дайте пораду в виборі велосипеду

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем AnnaPeshkova, 20 січ 2017.

1. AnnaPeshkova

AnnaPeshkova миється в бані

Всім привіт) Дівчата, у мене дитині 2,5 року, дуже хоче велосипед, сподобався йому ось такий https://cycles.com.ua/velosipedy/begovel - kupit/strider - pro . А я не знаю, брати або ні, боюся, оскільки вважаю що він ще маленький у мене для такого віку, та і тут вхарактеристиках не вказано з якого віку можна. Поділіться, які ви своїм чадам купували моделі і з якоговіку?Дякую всім

2. irinkaaaaa

irinkaaaaa New Member

В нас такого не було... ми одразу велосипед кпили, а коли меньший був, то купили йому толокар))
    Потім самокат з'явився) але зараз знаю, що дуже популярні ці штуки і діткам дуже подобаються))) дуже часто бачу їх на біговілах)))
    У мене є зустрічне питання-порада... зараз думаю зайнятись закупкою новорічних подарунків, натрапила раптово на цей сайт Интернет магазин детских игрушек Toyexpress в Украине (Киеве, Днепре, Харькове, Одессе) і не знаю, чи варто саме там замовляти??? ніби то вже придивилась декілька фграшок, але хочу з кимось із матусь порадитись... може хтось там вже замовляв щось?? яка якість і чи оригінальні іграшки?
    Буду вдячна!

3. manur

manur Well-Known Member

Ніколи в світі!!! Замовляти будь-що на кацапоязичних сайтах - то є великий гріх. Такі люди просто здихають, а ті, що замовляють на україномовних сайтах зразу попадають в рай (запитайте )(уйла - він сам лічно тото розповідав))))))))))

• Зе бест! Зе бест! x 1
  4. DimonSapun

DimonSapun миється в бані

Лучше трехколесный будет либо беговел.

5. Learn

Learn Member

тільки з дитиною треба обирати велосипед

6. Kcjuxa

Kcjuxa Member

В Raspashonka.ua есть шикарный выбор велосипедов . Можно по росту подобрать и по возрасту. Трёхколёсные тоже есть модели, н.п.:

7. zeeroon

zeeroon Member

а мы вот долго решить не могли: велосипед или самокат)

а де твій аватар? :)