомлення на форумі, тому відповідаю з запізненням.
     
  3. Wordan

    Wordan New Member

    а хіба на території мотозаводу є підходящий зал?? Я наприклад у волейбол граю у вихідні на оз.Задорожнє. Коли погода то туди завжди приїжають волейболісти із своєю сіткою. А так то цього літа вже неодин раз грав у волейбол..правда всі рази на пляжі. Хотілось би у Львові пограти з нормальними гравцями а не з тими для кого волейбол шо балет:mocking:

    Пропозиція у суботу пограти волейбол на оз.Задорожнє;)

    Я от думаю завітати в головний корпус інфізу у центрі попитати за волейбол..

    якщо будеш весь час когось чекати, то багато пропустиш:)
     
    Останнє редагування модератором: 4 сер 2009
  4. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Нікого я не чекаю, бо ми граємо без проблем, правда зараз літні канікули у зв`язку з ремонтом залів :) Чому я питав хто грає у волейбол? Перед тим як зібратись, ми довго шукали зали доки знайшли з нормальними умовами, що і наштовхнуло на думку знайти ресурс, де можна було б почитати інфу за зали чи знайти команду(коли ще своєї не було). От так народився ресурс www.volleyball.lviv.ua, хочу щоб гравці які хочуть грати змогли знайти на ньому все необхідне(інфу про зали, команду при потребі і т.д.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Вирішив підняти стару тему :) Наш ресурс розвивається і сприяє розвитку аматорського волейболу у Львові(весною проводили спільно з обласною федерацією чемпіонат серед аматорів). Але життя не стоїть на місці, тому якщо хтось шукає місце для занять волейболом, а не може знайти, приєднуйтесь. Лінк повідомленням вище :mocking:
     
  6. timyrkom

    timyrkom New Member

    ставлю питання наново. недавно у львові, граю посередньо, хочу грати постійно, підкажіть де можна і на вулиці і в залі, а то вже заскучив за грою.:cry::cry::cry::cry:
     
  7. cfif

    cfif New Member


    До речі, підтверджую - ресурс хороший і корисний. Мерсі організаторам.

    ---------- Додано в 13:01 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ----------

    В свою чергу - наступне оголошення.

    Запрошуємо гравців середнього аматорського рівня приєднатись до гри у волейбол щонеділі о 19.00 в залі на Пасічній (торгово-економічний коледж).

    Граємо з 19.00 до 21.00 кожної неділі, фінансові витрати з людини - мінімальні (в районі 10-12грн за гру, в залежності від к-сті гравців).

    Переважно граємо 5 на 5, рідше 6 на 6.

    Середній вік команди молодий - від 20 до 32 років.

    Зал на Пасічній - високий, освітлений, сітка наявна.
    Граємо своїм м"ячем Мікаса МВА 330.

    Граюча команда, в принципі, в основному сформована, маємо близько 15 людей, з яких стабільно приходять 7-8 гравців середнього рівня, і ще стільки ж початкового рівня - однак нестабільно.

    Тому хочемо добрати 3-4 людей зі стабільною відвідуваністю і нормальним середнім аматорським рівнем гри.

    Під нормальним середнім аматорським рівнем гри розумію:
    -рівень попадання подач в поле більше, ніж 50-60% від усіх подач
    -хоча б мінімальне розуміння зон поля
    -пас, прийом, гра через зв"язуючого, атака, блок і т.д. - середній рівень

    Тобто, геть зовсім новачків - на жаль, не потрібно, таких маємо своїх достатньо [​IMG]



    ---------- Додано в 13:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:01 ----------

    Дякую Модератору за розуміння того, що львів"яни мусять і можуть розвиватись в спортивному напрямку.
     
    Останнє редагування модератором: 10 бер 2012
  8. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    До речі, скоро розпочнеться турнір Дружби запрошуємо всі аматорські команди взяти участь!
     
  9. кожен вівторок та четверг можно збиратись у школи р-н Сихів...о 18,30...детали за тел. 0673322154 Едуард...

    ---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 22:18 ----------

    кожен вівторок та четверг можно збиратись у школи р-н Сихів...о 18,30...детали за тел. 0673322154 Едуард...
     
  10. QuiteQuiet

    QuiteQuiet New Member

    cfif,
    Эдуард Биашвили, чи актуальні ще ваші пропозиції? 21 рік. Сам підходжу під опис середнього аматора, можливо трошки краще. Чесно кажучи хотів би повноцінного тренування, але і від просто можливості пограти не відмовлюсь.
     
  11. future tatus

    future tatus New Member

    Граємо по вівторках у СК Грація, Південний. Деталі у приват.
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В пейнтбол грають любителі постріляти. Чого б не в Донецьку?
     
  13. stevemormon

    stevemormon New Member

    Тут є хто живий? )
     
  14. Carlos

    Carlos Well-Known Member

    Привіт!
    Запрошуємо гравців середнього аматорського рівня приєднатись до гри у волейбол.
    Можна зразу команду 6 чоловік. :)
    Маємо зал. (вул.Туган-Барановського)
    День: Середа. Час з 19.00 по 20.00
    вартсть 50 грн з людини за гру
     
а де твій аватар? :)