дайте пораду в виборі велосипеду

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем AnnaPeshkova, 20 січ 2017.

 1. AnnaPeshkova

  AnnaPeshkova миється в бані

  Всім привіт) Дівчата, у мене дитині 2,5 року, дуже хоче велосипед, сподобався йому ось такий https://cycles.com.ua/velosipedy/begovel - kupit/strider - pro . А я не знаю, брати або ні, боюся, оскільки вважаю що він ще маленький у мене для такого віку, та і тут вхарактеристиках не вказано з якого віку можна. Поділіться, які ви своїм чадам купували моделі і з якоговіку?Дякую всім
   
 2. irinkaaaaa

  irinkaaaaa New Member

  В нас такого не було... ми одразу велосипед кпили, а коли меньший був, то купили йому толокар))
  Потім самокат з'явився) але зараз знаю, що дуже популярні ці штуки і діткам дуже подобаються))) дуже часто бачу їх на біговілах)))
  У мене є зустрічне питання-порада... зараз думаю зайнятись закупкою новорічних подарунків, натрапила раптово на цей сайт Интернет магазин детских игрушек Toyexpress в Украине (Киеве, Днепре, Харькове, Одессе) і не знаю, чи варто саме там замовляти??? ніби то вже придивилась декілька фграшок, але хочу з кимось із матусь порадитись... може хтось там вже замовляв щось?? яка якість і чи оригінальні іграшки?
  Буду вдячна!
   
 3. manur

  manur Well-Known Member

  Ніколи в світі!!! Замовляти будь-що на кацапоязичних сайтах - то є великий гріх. Такі люди просто здихають, а ті, що замовляють на україномовних сайтах зразу попадають в рай (запитайте )(уйла - він сам лічно тото розповідав))))))))))
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 4. DimonSapun

  DimonSapun миється в бані

  Лучше трехколесный будет либо беговел.
   
 5. Learn

  Learn Member

  тільки з дитиною треба обирати велосипед
   
 6. Kcjuxa

  Kcjuxa Member

  В Raspashonka.ua есть шикарный выбор велосипедов . Можно по росту подобрать и по возрасту. Трёхколёсные тоже есть модели, н.п.:
  [​IMG]
   
 7. zeeroon

  zeeroon Member

  а мы вот долго решить не могли: велосипед или самокат)
   
а де твій аватар? :)